Šta je novo?

Huawei Mate 20 Pro

Znaci imamo kombinaciju plavo zelene varijante,nadam se da ce bar to plavo softverski resiti,na s8 su resili softverski nadam se da ce i ovaj resiti inace ce ovo biti totalni debakl a ljudi ce opravdavajuci svojih 1000e pricati kako je to normalno i kako im ne smeta,e pa na uredjaju od 1000e mora sve da bude tip top

U svakom slucaju super da su ti zamenili uredjaj

Koliko si cekao na zamenu?
 
Poslednja izmena od urednika:
Pa i svaki samsung sa zakrivljenim ekranom ima taj plavi tint po ivicama kad se gleda sa strane. To je normalno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bio je problem na s8 posle toga ne,ma nije bitno to,meni je krivo sto se ovo desava jer sam pikirao da ga pazarim
 
Pa ovako: koristio sam S6 edge, s7edge, s8, s9, note 8, note 9... na svakom se kad je bijela pozadina na ivoci vidi blaga promjena boje kad gledas sa strane. Ali sto bi gledao diaplej sa strane? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Napisah već na Huawei forumu, da javim i ovde. Upravo sam pokupio novi telefon od operatera, čak su uspeli da mi pronađu twilight, što je valjda frka. Tel. je definitivno iz nove ture, prema serijskom broju proizveden je 05. novembra. Displej je BOE. Nema prosijavanja na sivoj pozadini. Na beloj pozadini se primećuje blaga plavičasta nijansa na zakrivljenim ivicama displeja, što mi je logično i ok, zbog prelamanja svetla na zakrivljenim površinama (toga je bilo i kod prethodnog LG displeja). Za sada, prezadovoljan sam što sam rešio problem, želim sreću i ostalim forumašima koji čekaju zamenu.

Ta blago plavicasta nijansa na beloj pozadini se primeti na svim edge ekranima, i kod mene na s9 se isto malo primeti, bitno da se resava situacija sa telefonima.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Imam whitestone preko ekrana pa moguce da se kod mene i ne primecuje toliko zbog toga,u svakom slucaju dobro je da su nekome zamenili uredjaj
 
Da naglasim da je to zaista blaga nijansa plave, koja se vidi kada se menja ugao gledanja ekrana. To je "dlaka u jajetu", ali, znam da svi postadosmo paranoični zbog zelenog prosijavanja, pa rekoh, da budem što precizniji. Inače, fingerprint senzor je osetljiviji, potreban je "blaži" pritisak, a na istoj sam verziji softwera kao i na prethodnom telefonu (122).
Prethodni telefon sam predao operateru 09.11, a novi sam upravo dobio, znači za 13 dana.
 
Реци ми само, да не претражујем уназад, који оператер је у питању и која је процедура била? да ли си имао заменски телефон?
 
Реци ми само, да не претражујем уназад, који оператер је у питању и која је процедура била? да ли си имао заменски телефон?

Telenor. Odneso sam prvo u ProMobi, rekli su mi da mogu da ostavim kod njih ili da odnesem kod operatera, odlučio sam se za drugu opciju da bih dobio zamenski telefon. Kada sam predao telefon, poslao sam IMEI telefona sa problemom adminu huaweiforum.rs, koji se ponudio da od centrale zamoli za prioritetno rešavanje problema. U međuvremenu, u zakonskom roku od 8 dana za odgovor na reklamaciju dobio sam poruku od Telenora da reklamacija nije uvažena, zato što kvar još nije ustanovljen i da su potrebna dodstna testiranja (u stvari, čekala se odluka Huawei-ja, da li dozvoljavaju zamenu uređaja). Prvo mi je pomenuti admin javio da je zamena prihvaćena, pa nakon toga Telenor, s tim što su mi ponudili plavi tel. koji su imali u magacinu, ali sam ja rekao da ću sačekati twilight, i tako je i bilo.

Hvala Dule!
 
Poslednja izmena:
Nakon 21 dana koriscenja stigao update .122, vip mreža.
 
Poslednja izmena:
Znaci imamo kombinaciju plavo zelene varijante,nadam se da ce bar to plavo softverski resiti,na s8 su resili softverski nadam se da ce i ovaj resiti inace ce ovo biti totalni debakl a ljudi ce opravdavajuci svojih 1000e pricati kako je to normalno i kako im ne smeta,e pa na uredjaju od 1000e mora sve da bude tip top

U svakom slucaju super da su ti zamenili uredjaj

Koliko si cekao na zamenu?
Kako da necu, da branim svoj ulozen novac. Pa na sva usta sam ih pljuvao, do sada sam bar 10 osoba ubedio da ne kupe M20 pro.

Ne znam ko me je pitao, originalni punjac koristim.

Video sam i ja na xda da je taj lik pisao za punjac, ali nema to veze sa tim.

