Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

@Zulu 92, ne svetli ni kod mene za pozive. Kod ostalih?


Što se tiče baterije na v7, prvo punjenje, korišćenje bez ikakve uštede, juče ceo dan napolju na 4G/3G, wifi uveče kada sam legao/došao kući.

 
Kolika je puna snaga? Tj. kako da proverim, ampere? Pise da je punjenje brzo.

Ово је послао 6п!
 
Pa 3A ili što bliže tome. Može ampere.

Sent from my Nexus 6P
 
Nemaju ništa za 6p, samo teracell i nillkin...

Sent from my Nexus 6P
 
Ima u komentarima, merili ljudi :)

74089da192b121f7fea61dff1a94580b.jpg


Reversible USB C Cable 2.4A Mobile Phone Fast Charging Type C Cable 1M 25CM For Samsung HTC Xiaomi LG Android USB Charger Cable
http://s.aliexpress.com/Q77nYNnI
(from AliExpress Android)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uporedicu danas na ampere original i taj. Sumnjam da ce biti neke razlike.

Ово је послао 6п!
 
Zanimljivi rezultati punjenja. Moj punjac je sa adapterom posto je za indijsko trziste. 5x punjac je od devojke za eu trziste. Na istom produznom su utaknuta oba punjaca.
Prva slika je koliko trosio u tom trenutku.
2c60683cfe7f9a4d84edcce8a909d538.jpg

Druga je originalni punjac i kabal.
e74b8fdd3d97512b72c7ef6ecc8f5d03.jpg

Treca je punjac i kabal od 5x.
25afa84418e34af4688a6f43f5fe3c6a.jpg

Cetvrta slika je orginal punjac i 3m kabal.
aab1c2d7ecd5746d10fecdf3e9166114.jpg

Peta slika punjac od 5x i 3m kabal.
b005e9073dae38ca1e34bb8a31b73ad8.jpg

Mislim da je u adapteru problem. Zna li ko sigurno gde moze da se uzme punjac originalni za 5x? I rekoste ima neki kod nas od 1k? Kakav je on?
Ово је послао 6п!
 
Poslednja izmena:
Dajte radnju gde se kod nas može uzeti kvalitetan brzi punjač za 6P.
 
@Zulu
Sad si i mene bacio u razmišljanje, isto imam taj buđavim adapter za indijsko tržište :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni nije pravio probleme u smislu da ga sporo puni, ali nekad moram da ga drmnem da radi. To me najvise nervira. Desavalo mi se da mi ne napuni fon tokom noci kad mi bas treba. Srecom pa brzo puni i dok se tusiram i spremam napuni ga dosta ili do kraja.

Ово је послао 6п!
 
Jeste vi dobili jedan mali kablic za povezivanje sa računarom? Znaci standardni usb sa jedne a sa druge type c?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Dobio je mali kablić pored ovog dužeg za punjač, ali to je toliko kratko da nije upotrebljivo zbog dužine.
 
Poslednja izmena:
Meni ok, stavim ga na sto pored laptopa i udenem ga. :)
Samo za prenos fajlova služi, nije za punjače.

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Primetio sam da mi na v7 ne vidi kućni wifi na 2.4GHz, a od 5GHz vidi i tu je sve ok. Moj 2.4GHz radi, vidim je sa drugim fonom i laptopom, probao sam restart rutera... Vidi 6P ostale mreže na 2.4GHz, tipa unifi i komšije, ali ne i moju. Nisam imao problem na 6.0.1. Neki predlog?
 
Koliko su tačni podaci koje pokazuju ovakve aplikacije za punjenje? Nemam 6P ali je isto ta varijanta punjač+adapter, puni se stvarno brzo ali mi ispiše vrednosti i do 4000mA što bi trebalo da je nemoguće ako je sam punjač deklarisan na 3000.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Da, nemoguće je :) mislim da se samo OP3 i neki oppo puni na 4A. Autor ampere aplikacije je i sam rekao da ne treba gledati apsolutne vrednosti koje pišu u app nego da treba da služi za poređenje punjača / kablova

Sent from my Nexus 6P
 
Dobio sam i ja i bas se iznenadio. Jer uz 5x samo adapter dolazi. Mogli su i neke sluske da stave ipak ga oslovljavaju sa premium. Inace juce sam ga punio u torbici zajedno za xiaomi bankom i valjda je nezgodno metal na metal naleglo i zadobio sam neka ostecenja na kućištu sreca pa sam sa finom kripom uspeo da dovedem u red i sad ne vidi nista. U prvom momentu mi je izgledalo kao da sam unistio kućište.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni na nugatu krati notifikacije. Ako stavim neko obaveštenje duže od 5 sekundi on skrati notifikaciju na tih 4/5 sekundi. Ne znam u čemu je fora... Za pozive radi ok...

Sent from my Nexus 6P
 
Krele, ja sam dobio sluške uz telefon. :)

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Nazad
Vrh Dno