Šta je novo?

Huawei Honor 9

Samo da se upisem da sam postao vlasnik H9 boja Glacier grey :)

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Nokia je definitivno bolja, iako ruznija. :D

Al ako ti se ne menja h8 je bolji i od mladjeg brata h9. [emoji14]

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A kod mene kontra. Zena ima H9, a ja se evo ne rastajem od mog H8 već duže vreme... [emoji16] Iskreno, ne vidim neku drastičnu razliku između ova dva modela pa me valjda zato i ne vuče nešto da menjam.

Sent from my Honor 8
 
mene smorila teget boja a i ona ima p9 lite, pa joj ovaj dodje bolji. Sad sam bio u Huaweju u Uscu, nemaju za prodaju ni H9 ni H8 pro, kazu dolaze novi ali zato hvale, da uvale p 10.....
 
Ima li dobra tamna tema za ovaj telefon, da mi i settings meni bude taman(crn)?

Poslato sa Honor 9 uz pomoć Tapatoka
 
Hvala vam. Nasao sam sta mi treba :)

Poslato sa Honor 9 uz pomoć Tapatoka
 
Score posle update na Oreo
Na nugat-u bilo oko 144236
e1f38001c1fc8d8ba126a786b0a4b0a2.jpg


Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
bio sam kupio temu, da probam i te koje se placaju, posto sam ih instalirao, obrisao sam dadatnu ikonicu koja mi se tom prilikom pojavila kao app. i gle cuda stize poruka da ce mi refundirati pare, jer valjda sa tom deinstal. smatraju da nisam zadovoljan sa temom. skor...ostala tema, i vracene pare/// probano i radi vise puta.
 
Svima je izgleda poboljšao update na Oreo bateriju, meni se čini da je lošija, sa prosečnim korišćenjem 4 h Sot max.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Pozdrav honor9 korisnici :) imam ovaj telefon od oktobra prosle godine. Sta reci nego super zadovoljan s njim.
Nazalost imam jedan problem s njim. To je bluetooth. Desava mi se da kad ga ukljucim telefon freeza i na kraju se sam resetuje nakon 2 min. Nakon restarta bluetooth je ukljucen, poslije toga bluetooh lagano palim i gasim.
Jel ima neko od vas iste probleme? Prijatelji s p9 lite i mate10 lite imaji isti problem.
 
Da li ima da je neko uzeo tel preko Telenora ? Interesuje me da li su dual sim ? Hvala
 
Moj je iz telenora, dual sim. Ja mislim da su svi dual sim

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Svi su dual sim. Mislim da nema Honor 9 single sim.

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
 
Da, svi su deal sim.
 
Pozdrav honor9 korisnici :) imam ovaj telefon od oktobra prosle godine. Sta reci nego super zadovoljan s njim.
Nazalost imam jedan problem s njim. To je bluetooth. Desava mi se da kad ga ukljucim telefon freeza i na kraju se sam resetuje nakon 2 min. Nakon restarta bluetooth je ukljucen, poslije toga bluetooh lagano palim i gasim.
Jel ima neko od vas iste probleme? Prijatelji s p9 lite i mate10 lite imaji isti problem.

Isto i kod mene
 
Ja koristim bluetooth skoro svakodnevno jer ga povezujem sa bluetooth-om u kolima. Nisam do sada imao bilo kakav problem.
 
I meni BT radi bez problema.
 
Takodje nemam problem sa bluetooth-om.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ako ima neko da je tel uzeo preko Telenora, moze li mi reci da li je tel zakljucan, posto bih koristio drugu karticu ? Hvala
 
Ma nisu nigde zakljucani. Venom je ja mislim uzeo u Telenoru.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Pozdrav svima.Posedujem ovaj telefon od kraja decembra uzeo sam u vipu,i generalno sam zadovoljan sa fonom.Zanima me da li se i vama greje prilikom koriscenja kamere?Za nepunih 5 min se zagreje poprilicno prednji deo gde je zvucnik slusalice jedan deo ekrana,i zadnji deo telefona.Greje se i prilikom igranja igara,ali to je manje vise normalno,uglavnom zahtevnije igre uzrokuju grejanje telefona.Hvala unapred na odgovoru
 
pa šuština je da je telefon od stakla i da se zbog toga više greje :D , to mu je jedna od mana
 
Vrh Dno