Šta je novo?

HUAMI Amazfit GTR 2

Baterija nakon 8 dana skinula samo 20 procenata. E verzija jos bolju bateriju ima od obicne verzije. Odusevljen. U gradu me par poznanika startovalo sa pitanjem koji je to sat i koliko sam ga platio. A platio ga 95e
 

Prilozi

  • 20210811_140249.jpg
    20210811_140249.jpg
    210.2 KB · Pregleda: 137
Poslednja izmena:
Da li su sredili problem sa kašnjenjem vremenske prognoze? Videh i da se žale po YT-u na GPS, mada su sve stari klipovi. I još jedno, mogu li statistiku spavanja da vidim na samom satu ili samo na telefonu?
 
Koristio sam GTR 2 do juče, pa me izdao. 😀 Stigao novi update i sat upao u bootloop, nema načina da se uključi. Da li neko zna kako da resetujem?
Uzeo ga preko Amazona, oni kažu da će mi vratiti novac, ali sam ga platio 95e, a nema više to toj ceni, sad je 170.
U međuvremenu uzeo gts 2e da probam i kockasti, ne znam još uvek koji mi se više svidja. :)
 
Koristio sam GTR 2 do juče, pa me izdao. 😀 Stigao novi update i sat upao u bootloop, nema načina da se uključi. Da li neko zna kako da resetujem?
Uzeo ga preko Amazona, oni kažu da će mi vratiti novac, ali sam ga platio 95e, a nema više to toj ceni, sad je 170.
U međuvremenu uzeo gts 2e da probam i kockasti, ne znam još uvek koji mi se više svidja. :)
Ček ček, jel to update ZEPP od 12 Avg?
 
Od pre dva dana, bar se tad pojavio kod mene. :)
 
Ja sam dobio 2 update Zepp-a, juce i u sredu, al na srecu nije mi se desilo to
 
Zajebali su nesto sa ovim zadnjim apdejtom Zepp-a, meni nisu stizale notifikacije od vibera na gtr, vratio neku stariju verziju Zeppa i sad sve sljaka ok...
 
Ma ocaj su im update-i svaki, ja se ne secam za ovih 9 meseci korišćenja da je bio neki update a da je doneo neka poboljsanja, dok skoro svaki update nesto zezne, Zepp-a ili sw za Gtr 2 svejedno koji da stigne. Evo sad primetim posle ovog zadnjeg update da mi za viber i gmail izbaci notifikaciju na satu ali pise da proverim na telefonu, ne moze bas da se vidi sta je kao ranije.
 
Koristio sam GTR 2 do juče, pa me izdao. 😀 Stigao novi update i sat upao u bootloop, nema načina da se uključi. Da li neko zna kako da resetujem?
Uzeo ga preko Amazona, oni kažu da će mi vratiti novac, ali sam ga platio 95e, a nema više to toj ceni, sad je 170.
U međuvremenu uzeo gts 2e da probam i kockasti, ne znam još uvek koji mi se više svidja. :)
Prosto mi neverovatno zvuci da se ovo desilo. Od sada oprez ako je zaista nakon oficijalnog apdejta sat prestao da radi
 
Ma ocaj su im update-i svaki, ja se ne secam za ovih 9 meseci korišćenja da je bio neki update a da je doneo neka poboljsanja, dok skoro svaki update nesto zezne, Zepp-a ili sw za Gtr 2 svejedno koji da stigne. Evo sad primetim posle ovog zadnjeg update da mi za viber i gmail izbaci notifikaciju na satu ali pise da proverim na telefonu, ne moze bas da se vidi sta je kao ranije.
E tako je i meni bilo i zato sam vratio na stariju verziju i sad sve uredno prikazuje na satu... Necu vise ni da apdejtujem Zepp, nema potrebe...
 
Zajebali su nesto sa ovim zadnjim apdejtom Zepp-a, meni nisu stizale notifikacije od vibera na gtr, vratio neku stariju verziju Zeppa i sad sve sljaka ok...

Ni na Mi Watchu ne stizu sve notifikcije sa Vibera, pola ih preskoci, izmedju ostalog zbog toga sam ga i batalio.

Bilo kako bilo, kakav crni Zepp kakvi brakraci.

Aplikacija Notify for Amazfit & Zepp svjetlosnu godinu ispred po svemu. Ima i opciju Merge Notification ako neko salje vise malih poruka (ono jedna rijec) pa lupi enter.

Ja sam alergican na taj kineski software, zato sam i kupio Amazfit gdje nisam primoran da koristim te krseve od softwarea.
 
Nisi pogrešio, prava stvar, ja sam malo požurio pa uzeo GTR2 classic odmah u startu, sad vidim da mi ne treba phonecalls i wifi i interni mp3, bolje da baterija traji duže.
 