Nikola i meni napokon stigao. Idem uvece malo da isprobam kameru haha

Huawei Mate 20 pro
 
Poslednja izmena:
Čuo se i ja malo pre sa korisničkim servisom Vip-a, i mogu da kažem da me je njihov agent dobro izradio. Rekao mi je da mogu bez ostavljanja uređaja da dobijem novi, ali su mi ovi sada rekli da moram da ostavim telefon pa tek nakon provere da vide da li će odobriti novi. Znači nemam reči, još moram da vozim 130km u jednom pravcu, prava uživancija [emoji34].
Inače i meni stigao 122 update.

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Znaci ipak ne postoje nikakve nove verzije telefona vec samo ta druga sa BOE ekranom.
Doslo vreme da se nadas da u mobu dobijes BOE ekran, posebna ludost je sto je sa druge strane LG.
Sta sami sebi napravise ljudi... [emoji2]
 
Je l' su svi LG ekrani pogodjeni u manjoj ili vecoj meri? ili ima i skroz normalnih?
 
Znaci ipak ne postoje nikakve nove verzije telefona vec samo ta druga sa BOE ekranom.
Doslo vreme da se nadas da u mobu dobijes BOE ekran, posebna ludost je sto je sa druge strane LG.
Sta sami sebi napravise ljudi... [emoji2]
Nikad ne bih dao 1000e za Boe ekran. Zato što znam koliko su uštedeli na njemu.
 
Ocigledno je bolji nego raspali LG :D
LG kompanija je gora od svake kineske kompanije.. Krenimo samo od njihovih IPS panela na televizorima ( imam lg tv ) pa do displeja za telefone..

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Smesna "argumentacija". Ako je tebi zapao neki los primerak ili si kupio nizu klasu, to nema nekog znacaja. Odresi kesu za bolji pa ces da vidis da je LG u samom vrhu.
 
Trebalo bi da pokažu da su ozbiljna firma i lepo povuku uređaj sa tržišta, kao što je Samsung uradio sa Note 7.
 
Zasto mora da se odresi kesa, kada drugi proizvodjaci u tom cenovnom rangu ne lazu narod i nemaju problema? Eto ljudi su odresili kesu pa gle sta su dobili. Pricam vezano za LG ne za Huawei.
 
Izvinjavam se za offtopic ali jednostavno ne mogu da verujem da i dalje postoje ljudi koji veruju u lg i njihov quality control.

Jedna od najgorih kompanija sto se kvaliteta tice, pogledajte samo njihove flegsip modele.
G2 odlepljivanje ekrana, zute mrlje, g3 slicno kao g2 sa bonusom random restartovanja, g4 je jedan od najvecih fejlova sto zbog kolektivne tuzbe koja je pokrenuta protiv lga za falicne maticne ploce sto zbog toga sto po treci put ne mogu da urade posao kako valja.

LG je zauvek izgubio moje poverenje i nikad ne bih uzeo telefon ili bilo šta ako ima njihov logo na njemu ili je lg učestvovao u pravljenju istog.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Izvinjavam se za offtopic ali jednostavno ne mogu da verujem da i dalje postoje ljudi koji veruju u lg i njihov quality control.

Jedna od najgorih kompanija sto se kvaliteta tice, pogledajte samo njihove flegsip modele.
G2 odlepljivanje ekrana, zute mrlje, g3 slicno kao g2 sa bonusom random restartovanja, g4 je jedan od najvecih fejlova sto zbog kolektivne tuzbe koja je pokrenuta protiv lga za falicne maticne ploce sto zbog toga sto po treci put ne mogu da urade posao kako valja.

LG je zauvek izgubio moje poverenje i nikad ne bih uzeo telefon ili bilo šta ako ima njihov logo na njemu ili je lg učestvovao u pravljenju istog.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
+1.
Identicno misljenje imam kada se pomene Lg. Inace sam posedovao sva 3 telefona i bio bih i dalje zadovoljan korisnik, da nije bilo tih kardinalnih gresaka.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pa nisu samo telefoni, ljudi prodaju 4k televizore kao 3k.. 90% ljudi to ne zna..

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Iako na 108 nisam u podešavanjima za bateriju imao preformance mod, sada nakon update na 122 pojavio se taj mod.
A čini mi se da je i ovo zelenilo malo manje nego na 108, ali ipak ide na zamenu što pre mogu.
Faceunlock je dosta bolji na 122,baš instant reaguje, a i uređaj je nekako još fluidniji i nestali su neki mali lagovi u pojedinim apk pri izlasku iz njih. Oznaka ekrana je sad LG-51 umesto 43.

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ajd ako neko skoro uzme nov primerak nek napiše koja je verzija ekrana, da li su povukli LG ili su i dalje u opticaju.
 
Nisu povukli, i dalje su u opticaju.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Vrh Dno