Šta je novo?

Huawei G300

Od sutra (noćas) u Telenoru.
Slika u prilogu
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1341085589792.jpg
    uploadfromtaptalk1341085589792.jpg
    114.9 KB · Pregleda: 359
Koje imao strpljenja, i nije uzeo Skate uz PIS 500 sad za istu kintu ima bolji fon :)
 
Jedno sto sam naucio je da sa operaterima uvek treba imati strpljenja. :)
 
Koliko sam ja bio nalozen na g300 strasno,telefon je ekstra a jeftin verovatno cu uzeti zeni a ono njeno djubre od galaxy mini ima da leti sa terase pravo na ulicu,raduje me sto se pojavio i u telenoru posto u vipu necu da ga uzmem
 
Ako neko naiđe na njega u vip-u neka javi ovde... :)
 
Da li neko slucajno pominje pojavljivanje Huawei P1S modela kod operatera?
 
Da nisu malo preterali sa cenom? 6000din doplate uz prenesi i strumfuj 500... puno bracala
 
Preko operatera se, na kraju, nikad ne isplati da uzmeš telefon.. ali dobro, nije to tema.

Model za kinesko tržište je dobio zvaničan ICS.
 
Zavisi koji telefon uzimaš i u kojoj tarifi. Ja odaberem tarifu koja mi najviše odgovara i onda uzmem najbolji fon koji ima u toj tarifi za 1 din. i onda mi se telefon isplati :) Inače u nekim drugim slučajevima telefoni su preskupi što se operatera tiče.
 
ako se poredi sa drugim aparatima onda je povoljno, pošto su ostali ultra skupi... ako se gleda šta se dobija za uloženi novac onda je tu negde, đene - đene, ok... dobar je ovo uređaj, samo da je veći ekran i milina... ali i ovako je sasvim ok...
 
Da nisu malo preterali sa cenom? 6000din doplate uz prenesi i strumfuj 500... puno bracala

zasto je skupo?ne mozes ocekivati da dobijes telefon besplatno.za 50e,dakle,dobijas sasvim pristojan telefon,i to je dobra ponuda ako se gleda ostatak
Skupo sine jer uz isti paket za 990dindzi doplate mozes uzeti Touch Plus telefon koji je bombonica. Pa nek me neko ubedi da je G300 vredan jos dodatnih 5000 doplate. Nema sanse.
 
vredi mnogo više od toga :D touch plus ima ekran od 3.5 inča :s meni i 4 malo na ovom havajcu, 4.3 na skejtu mu dođe ok, a da je još veće bilo bi xtra....
 
Jel stigao u Vip?
 
velicina ekrana je subjektivna stvar,po meni je sve preko 4 jako veliko opet.
pa ako je tebi touch plus za 990 odlican izbor,onda ne moras da gledas ovaj telefon(ako kupujes)
a realnost je da ako doplatis 500 ipak dobijas dosta bolji uredjaj u pogledu kvaliteta izrade i to za nekoliko klasa,veci i bolji ekran,telefon ce dobiti i zvanican ics sto garantuje veci broj kvalitetnih romova...
nemam pojma da li je stigao u vip,ali znam da kada jednom rasprodaju,tesko dobijaju nove
 
Dobijaju ovaj 99% sad u julu.
 
Poslednja izmena:
vredi mnogo više od toga :D touch plus ima ekran od 3.5 inča :s meni i 4 malo na ovom havajcu, 4.3 na skejtu mu dođe ok, a da je još veće bilo bi xtra....
Meni je sve preko 4/4.3" bolest. Ljudi, to treba da se nosi u dzepu, da se razgovara preko istog. Ako vam je to malo, uzmite neki 3G tablet pa u torbu a BT u usi i aj' zdravo. A ne ovako, gledam ove sa 4.7/5.3", aj' sto smesno izgledaju nego se muce i sa drzanjem (u toku razgovora)... Jos malo da porastu dijagonale, pa ce izgledati kao oni "mobilni" od pre 20-25god...
 
I meni je mnogo 4" za telefon. Nekako mi je 3,5" idealno ali u vip-u je ovo daleko najbolji telefon za dinar u smart 1100 paketu tako da cu morati da se navikavam. Bolje i to nego ovaj 2.8 sto sad imam, oslep'o sam, osleeep'o sam :D
 
Bio danas do poslovnice vipa u ZR, kažu da imaju neku informaciju da stiže u julu, ali da nije zvanično potvrdjeno "sa vrha", tako da gajim nadu, ali ne preveliku :(
Naročito se sad isplati sa ovim popustima smart 1100 izadje 1115 din mesečno, a telefon 1 din. i milina. ili za 1299 din, 550smartova + 1gb neta
 
Meni je sve preko 4/4.3" bolest. Ljudi, to treba da se nosi u dzepu, da se razgovara preko istog. Ako vam je to malo, uzmite neki 3G tablet pa u torbu a BT u usi i aj' zdravo. A ne ovako, gledam ove sa 4.7/5.3", aj' sto smesno izgledaju nego se muce i sa drzanjem (u toku razgovora)... Jos malo da porastu dijagonale, pa ce izgledati kao oni "mobilni" od pre 20-25god...

Ko kupi velik telefon, pa se muci je bilde... Meni je komforno 4.3" na SGS2 i mogao bi da idem do 5" da mi bude taman... Preko toga ne mogu... Koristio Note par dana i jednostavno ne ide, mogu ja da ga uhvatim sve to lepo, ali nisam siguran da ga necu ispustiti ili ne daj boze dam nekome sa nekom malom sakom...
 
pa ja pričam o telefonu do 4.5" ili 5", sve preko toga više nije telefon :D ali dosta je velika razlika između 4.3" i 4" recimo... 4.5 je meni već bombona naspram 4".... a 3.5 mi je već smejurija....
 
Uzeo sam danas telefon i fenomenalan je,nemam reci sve radi savrseno,brzo i bez ikakvih problema, preporuka svima. Sad imam pitanje da li postoji neki pc suite za huawei telefone,ako postoji jel moze neko da mi da link, ono sto sam ja nasao na netu mi se ne cini bas najsigurnije, meni treba neki oficijalni ako postoji.
 
Nazad
Vrh Dno