Šta je novo?

Huawei G300

na klasičnoj android tastaturi isključim ono "popup on keypress", ali mi za space taster ostane uključeno, a on me najviše nervira od svih... svaki put kad stisnem space bljesne mi ono preko cele tastature... jel ima načina da se to ugasi?
edit:
eto....

dakle ovo je nada da će biti oficijelni ics... realno, poredeći ovaj telefon i bilo koji polovan do 150 evra, recimo galaxy s, ja mislim da je bolje uzeti kineza....
 
Poslednja izmena:
Промени тастатуру. Ова фабричка је ужас.


Упс, написао си класична тастатура...
 
Ја користим slideit, али видим да сви препоручују swiftkey.
 
pa ja ne volim te swipe/ slide tastature, meni najviše odgovara ona standardna... ova touch pal nije loša, ali ne mogu da sklonim onu linijicu koja mi stoji između tastature i teksta koji kucam, a koja izgleda služi da mi tu rečnik izbacuje predviđanja reči, što sam isto ugasio... inače, touchpal koji dolazi sa g300 je verzija 4.6, a na marketu je 4.8, ali neće da se updateuje... a kad odem na touchpal na marketu on mi nudi da instaliram. šta će se desiti ako instaliram? neće da mi pobrljavi nešto?
 
Не мораш да користиш слајд на таквој тастатури. Визуелно ми се свиђа, лепо ради...има пуно опција. Пробај, ништа те не кошта ;)
 
Bolji je galaxy, ali i ovaj je odličan za te novce. Danas ga uzeh.
 
da zahvalim korisniku Djilkosh_Ns za pomoć oko tastature. stavio sam smart keyboard pro i jako sam zadovoljan. tastatura ima sve što treba i puno opcija za podešavanje... trebalo bi da je takva defaul tastatura na androidu. e sad, jedino što me brine je ono upozorenje da će da prikuplja sve što se piše... to je po meni jako loše i ne znam da li se treba plašiti toga ili ne?
 
Ajde recite mu ljudi, a ja sam mu 5 puta već rekao da ne briga :) i bas će jednom ed hunteru da gledaju sta on piše mada ne znam ono na to nikad nisam obraćao pažnju, pa ako je toliko nesto bitno što pišeš onda bolje pozovi, pa nek te naši operateri prisluškuju :)
 
Nije oficijelni, ima cimanja. Meni i ovaj radi odlično.
 
Ima. Jedina poslovnica u kojoj je bio izlozen za "cackanje" je ona u Knezu, odnosi se na jucerasnji dan, dok u Uscu i Bulevaru nisu imali izlozene primerke ali imaju telefon u prodaji.

Hvala rodjace.
Jos kada bi neko mogao da pruzi proverenu informaciju - da li su Telenorovi primerci zakljucani na njihovu mrezu?
 
Hvala rodjace.
Jos kada bi neko mogao da pruzi proverenu informaciju - da li su Telenorovi primerci zakljucani na njihovu mrezu?

Jesu,uzeo sam ja iz telenora telefon je zakljucan i napunjen njihovim glupostima,cak i logo kad upalis telefon je telenorov
 
Ako ti je potrebno da ti radi van Telenora iscimaj nekog ortaka preko grane(ebay) da ti odkljuca preko fabrickog koda . Ja sam uzeo preko oglasa iz Vip-a fon,ali koristim ga na mts-u. Vrati koju stranicu imas korter gsm ja sam dobio kod za sim free za 1 dan.(750rsd)
Jesu,uzeo sam ja iz telenora telefon je zakljucan i napunjen njihovim glupostima,cak i logo kad upalis telefon je telenorov
 
Jesu,uzeo sam ja iz telenora telefon je zakljucan i napunjen njihovim glupostima,cak i logo kad upalis telefon je telenorov

čekaj, ja sam se baš oduševio što nema mnogo bloatware-a. imaš onu "moj meni" aplikaciju (koja mi u suštini i treba) i to je to od telenorovog bloatware-a. da izuzmemo taj znak prilikom paljenja sistema koji vidim jednom u pet dana.... šta još to tvoj ima preinstalirano od telenora?

inače, dobro je da lepo radi ics, jedva čekam oficijelni update... hoćemo li moći da se update-ujemo over the air?
 
Konacno je stigao,i malopre ga uzeh u Vipu. I vise sam nego zadovoljan ;)
 
Nego moze li ikako da se instalira Apex launcher na 2.3.6? Mrzi me da se bakcem sa root/flash....
Ili neki drugi launcher koji je smooth,i koji ima lepih temica (na foru miui-ja)
 
Go launcher ex meni radi i izgleda super. To je prvi koji sam probao na androidu i za sada jedini. Malo samo zastane kad ideš iz portrait u landscape mod, jer refreshuje sve ikone, ali osim toga radi i izgleda najs... toliko mi se svideo da još nisam ni probao druge, što svakako nameravam u budućnosti, ali za sada ostajem na ovom...
 
Poslednja izmena:
Nego moze li ikako da se instalira Apex launcher na 2.3.6? Mrzi me da se bakcem sa root/flash....
Ili neki drugi launcher koji je smooth,i koji ima lepih temica (na foru miui-ja)

Ne može ni Apex ni Nova jer je to ICS only
 
jel probao ko ovaj weather clock koji je dobija uz telefon... meni se svidja, ali je blago retardiran, pokazuje mi sunce u sred noci... nije mi jasno na sta su mislili ovi koji su ga pravili kad su napravili ovako... jel moze to nekako da se resi?
 
stavio sam kod devojke neki miui weather clock... izgleda da cu i kod sebe taj, ok je... jel ima neko preporuku za neki dobar weather clock? jel moze nekako da se namesti da bude kao kod htc- a, da smrzne ekran kad je hladno ili da se vide kapljice kad pada kisa... znate na sta mislim... ali da moze da se instalira bez root- a....
 
Ja koristim Beautiful widgets, a home weather widget mi je na desktopu (imaš da biraš razne widgete - baterija, clock, weather, itd itd, mali, veći, najveći...).

Ima ok animacije, ali najbolje od svega je što možeš da podesiš koju aplikaciju otvara kad pritisneš na sat, na vreme i na datum, tako da kad pritisnem vreme, on mi otvara alarm +, koji je super, a kad pritisnem datum, baca me na go calendar widget. Kad pritisneš na sunce-mesec, otvori ekran sa detaljnim informacijama o vremenu i dole ti prikaže vreme u narednih 4 ili 5 beše dana, ali lepo piše sat, sun, mon itd, a ne samo datum, kao u go weather widgetu. Možeš i da biraš odakle će da svlači prognozu, sa google weather ili accu weather-a.
Zauzima nekih, 2.65 mb rama, čini mi se. Nisam do sada našao nešto bolje, ali oči su uvek otvorene.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno