Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Nemoj batake da mi ubijas snove, ne dam svoj ispod 200 evropskih.
Sto se tice j5 davno sam pisao da je upeglan za sve pare, o bateriji necu da pricam. Devojka ima 2015 verziju, fali pola giga rama i malo roma, sjajan fon. Ko bi rekao da jedan samsung moze da radi koliko toliko fluidno xD

sent from nexus 5x
 
Daj batak sto mijenjati ikako taj samsung, koji ti je djavo vise. :D

Sent from my G
 
Nemoj batake da mi ubijas snove, ne dam svoj ispod 200 evropskih.
Sto se tice j5 davno sam pisao da je upeglan za sve pare, o bateriji necu da pricam. Devojka ima 2015 verziju, fali pola giga rama i malo roma, sjajan fon. Ko bi rekao da jedan samsung moze da radi koliko toliko fluidno xD

sent from nexus 5x
Svaka ti cast ako ga udas za 200. :D
Zato je 2016 bombona. A ni jednu jedinu app nisam zamrzao. Kao da nije Sljamsung.
Daj batak sto mijenjati ikako taj samsung, koji ti je djavo vise. :D

Sent from my G
Pa jedino za 6P. :)

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Evo na eBay.de 6p, bas ih ima dosta... :)

8f4fe4736dcfe082c53a92da0026d291.jpg


Huawei Mate 9
 
Ovaj od 64gb je odličan, a inače sreća pa svi živimo u de! [emoji14]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pa uvek neko ima nekog u eu, pa tako da nije to nista ne moguće da se kupi. I lepo se pošalje po autobusu za ns ili bg... I to je to... Vozač uzme 20e... I svi zadovoljni...

Huawei Mate 9
 
Pa uvek neko ima nekog u eu, pa tako da nije to nista ne moguće da se kupi. I lepo se pošalje po autobusu za ns ili bg... I to je to... Vozač uzme 20e... I svi zadovoljni...

Huawei Mate 9
U teoriji, u praksi uvijek drugacije. [emoji106]

Sent from my G
 
Hehe, nisam hednom tako nesto slao za srbiju, tako da praksa iz iskustva... Nema tu sta da bude drugačije... Kad npr ja kupim nesto za svog dobrog prijatelja koji živi u srbiji...

Huawei Mate 9
 
Čast svakom, ali se ne poznajemo.. Ko sto napisah, za poznanike, nije problem, ako me razumeš. Pa imaš sigurno nekog poznanika preko...

Huawei Mate 9
 
Ja sam svoj savrsen primerak prodao za realnu cenu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Problem je sto prodavci na KP misle da smo majmuni i da cemo da platimo previse jer je nestasica. Zato i vuku oglase po mesec i dva, sve isti prodavci i telefoni. Ne prodaje se a ne spustaju.
Onaj iz KG trazi 280 za telefon koji je upao u bootloop, mozak.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Pre ces ti kupiti onda Pixel, nego što ćeš dočekati 6p za neku normalnu cenu...

Huawei Mate 9
 
Pa nece ga nikad prodati ako tako razmisljaju. Pregovaram sa Jocom pa cemo da vidimo. :)

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Gledam oglase i ništa mi se ne sviđa. Ni jedan telefon mi nije veliki upgrade, ako su i uopšte updgade...
 
Znao sam da ces da mi se popismanis. :D
Uzmi S7.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Ma kakav s7...Mogao sam s7 da uzmem uz ugovor sa domaćom garancijom za iste pare kao i 6p odmah kada je izašao, pa nisam... Ok su mi HTC 10 i opt3 ali mi ne vrede toliko para više.. Realno 6p može da prismrdi samo Pixel XL, ali cena je nerazumna...
 
Imas OP3 kod kolege sa foruma, malo koriscen. Ako te on interesuje, a ne doplacujes previse.
Ma kakav Pixel, nenormalni su.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Neka hvala... Ne privlači me uopšte. Pre bih za te pare uzeo pixela. Šta si ti uzeo posle 6p?
 
joco, nagovaraju te na zlo, samo da bi prodao 6p... :)
To se ne prodaje...

Huawei Mate 9
 
ako planira da ga proda sad je najbolji trenutak za to, jos nema novih telefona a stizu za mesec dana, treba pripremiti pare
 
Ma bre nisam pupčanom vrpcom vezan za 6p, ali realno samo telefoni od 500e+ su tu neki kobajagi upgrade... Nešto mi se ne otvara buđelar da bih kupovao eto tek reda radi... [emoji4]
 
Pa sad, ako ga zuljaju pare, logičan izbor bi bio Pixel XL... Ali... To on zna šta i kako...

Huawei Mate 9
 
Nazad
Vrh Dno