Šta je novo?

Huawei P10 lite

[emoji57]
a2debdba6cfb609844da83419ebb19a5.jpg


Sent from my 3310
 
Instalirao Game Suite.Ukljucio Gaming mode.Probao igricu Shadow of Death.Igrica trokira :D Mozda je preslaba za GPU Turbo :D Probacemo PUBG.Jedino sto sam primetio da je Turbo,to je potrosnja baterije :D Ide posle ovog apdejta kao luda.Videcemo posle nekoliko punjenja sta ce biti.Ja sam prezadovoljan.Nisam uopste sumnjao u Huawei podrsku :D
 
Potvrdjeno, ne rade sve teme.
Neke prihvata neke ne. Screenshot_20181126-190340.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Kakav bre Gpu, evo sta sadrzi oktobarski patch za c432

1 Support the configer message of default application node for OMACP
2Delete "Macedon T Mobile 294/01: CA shows 4G “requirements, keep the same as the default, the resident CA shows 4G+.
3Dual-IMSI requirements
4Cloud business change
5[IMS baseline change] Flinland DNA 24413 trial network, ability to support VOWIFI
6[Change of IMS operator scope] Flinland DNA 24413 trial network, capable of supporting VOLTE
7Network mode settings
8Desktop layout update
9Manual APN Selection in a Pop-Up Dialog Box
10【Google MSG customization】Customize the returns value for Google Message sending message to a invalid number.
11Manual network search list network names are customized.
12MTU customization
13Roaming Whitelist
14Special customization of network registration rejection reason values
15White list free service short codes Prefab
16Open Multiple PDP
17Emergency calls are not displayed in the call log

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ma šta znam... Znači uopšte nema GPU Turbo iako pisalo u OTA da ima? Ni u naznakama ga nema? Ako ti je došao Game Suite sa apdejtom onda je tu i GPU Turbo, ako ne, onda ništa.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
Ja sam imao game suite jos od b321... Ne razumem sto sad ne bih.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam imao game suite jos od b321... Ne razumem sto sad ne bih.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Aha pa da to je C432... izvini zbog ignorantnosti nekad ne promislim 10 puta pre nego što upitam nešto. Ipak će da ispadne da je servisni changelog najtačniji? I šta misliš generalno, šta je pametnije, servisni najnoviji, ili HWOTA da se gura do b321? Bezbednost nije bitna.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Aha pa da to je C432... izvini zbog ignorantnosti nekad ne promislim 10 puta pre nego što upitam nešto. Ipak će da ispadne da je servisni changelog najtačniji? I šta misliš generalno, šta je pametnije, servisni najnoviji, ili HWOTA da se gura do b321? Bezbednost nije bitna.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
Ne znam, digo sam ruke od fleshovanja. Drzi mi katastrofalnih 3h za dan i po i ne se sekiram. Isto su sjebali i plus verziju. Tako da ne mogu da se sa njima nadmecem i nerviram.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja nisam imao taj Game suite.Instalirao ga sada.Evo probao PUBG.Kada ukljucim taj Game mode,jos gore.Igrica secka.Kakav bre crni Turbo.Samo jos jedna u nizu lazi.
 
Ne znam, digo sam ruke od fleshovanja. Drzi mi katastrofalnih 3h za dan i po i ne se sekiram. Isto su sjebali i plus verziju. Tako da ne mogu da se sa njima nadmecem i nerviram.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Meni 3h SOT i 42min REKORD. Fcukin Huawei. A na b321 bio 5h 15min. Šta li sam pa dirao [emoji24].

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Nesto ti tu nije u redu sa temom. Pogledaj size. Pise 0.Kod mene ta tema radi bez problema, kao i svaka druga. Sve je OK sa temama, jos uvek [emoji6]
e081dc4f3bfb6183e6ab79ac8a547959.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Da, izgleda da sam nesto zeznuo. Ma obnevido sam. Ko ga sisa, radilo ne radilo.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sad sam primetio.Ipak su brljali sa temama.Kod mene se vise nikako ne menja navigation bar.Menja samo boju.I kad udjem u settings,ikonice uvek iste,ma koja tema da je u pitanju.Katastrofa.
 
Poslednja izmena:
Kod sve stigao update 373 ss? Kod mene jos nema. Dali sto sam trenutno u cg
 
prije ovog c432 ,bio je update prije nekih mjesec (ne mogu se sjetiti tacan naziv) i bio sam totalno razocaran,slabije preformanse,baterija nikad losija i sl,ali sa ovim c432 mobitel se preporodio,nikad fluidniji,nikad bolja baterija tako da sto se mene tice sve pohvale cheers
 
prije ovog c432 ,bio je update prije nekih mjesec (ne mogu se sjetiti tacan naziv) i bio sam totalno razocaran,slabije preformanse,baterija nikad losija i sl,ali sa ovim c432 mobitel se preporodio,nikad fluidniji,nikad bolja baterija tako da sto se mene tice sve pohvale cheers

C432 ti je region,a verzija trenutna softvera ti je onaj broj sto ide posle 8.0.0.Kod mene je region isto C432 DS,a verzija 378.Sve radi super,osim ovo sa temama.ne znam dali je neki bag,ili su strucnjaci opet nesto zeznuli.koja je kod tebe verzija 373 SS ili 378 DS?
 
Nazad
Vrh Dno