I ja naručio gtr 2e, bio na akciji za 85e u Austriji, pa šteta da se propusti. :) Verovatno vraćam gts 2e, nisam u startu ukapirao da je narukvica 20mm, pa bi trebalo da kupim nove.
 
I ja naručio gtr 2e, bio na akciji za 85e u Austriji, pa šteta da se propusti. :) Verovatno vraćam gts 2e, nisam u startu ukapirao da je narukvica 20mm, pa bi trebalo da kupim nove.
Pozdrav, interesuje me gde si ga nasao po toj ceni u Austriji? Planiram isto da narucim iz Austrije ali najjeftinije sto sam nasao je 103e.
 
Pozdrav, interesuje me gde si ga nasao po toj ceni u Austriji? Planiram isto da narucim iz Austrije ali najjeftinije sto sam nasao je 103e.
Bio je na akciji preko alza.at, ali samo jedan dan. Mada često bude preko Amazona snižen.
 
Nema.

Nekako mi je to nabijanje takvih funkcionalnosti u sat besmisleno, koristi li neko od vas taj plejer na satu uopste aktivno?
 
Ja sam mislio da koristi kad mi stigne sat (kad trčim, pa da ne vucem telefon), al obzirom da sam prevideo da 2e ima... verovatno neću koristiti. :) Mada pitanje je dal bi uopšte koristio obzirom da 99% vremena koristim Spotify za muziku.
 
Stigao mi je GTR 2e, prvi utisci su odlicni, uopste nije glomazan kako sam ocekivao i odlicno lezi na ruci, bice testiranja ovih dana kako radi.
 
Prvi utisci - zadovoljan sam.

Navikao sam se na sat kao da ga nosim 10 godina a ne 2 dana.

Kais me ne steze kao ovaj na Mi Band 4 pa mi se ne ocrta na kozi posle 15 minuta nosenja.

Za sada nisam isprobavao nista od fitnes funkcija kao ni GPS, koristim ga samo da proverim vreme i korake za sada.

Kad se bude radilo nesto konkretno nastavljam.

Inace punim ga (bar je tako napunjen prvi put) preko USB 3.0 hub-a povezanog na laptop, napuni se relativno brzo.
 

Prilozi

  • IMG_20210823_144845.jpg
    IMG_20210823_144845.jpg
    126.2 KB · Pregleda: 86
Kakav vam je Always On Display brightness napolju na nekom iole jačem suncu?

Meni se na ekranu maltene ništa ne vidi i nekako treperi, dok je vidljivost sasvim dobra kada aktiviram sat pritiskom na dugme...
 
Kakav vam je Always On Display brightness napolju na nekom iole jačem suncu?
Meni je OK.
Imam ovaj WF i odličan je.
Nego od poslednjeg updatea ZEPP-a (i fw sata preko njega) primetio sam da mi osetno bolje drži baterija nego do sada. Kao i da se pojavila nova stavka na satu u meniju Settings->User preferences -> positioning service... Firmware je V6.2.1.1
Mogu li nekako da pauziram ZEPP od updateovanja sa Play Store nekako, ostao bih na ovoj postavci trajno. ili da sačuvam taj fw nekako?
 

Prilozi

  • jjj.jpg
    jjj.jpg
    152.3 KB · Pregleda: 87
Jel uspeo neko da poveze zepp aplikaciju i samsung health? Nikako ne uspevam da uradim sync koraka. Ono što sam isprobao je da povežemo zepp i Google fit, pa iz fit-a preko health sync aplikacije prebacim sve u samsung health. Međutim, ne mogu korake da sinhronizujem.
 
Možeš i jedno i drugo. Obrises Zepp i instaliraš AeX-6.1.2a-AMSUser.apk (modovana verzija zepp aplikacije) ili neku alternativu. A fw možeš da skines odavde myamazfit.ru
 
Topla preporuka da se instalira Notify for Amazfit, Zepp i ponuda watchface-ova je smesna u poredjenju sa Notify,

Inace izmenjao sam ih jedno 10 do sad, ustalih se na ovom.

IMG_20210901_180107.jpg
 
Poslednja izmena:
Hoćeš, ima opcija da se fw ažurira samo ručno.

Ja se već 6-7 dana družim sa GTR 2e. Za sad odličan. Baterija baš dugo drži. Meni skida 10% dnevno, mada tek sam ga prvi put napunio. GPS lošiji u zatvorenom, al otvorenom brzo uhvati.

@Lanikor
Koristiš notify umesto zepp ili? Ja instalirao, kupio i obrisao. Deluje mi da zepp ima sve što mi treba.

Koja je konkretno prednost notify aplikacije u odnosu na zepp?
 
Nazad
Vrh Dno