Šta je novo?

Huawei Honor Play

U CH ispod 250e. Solidna kupovina ako neko nekog ima da mu donese
 
U prodavnici u BH sa full garancijom? Uz Poco koji je malo skuplji je dobra kupovina za taj novac. Preko 300e ima mnogo bolji izbor naravno
 
Sa garancijom godinu dana. I ja mislim da je dobra kupovina, ali me koči kamera.
 
To je ipak nesto poludivlja kupovina kao radnje po balkanskoj. Ipak je ono legalno sa 2 god garancije i u takvim radnjama kosta u Sr i BH bar 400e :)
Dodaj malo vise i uzmi poco ili jos 100e mi8
 
Ja sam ga od uvoznika kupio pre nove godine za 39.000.
Hoću teći, nije 400€.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Kamera nocu najbolje da se zaboravi. :D
Inace jako zadovoljavajuca po danu, da ne kazem odlicna. (Meni je odlicna)
Video snimci su odlicni!



Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Neki predlog za dark temu?

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Ja koristim Black jane EN, sa njihove ponude/fabricke. Naravno uz zamenjane ikonice i font. Mada je settings, kalendar - beo. Ima i drugih lepsih tamnih ali nikako ni jedna da ima sve ispeglano. Pre nekog vremena krenem da zovem iz kontakata kad ono mi izbaci beli deo ekrana gde treba da biram 1 ili 2 sim bez ikakvih obelezja....i menjaj temu
 
Nijedna tema nije kompletna. Odustao sam od pretrage.

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Ima li jos neko problem sa nofikacijama kalendara, nestizu na vreme ili uopste...
 
Dva puta vracao na fabricko i isto, znaci nije do neke app
 
Pozdrav svima,bas se razmisljam da uzmem ovaj Honor u sledecih par dana pa me zanima samo ako bi neko mogao da mi kaze neki utisak/savet u kojoj radnji najbolje da ga uzmem ako nije nekom problem moze mi u pp napisati koja je najbolja radnja za uzetri Honor Play.Hvala
P.S. Sestra mi pre nekih par dana uzela p20 lite sve ok i to al na netu sam pogledao da neki tu doticnu radnju kude bas pa ne znam gde uzeti
 
Ako imaš problem sa notifikacijama idi samo u app settings i pusti sve da radi u pozadini.

Ne brini, nece mnogo uticati na bateriju.

Naučih ja to još odavno sa Honorom 8 i nemam nikakav problem.

Huawei/Honor je uvek bio agresivan sa aplikacijama.



Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Znam ja za ta ogranicenja, i naravno da kalendar nisam ogranicio, to je krenulo sa 8.0. Hvala probacu sve.
 
moram da pohvalim honor podrsku i stranu i nasu, slao sam mejlove cak i zvao. brzi su u odgovorima mada mi nisu resili problem, vec kao krajnje resenje me uputili na servis...
 
A kakav problem ti to imas? Posto (da ne ureknem) imam telefon vec neko vreme i od kad sam ga uzeo ni jedan jedini problem nisam imao.

Za ove pare i mene je iznenadio (a bio sam skeptican)

:)

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Ne stizu mi notifikacije za kalendar u realnom vremenu-kada sam podesio, nego tek kad otkljucam tel. vise puta vracao na fabr i nije ni do jedne naknadne app, Na 8.0 je radilo normalno ali ova pita nesto ne lezi....sve ostalo je ok. Cak sam instal googlov kalendar ali posle par dana isto. Sat i datum su na automatskom, a tel kupljen u tehnomaniji...??
 
Nije bas ispeglana ova pita, primetio i ja. :)

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Jel neko uspeo da namesti Google Pay na ovom telefonu? Jel Honor Huawei generalno imaju problem sa tom aplikacijom?
c88d1b8697d1d4f1e1e0633a2c8c3d88.jpg


Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Pozdrav,
juce sam presao sa xiaomi mi6 na ovaj telefon,za sada je sve manje vise ok,fale mi neke funkcije sa miui-a ali navicicu se,imam jedno pitanje:
Da li moze negde da se namesti da ka stigne notifikacija npr. za mail,viber,kp poruku da se gore kod sata ili signala vidi ikonica?
Sad mi se desi da mi stigne mail samo cujem notifikaciju i pojavi se mali bedz na ikonici sto mi je dosta nepregledno,onda povucem da od gore ekran i pojavi se tu sta je stiglo,nadam se da sam uspeo nekako da objasnim

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Predpostavljam da je kao i na miui, odes u podesavanja pa notifikacije i aktiviras ih da se vide gore. Ako gresim neka me neko ispravi davno sam koristio emui.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ne mogu to naci,ako neko zna bilo bi super da javi

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno