Šta je novo?

Huawei Echolife HG510

verovatno ima negde na forumu, ali nemugu naci.. dali se moze promeniti password na hg 520s?poz
 
verovatno ima negde na forumu, ali nemugu naci.. dali se moze promeniti password na hg 520s?poz

Naravno.
Kucaj u pretrazivac 192.168.1.1 (ip rutera) i loguj se sa admin, ztonpk.
Idi na Tools, pa System Management i klikni na olovku u koloni Action(s), red admin.
Ukucaj novi pass pa submit i rebutuj ruter.
 
ljudi, pomagajte. koristio sam ipchanger-2 (sa EliteSecurityja), koji je fenomenalno radio godinu i po dana, medjutim posle reinstaliranja windowsa (i ubacivanja par novih komponenata) on vise ne funkcionise! verujem da problem nije hardverski vec jednostavno u windowsu i neizvrsavanju zadate skripte. da li na benchu ima neko ko je koristio ipchanger-2 i ko zna o cemu govorim i moze da mi pomogne? hvala! :wall:
 
Imam problem sa JDownloader-om od kad sam ubacio Windows 7 (na XP-u je sve radilo odlično) ustvari mislim da problem nije u samom programu već je do programčića za rekonekt Huawei_HG510_ip_changer nikako neće da ga pokrene izbacuje neku grešku, probao sam postupak za ponovno otključavanje modema i neka podešenja iz kontrol panela koja sam video na ovim stranama ali ništa ne pomaže, dali je neko imao sličan problem ili zna u čemu je problem? modem je Hauwei 510
 
sta lelekom trenutno nudi od wifi rutera i koji uzeti, ako moze da se bira?
 
Kada sam pokusao da prebacim u brigde, sve sam uradio po uputstvu...

Isao sam na edit prve stavke u WAN-u, prebacio sa PPoE na Brdging, ishao Save, uradio reboot, i kada je zavrshio nije se desilo nishta... Nikakva promena, sve ostalo isto

nakon toga sam napravio konekciju, medjutim nije hteo da se konektuje...

da li zna neko u chemu greshim?

Sad sam se igrao sa podešavanjima ovog modema kod jednog prijatelja.
Svi koji imate problema sa prebacivanjem u bridge mode - kad prebacite u bridge i stignete do kraja procedure - pri save-u NE RADITE odmah i automatski reboot, kao deo save procedure. Jednostavno tako neće da prihvati nikakva podešavanja, tj. sve vrati na staro.
Medjutim kad prvo odradim samo save i uverim se da u WAN tabeli za ppp_8_35 stoji Bridge mod, posle reboota bude sve ok.

Naravno pre igranja možete uvek da backupujete podešavanja.
pozdrav
:wave:
 
Uspeo!! Inace nije "psswd" nego "passwd" probajte tako radi.Znaci:
1.cmd
2.telnet 192.168.1.1
3.Username:telekom , password:telekom
4.ukucajte passwd admin admin
5.ukucajte save
6.ukucajte reboot
7.sacekajte par minuta kao sto je receno vec
8.odete na web browser ukucate 192.168.1.1, al sad umesto telekom ide admin admin.
9.menjajte sta vam je drago

Special thanks to vbz1312
Meni nesto ne ide
ukucam telnet 192.168.1.1
i odma mi trazi password! sta tu kucam samo jednom "telekom" ili "telekomtelekom" bez razmaka i onda ponovo trazi passwod, da li tu kucam "passwdadminadmin" bez razmaka ili kako?

Aha, u stvari ovo izgleda i nije potrebno, samo se treba ulogovati sa "admin ztonpk"?
 
Poslednja izmena:
Resio sam ga se danas konacno i zamenjen sa HG 520c. Crko mu bio adapter. Sam lik mi je rekao sto je bio da su se HG510 pokazali nikako u radu. A uvaljivali nam i nisi mogao zamenu.
 
E moj HG510 je izgleda pred rikavanjem. Već dva dana ne mogu da skinem veći fajl od 10-15MB obavezno se zaglupavi ruter, stane na kratko i posle nastavi da radi bez promene ip adrese tj reseta (svejedno mi stane download rapidshare fajla). Bem li ga šta mu je, valjda ga nisam ubio skriptom iz jdownloadera koliko sam stvari skinuo sa rapida, verovatno se resetovao milion puta :d

probao sam da ga resetujem ali opet isto, primetio sam i da je LED za internet oslabila, ne znam dal je to normalno... Sad ću da zovem telekom, valjda neće da prave problem da mi zamene uter pošto ipak delimično radi :)
 
Imam problem sa JDownloader-om od kad sam ubacio Windows 7 (na XP-u je sve radilo odlično) ustvari mislim da problem nije u samom programu već je do programčića za rekonekt Huawei_HG510_ip_changer nikako neće da ga pokrene izbacuje neku grešku, probao sam postupak za ponovno otključavanje modema i neka podešenja iz kontrol panela koja sam video na ovim stranama ali ništa ne pomaže, dali je neko imao sličan problem ili zna u čemu je problem? modem je Hauwei 510

Probaj ubaciti skriptu koja to sve sama odradjuje(reconnect) a mozes je napraviti na Cryptload linku;)
 
Nazad
Vrh Dno