Šta je novo?

Huawei P10

Pozdrav, ljudi!

Zagrejao sam se za P10, pa dok sam istraživao još neke telefone, naleteo sam i na Honor 9. Pročitao sam prvih 30-ak stranica ovog topika, gde sam se informisao i kao što rekoh dobrano zagrejao za P10. E, sad, mnogi su pisali da mogu uvek da nađu na kp P10 za 330-350e, sa 2 godine garancije. Ja sam dosta pretraživao i nisam uspeo da nađem tako neku ponudu, ali sam naleteo na Honor 9 za 329e u Mediamarktu, sa 2 godine garancije. Opet sam malo čitao recenzije i shvatio sam da je u suštini isti kao P10, ali bez Leica potpisa.

Pa me samo interesuje mišljenje vas koji ste koristili oba ili imate već neko iskustvo sa ova dva telefona, da l' se isplati dati više novaca za P10 ili ne i da li je ok ova ponuda u Mediamarktu za Honor 9? Pošto sam baš ispao iz tokova, koristim G2 već 4 godine, i ne znam kako se kreću cene.

Verujem da je već neko imao slično pitanje, pa se izvinjavam, al' i ovih 30-ak strana su mi oduzele dosta vremena, a ne da iščitam topike za oba uređaja.
 
Imao sam ja oba, uzmi Honor 9,isti su uredjaji, a Honor je jeftiniji i lepse izgleda.

Sent from my Honor 8 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam se troumio :) izmedju p10, honor 9 i honor 8 pro,cackao ih i odlucim se za h9, zato sto je najlepsi. Kod mene je glacier grey. Za ono malo koliko sam se igrao sa sva tri, nisam primetio razliku u radu.


Poslato sa Honor 9 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Da li je neko ovo uspeo da instalira
944cfe880bffc0f4cbe7785b2e07bbba.jpg


Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam to odavno instalirao. Sve je lagano išlo.
57520fada557d1180b858918fad4ac1c.jpg


Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Meni na p10 ni na mate 9 nece stiskam kao da ne radi touch u tom delu

Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nece ni kod mene na p10 plus nece da instalira. Tu gde pise da se klikne nece, ne reaguje. Neki bug u tom delu. Screenshot_20180408-152211.jpg

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Tek sad skontah da je vec instalirano. Jedino je bug sto ne pise instalirano nego i dalje pise Instaliraj.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Jel zna neko mozda koliko kosta zamena ekrana?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Imas na Aliju oko 50 dolara kosta ekran plus dobijas alat. Mozes sam da zamenis, mnogo je laka zamena. Samo treba voditi racuna da se ne pokidaju fletovi. Deo nije org. ali je odlicna kopija. E sad u servisu uzimaju od 100e pa navise. Nisam siguran koliko Mobis naplacuje
 
Pojavio mi se u FF oreo,ali pada na autorizaciji,check firmare acces kaze not approved for installing,probao sam da ga instaliram po uputstvu sa menjanjem localhost/8080 i i in app proxy i krene da skida update regularno na settings/update iz menija prolazi i verifikaciju ali nece autorizaciju,saveti su dobrodosli
 
Stigao novi apdejt. Osim zakrpa za mart i nešto za Fejsbuk ništa.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Neće da zeznu. Jer bolja autonomija baterije je doprinos Orea a ne Huaweia. To je i Google na predstavljanju Orea najavio kao jedanu od najvećih prednosti Orea.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pa ovo je za ne poverovati. Za 10h u standby nije skinuo ni 1%.....Ovo se zove optimizacija. [emoji41]Screenshot_20180412-164414.jpg

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Obican p10 ili plus?

Huawei P10
 
To se zove slab algoritam za procenat baterije.. :)

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Dal je algoritam slab ili jak vazno da drzi bateriju po dva dana i ne greje, procesor ladan ki spricer B-)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Šalim se ja. Samo dosta neobično da drži na 100% skoro 11 sati.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Citam na xda da su poceli da pustaju verziju 635 softvera. Jel neko dobio mozda...?

Huawei P10
 
Citam na xda da su poceli da pustaju verziju 635 softvera. Jel neko dobio mozda...?

Huawei P10
Jesi siguran da nije 365 umesto 635 jer je oreo bio 360?

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pozdrav svima, da li mozda znate u čemu je problem, čitač otiska mi radi kada je telefon na stolu i onda otključa, a kada je u ruci u bilo kom položaju ne čita otisak?
 
Pozdrav svima, da li mozda znate u čemu je problem, čitač otiska mi radi kada je telefon na stolu i onda otključa, a kada je u ruci u bilo kom položaju ne čita otisak?
Kad si podešavao otisak da li si ga držao u ruci. Možda ga je krivo snimio. Snimi ga ponovo.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno