Šta je novo?

Huawei P10 lite

Ni meni nije stigao jos uvek, a svaki prethodni update mi je stigao odmah ili u prvih nekoliko dana... Telefon je iz mts-a, a kartica telenor.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Vip 360
a1ffdfb954d1b5938da1b0512527a16f.jpg


Sent from my P10 lite using Tapatalk
 
MTS 209 i dalje [emoji1]

Dobićemo svi valjda do 25.07. Tako bar kruže priče hahaha

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Vec par danas sam na VIP Oreo i ne vidim nikakav problem za sada. Jako zadovoljan. Ako ista primetim, javljam.
 
Vec par danas sam na VIP Oreo i ne vidim nikakav problem za sada. Jako zadovoljan. Ako ista primetim, javljam.
Da li ti se dešavalo da kad uđeš u benchmark aplikaciju i oćeš da pročitaš neku vest izbacite iz aplikacije

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Da li ti se dešavalo da kad uđeš u benchmark aplikaciju i oćeš da pročitaš neku vest izbacite iz aplikacije

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Nemam tu aplikaciju pa ti ne bih znao reci. Izvini.
 
Stigao Oreo na Telenor. Utisci - odlicni, telefon prodisao, 1GB prostora vise nego pre u internoj memoriji, baterija DRASTICNO duze traje. Recimo od 07.00 do 16.00 h sam imao oko 65% svaki dan, a danas sam imao cak mnogo vise razgovora i tek je na 75%, bas se primeti. Zasad radi sve bolje nego na nugatu. Nekako je RAM menadzment dosta bolji.
 
Kako stoji stvar sa aplikacijama? Da li ste imali problema sa instaliranim aplikacijama?
 
Pa do sad jedino me izbacuje iz benchmark aplikacije

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Burazeru je stigao na mts-u (c432 dual sim 3gb) b361 pre par nedelja.
 
20. februara ove godine.
 
Jel ima neko da je dobio update na oreo a da je uzeo telefon prošle godine?
 
Jel ima neko da je dobio update na oreo a da je uzeo telefon prošle godine?
I ja sam prosle godine i nista. Evo me na 210 aj da sacekam rekoh [emoji6] Imam i mts i telenor u telefonu valjda neki uskoro povuce ota.
Onaj b366 u stvari i nije b366 ima oznaku b362 a security patch od jula. Nesto su zeznuli sa oznakama. Pa kad sam bio u hwota aj rekoh da se podestim na emui 5.

Poslato sa VKY-L29C432B370
 
I ja sam prosle godine i nista. Evo me na 210 aj da sacekam rekoh [emoji6] Imam i mts i telenor u telefonu valjda neki uskoro povuce ota.
Onaj b366 u stvari i nije b366 ima oznaku b362 a security patch od jula. Nesto su zeznuli sa oznakama. Pa kad sam bio u hwota aj rekoh da se podestim na emui 5.

Poslato sa VKY-L29C432B370
Jao pa ti nisi normalan dal si se vratio na 5 :D?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Jao pa ti nisi normalan dal si se vratio na 5 :D?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
Haha, uzjbo sam cak bio i dload nisu mi vise radila ni tri dugmeta. Nesto sam zesce cackao zezno onaj recovery2 i tolko. Pa drz tamo vamo nekako sa hwota uspeh. Kad drljam reko bolje na emui 5 da restorujem particije [emoji12] Sad cu da sacekam dan dva. Pa da vidimo dal ce nesto zakacimo putem ota.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Haha, uzjbo sam cak bio i dload nisu mi vise radila ni tri dugmeta. Nesto sam zesce cackao zezno onaj recovery2 i tolko. Pa drz tamo vamo nekako sa hwota uspeh. Kad drljam reko bolje na emui 5 da restorujem particije [emoji12] Sad cu da sacekam dan dva. Pa da vidimo dal ce nesto zakacimo putem ota.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
A ja pošto sam flešnuo servisni na dload, jer će da mi stiže ota posle na emui 8?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Oce, nego ja sam nesto drugo drljo. Ne se sekiraj. Izaci ce servisni b364 uskoro [emoji4]

Poslato sa VKY-L29C432B370
Ja više ne diram ništa [emoji23][emoji23][emoji23]. Onaj Emui 5 su totalno sjebali apdejtovima i ja sad u ovaj 8 nemam poverenja i pošto se 360 pogodio da dobro radi ja se ne mrdam ni za živu glavu sto ota apdejta da stignu. Možda nekad.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
I ja sam prosle godine i nista. Evo me na 210 aj da sacekam rekoh [emoji6] Imam i mts i telenor u telefonu valjda neki uskoro povuce ota.
Onaj b366 u stvari i nije b366 ima oznaku b362 a security patch od jula. Nesto su zeznuli sa oznakama. Pa kad sam bio u hwota aj rekoh da se podestim na emui 5.

Poslato sa VKY-L29C432B370

Prošle godine i ja i ništa. Takođe sam vratio na 209 ahahha a ovaj 366 kod mene pokazuje oznaju 363 isto jul patch...
 
Prošle godine i ja i ništa. Takođe sam vratio na 209 ahahha a ovaj 366 kod mene pokazuje oznaju 363 isto jul patch...
Haha, da negde ima b362 negde b363 pa koj zakacis. Sta li im to znaci.... Nesto zesce muljaju oko tih fajlova. Publik zip je recimo za b366, glavni update.zip za b362 ili 363, a Data.zip isto b362 ili b363. Ne mogu da skontam pravilo. I xasto su na istoj adresi....

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
I ja sam prosle godine i nista. Evo me na 210 aj da sacekam rekoh [emoji6] Imam i mts i telenor u telefonu valjda neki uskoro povuce ota.
Onaj b366 u stvari i nije b366 ima oznaku b362 a security patch od jula. Nesto su zeznuli sa oznakama. Pa kad sam bio u hwota aj rekoh da se podestim na emui 5.

Poslato sa VKY-L29C432B370
Mogao si da vratis preko hisuite dzabe si unlocmovao bootloader ja sam se za to zajebao,pokusavao satima da vratim i sve se vrtelo oko jednog klika

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam na telenoru huawei p10 lite was-lx1a model sa 4gb i jos nema update,kada ce otprilike izadji,moja sestra ima obican was-lx1 model sa naseg trzista i kod nje nista

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Neće playstore na kv, probao i vratio se na c432...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno