Šta je novo?

Huawei Ascend P1/P1 S

Zašto bi čekao? Nisu ovi naši at&t ili verizon.
 
Jedno pitanje i ovaj P1 ima onu non-removal bateriju ? (to je jedan od razloga zasto sam odustao od HTC One serije konkretno X)
 
Baterija se može promeniti u servisu. Ako se sve ponašaju kao moja to i nije neki problem.
J.B. beta se pojavila 2 meseca po izlasku telefona na tržište. To bi mogao da bude dobar znak. Najavljene su još dve-tri verzije ovog telefona, uključujući i LTE verziju, što bi moglo da znači da PRC-ovci ozbiljno računaju na ovaj model. Jedini problem bi tu mogla da bude inertnost naših provajdera koji, navodno, odobravaju ROM za svoju mrežu...
 
prijatelju gde da skinem zvanični j.b. za p1? ili da sačekam MIUI sa j.b.koji bi trebalo da izađe do kraja godine
 
Posto nasi operateri zvanicno nemaju Android 4.1 da li instalacija ovog ponudjenog povlaci gubitak garancije?
 
U principu sve ono što ne dođe preko update-a iz telefona ili onoga što ti stave u zvaničnom ovlašćenom servisu ti poništava garanciju...
 
Pozdrav.
Jel imao neko problema sa ona tri navigacijska tastera, da se pritiskaju sami od sebe...?

Uzeo sam danas P1 u Telenoru, tamo probam telefon, sve u redu, dođem kući stavim ga na punjač, imao sam neka posla dok se punio nisam ga pipao, skinem sa punjača i krenem da istražujem svoju novu igračku kad poče telefon sam od sebe da vraća na Home screen, izbacuje padajući meni... kao da sam od sebe pritiska nasumično one kapacitivne tastere... WEIRD... istog trenutka sam vratio telefon ali ne dadoše mi da poništim ugovor nego će ovaj poslati na servis a meni će kao naručiti drugi nov u najkracem roku...
 
Sta u najkracem roku?
Trazim im odmah nov uredjaj,imas pravo na to.
 
Pa nemaju drugi u ekspozituri, samo beli a njega ne želim, pa čekam da im stigne drugi... :wall:
 
Imao sam prilike da se igram sa ovim telefonom..samo reci hvale i topla preporuka :beer:
 
Jel ima jos neko problem sa kontaktima,ne prikazuju ime kod dolazecih poziva i poruka,samo broj...
?
 
Sad cu da nagadjam ali mislim da je dosta ljudi imalo isti problem sa Samsung Wave.. i mislim da su resili tako sto podesis da u imeniku prioritet imaju kontakti iz memorije telefona, sim+phone prikaz je zbunio telefon, ako se dobro secam u slucaju wave-a.. e sad p1 je android a wave bada ali probaj, mozda je do toga.
 
Problem je sa mojim tel. Nemam nista na sim, a i stavio sam phone only... meni su svi brojevi tel u kontaktima snimljeni sa 06...... a kad mi dolazi poziv on izbaci +3816.... bez imena, kao da ga nema u imeniku , kao da ne zna da izbaci ono +381 i da skapira da taj broj ima u imeniku.
 
Problem je sa mojim tel. Nemam nista na sim, a i stavio sam phone only... meni su svi brojevi tel u kontaktima snimljeni sa 06...... a kad mi dolazi poziv on izbaci +3816.... bez imena, kao da ga nema u imeniku , kao da ne zna da izbaci ono +381 i da skapira da taj broj ima u imeniku.

Ja sam na samsungu 5230 morao rucno da dodam svakom kontaktu +381, druga mugucnost nije postojala. ;)
 
Kod mene sve normalno radi, pogledaj koji ti je fw, kod mene je B221...
 
To je na kod mene na waveu bio problem ako FW nije bio za nas region nego neki tamo lijevi. Stavljanjem FW koji je za nas region rijesio se problem. Probajte tako nista vas ne kosta.
 
Slažem se. Ja sam rešio problem tako što sam ručno uneo kodove država u imenik. Mislim da treba uvesti i red u guglov imenik: sve kontakte, prvo, spakovati u grupu n My Contacts, pa ih tek onda, razvrstati u ostale ... Tako se rešava i problem fantomskih kontakata - vidi se ime pozivaoca a "nema" ga u imeniku, pošto je iz nekog razloga neraspoređen...

Jel' probao neko apdejt sa B103 na B225 ili B226? Meni B225 neće da prođe. PRC-ovac iz tehničke podrške kaže da je firmver B103 pravljen za kinesko (PRC) tržište, dok su gore navedeni internacionalni firmveri. Nisam znao da smo postali nova kineska provincija:)
 
Jel ovaj tel. stvarno ima 1GB RAMa?
Kad uđem u Running Apps i kad saberem used i free memory ispadne oko 700 MB ? Jel tako kod svih?

P.S. - jel ima neko link za dobar tutorial za update firmwera?
 
Poslednja izmena:
Jel ovaj tel. stvarno ima 1GB RAMa?
Kad uđem u Running Apps i kad saberem used i free memory ispadne oko 700 MB ? Jel tako kod svih?

P.S. - jel ima neko link za dobar tutorial za update firmwera?

Svaki na kom pise da ima 1gb toliko i ima. Od tih 1gb system uzima nesto za sebe a takodje i grafika uzima odredjeni broj mb...
 
Slažem se. Ja sam rešio problem tako što sam ručno uneo kodove država u imenik. Mislim da treba uvesti i red u guglov imenik: sve kontakte, prvo, spakovati u grupu n My Contacts, pa ih tek onda, razvrstati u ostale ... Tako se rešava i problem fantomskih kontakata - vidi se ime pozivaoca a "nema" ga u imeniku, pošto je iz nekog razloga neraspoređen...

Jel' probao neko apdejt sa B103 na B225 ili B226? Meni B225 neće da prođe. PRC-ovac iz tehničke podrške kaže da je firmver B103 pravljen za kinesko (PRC) tržište, dok su gore navedeni internacionalni firmveri. Nisam znao da smo postali nova kineska provincija:)


Probao sam ja do sad sve ROM-ove, i najbolji se pokazao B221, ovaj B226, ima dosta mana.
 
Probao sam ja do sad sve ROM-ove, i najbolji se pokazao B221, ovaj B226, ima dosta mana.

Je l' možeš da mi pustiš link za B221 fw i za tutorial, da ga ubacim a da ne shebem nešto.
Trenutno imam B103, a verzija tel. je U9200-1, ako to nešto znači...

Hvala unapred.
 
Nazad
Vrh Dno