Šta je novo?

Huawei Honor 8

I Huaweijev Android je izuzetno optimizovan.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Osim ovog bag-a sa dimm zatamnjenjem u emailu i chromu sto niko ne zna zasto i kako,da sve ostalo je dobro
 
335$ preko GearBest.
 

Prilozi

  • h8.png
    h8.png
    69.5 KB · Pregleda: 118
Ortak uzeo iz USA za 300$ oko nove godine, za black friday bio 250$ :D
 
Primetio sam da lepo rade i da je multitasking za pohvalu, ali ne mogu izgled interfejsa da svarim nikako :D
Ma sta ima da ti smeta, evo ti home screen.
Screenshot_20170225-141419.png
Bez launchera i gluposti.
Ako nekome moze smetati seetings i ostalo onda jbs ga :D Ni ne primecujem ostale gluposti, cak sta vise i okej su..
Milion tema ima, mozes da stavis sta hoces. Ostalo je sve okej na Nogatu.
Slazem se da ima gluposti nekih al nista sto moze da nervira coveka.. Preteruju ljudi nekad sa pljuvanjem. Ispade sad da branim Havaje, tacno mi se je*e za njih i sve druge, nije mi dedovina pa da branim :D

Sent from my Havaji P9
 
Ma ne pljujem, baš sam i pohvalio brzinu i multitasking.
Ja volim kako izgleda stock Android, sve drugo mi je nekako nakićeno i ružnjikavo ali to je samo moje mišljenje.

Sent from my Redmi Note 3
 
Ma ne pljujem, baš sam i pohvalio brzinu i multitasking.
Ja volim kako izgleda stock Android, sve drugo mi je nekako nakićeno i ružnjikavo ali to je samo moje mišljenje.

Sent from my Redmi Note 3
Ma ne kazem za tebe, nego generalno da me ne shvatis pogresno :)

Sent from my Havaji P9
 
Koliko traje baterija na ovom telefonu razmišljam da pređem sa z2
 
Danas legao Nugat, OTA, deluje ok, samo me u startu nervira sitniji notif.bar. Tel je sa mts-a....
 
Znas kako,uz maltretiranje izdrzi ceo dan,ako manje koristis moze i dva dana.
 
Ne brini se za bateriju izdrzi ceo dan bez problema, plus ima brzi punjac. Meni od 20% do 91% napuni za oko 1h
 
Super onda verovatno uzimam ga nego koliko screen on time možete izvući?Kakav je ekran?
Ovaj ima ltps ili kakav već pa ne znam ima li razlike od IPS.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Osim ovog bag-a sa dimm zatamnjenjem u emailu i chromu sto niko ne zna zasto i kako,da sve ostalo je dobro
Negde sam pročitao da se to dešava ako se koristi stock launcher. Ja koristim Nova launcher i nisam primetio zatamnjivanje. Mada možda ima veze i sa power profilom.
 
Nova l. Od prvog dana kao i sad..proveren power profil (nema ga)
 
Emui 4.1 ili 5?
 
Hvala,i ja sam dobio taj C432B360,samo sto sam ja to jos pre mesec dana odradio preko aplikacije HiCare.Pozzz cujemo se

Послато са FRD-L09 уз помоћ Тапатока
 
Zasto mi je signal na prvoj /primarnoj/ kartici slabiji od druge, a obe su istog provajdara ?
 
Ako je druga na 2G only, onda je to razlog. Prva je na 3G ili 4G signalu, koji može biti nešto lošiji od 2G.
 
Grejanje dok se puni, a ne koristim ga. Jel to normalno?

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Pa mora da se greje kad se puni. Ipak ga puni na 3A.

Sent from my Havaji P9
 
Nazad
Vrh Dno