Šta je novo?

Huawei GT/GT2/GT2e/GT2 Pro

Hvala, rešio sam ga tako što sam prvo morao da skinem app gallery pa iz nje huawei health. Hvala!!!
 
Da li ima neka dobra aplikacija za skidanje tema za GT 2 pro,osim one zvanične preko Huawei aplikacije gde se sve bolje teme plaćaju?
 
Da li Health aplikacija na iOsu ima neki bag pa nema mogućnost da menjam watch face? Znam da je pre bilo moguće, sad uopšte u ponudi nemam tu opciju
 
Dobar dan svima. Jedno pitanje i nadam se da ima neko da pomogne. Naime prilikom povezivanja GT2Pro sata i Xiaomi Redmi Note 12 telefona, trazi mi da dozvolim notifikacije na satu. Medjutim kada probam izbaci mi sliku koju sam uploadovo ovde. Sta je problem zna li neko?1000009871.jpg
 
Jel zna neko koliko kosta zamena touch ekrana za GT 2pro? Do skora je radila bar trecina ekrana a od veceras mozda 10ti deo ekrana ali moram da ga vratim na fabricka zbog novog fona. Ima li neko predstavu bar okvirno koliko treba da spremim kesh-a ili kupovati neki novi sat?
 
Ja bih pre uzeo polovan za malo vise od 100e..
 
Да ли је неко полирао огребано стакло на сату, сам или у некој радњи?
 
Нисам још нашао где бих то радио.
Сајџије ме шаљу у сервисе технике, и обрнуто.
Ja sam sam polirao staklo kamere na telefonu, sad da li je slicno ne znam, ali sam odradio lep posao.
Uzeo sam pastu najfiniju koju sam imao 800 i vazno je imati sundjer za poliranje ili finu krpicu.
 
Да одговорим самом себи - да. ☺️
Kako se instalira ova *.hwt tema? Ne vidim opciju na Huawei Health aplikaciji
Evo nađoh na preporučenom Telegram kanalu
Download the modded health app
Uninstall previous app.
uninstall hms core and any huawei app if installed. Check in your phone/parameters/app!
Reboot phone
Install the modded app .
Log into your account
Pair the watch
Download the hwt for your watch.
Go to the app / devices/face and 4 doots. OR the + section in the app
Choose the hwt you downloaded.
If format error move the hwt in an other folder and try again

Don't work on Huawei phone and iPhone

Mora li da se instalira ova app? Bojim se pogubiću podatke koje imam već 5 godina
 
Poslednja izmena:
Мора.
Ако имаш хуавеи налог, требало би да су податци на њему. Ја сам одрадио и вратили су ми се податци (додуше немам толико података, али без обзира...)
Јбг... одабери... Или податци о тренингу/пешачењу/спавању, или изглед TAG HEUER; OMEGA; ZENITH; CASIO; SEIKO; NAUTILUS; LONGINES; BREITLING...
Aко ме ишта натера да набавим GT3 биће ови скинови 😁 За њега тек има брутално добрих.
 
Podatci?:censored:
 
Nikako ne uspevam sa telegrama da instaliram aplikaciju na sat :mad:
Koja je procedura,način,šta god samo da ima efekta?
Na telegramu pronadji grupu Esferas Huawei watch GT, imas Huawei health apk koja omugacava instaliranje skinova...samo uz odredjenu verziju, mogu da se instaliraju skinovi ili ti teme...
 
Пише упутство на каналу

Download the modded health app
Uninstall previous app.
uninstall hms core and any huawei app if installed. Check in your phone/parameters/app!
Reboot phone
Install the modded app .
Log into your account
Pair the watch
Download the hwt for your watch.
Go to the app / devices/face and 4 doots. OR the + section in the app
Choose the hwt you downloaded.
If format error move the hwt in an other folder and try again

Don't work on Huawei phone and iPhone
 
krastavac,ja imam Huawei P40 lite i sve je onda džaba :-(
 
Na mom GT otišao touch, treba display da se menja. Ima li neko neki predlog gde bih to mogao da uradim ako je neko imao sličan problem
 
Ja nosio u Galeriji dok je imao Huawei lokal, ali bio u garanciji. Na moju sreću, mesec dana pre isteka garancije
 
Jel zna neko koliko kosta zamena touch ekrana za GT 2pro? Do skora je radila bar trecina ekrana a od veceras mozda 10ti deo ekrana ali moram da ga vratim na fabricka zbog novog fona. Ima li neko predstavu bar okvirno koliko treba da spremim kesh-a ili kupovati neki novi sat?

Na mom GT otišao touch, treba display da se menja. Ima li neko neki predlog gde bih to mogao da uradim ako je neko imao sličan problem
I meni se pojavio slican problem na GT2, prvo je malo brljavio touch a sada sve vise, prakticno ne mogu da alarm setujem. Da li je neko kupovao preko ali express-a i na sta treba obratiti paznju?
Videh da je trenutno na akciji "Redmi Watch 3" za 8500din. Da li se isplati tako nesto kupiti? Jel mnogo veca razlika u odnosi na trenutni model? Ili ipak moram da gadjam neki "Xiaomi Watch S1 Active" da bih imao nesto slicno
 
Screenshot_20240315_223040.jpg
Meni sve radi, sto se tice ubacivanja skinova
 
Nazad
Vrh Dno