Šta je novo?

Huawei MediaPad

zavisi sta radis recimo 7 sati streema preko wifija izgura na pola osvetljenja, direktno sa sajta proizodjaca je skinut rom
 
Moze li neko da mi kaze da li je Mediapad sa vip-a zakljucan ili sim free ?
 
Moze li da se puni preko USB-a?
 
Ne. Puni se samo preko punjaca.

Cisto da pitam nekog, da li ima sanse da mu se stavi 4.1.2 android, i ako moze link za skidanje :) ? Hvala
 
Пошто намеравам да купим овај таблет од човека који га је купио преко VIP-а, интересује ме да ли је могуће надоградити оперативни систем на ICS независно од оператера?
 
Пошто намеравам да купим овај таблет од човека који га је купио преко VIP-а, интересује ме да ли је могуће надоградити оперативни систем на ICS независно од оператера?

U principu trebalo bi da moze ako je kao kod njihovih telefona, skines official rom, verziju koju zelis, naravno, stavis u tel/tab i odradis update.. Mozda bude bilo potrebno otkljucavanje bootloadera, ali msm da je sve to moguce zavrsiti..
 
Какав је Dual-core 1.2 GHz Scorpion, Qualcomm Snapragon MSM8260, Adreno 220 у односу на MT6670 са SGX531, или RK3066 и Mali 400?
 
Какав је Dual-core 1.2 GHz Scorpion, Qualcomm Snapragon MSM8260, Adreno 220 у односу на MT6670 са SGX531, или RK3066 и Mali 400?
Дилема између Huawei Media Pad, GoClever M713G и можда још неког GoClever таблета? :D
 
Кхм, да. :D Иако сам направио грешку у куцању, скапирао си на шта сам мислио. ;) Даклем MT6577, а не 6670.
Јасно ми је да је RK3066 јачи од MT6577, али не знам какав је Scorpion, Qualcomm Snapragon MSM8260 са Adreno 220 у односу на њих.
 
Uzeo sam ga pre neki dan i mogu vam reci da ja sasvim ok tablet.
 
Da li postoji neki link za otključavanje bootloadera, po mogućstvu detaljan. Na XDA nisam do sada pronašao. Hvala unapred!
 
Nazad
Vrh Dno