Šta je novo?

HTC U 11

Vratio sam se opet na u11, povoljna cena, vrhunski kvalitet. Za 290e za garancijom nema nista slicno. Malo mi je krivo, a u drugu ruku i drago sto ovakav uredjaj moze da se nadje jeftinije cak i od xiaomija.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
A gde si nasao za 290€? Da i ja uzmem istog trenutka

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Za iste pare preko operaterea:
HTC U11, Huawei P10 i Sony XZ premium. Šta izabrati?
 
U11 ili XZP, to treba da bude tvoj izbor na osnovu prioriteta jer su oba uredjaja odlicna i prilicno izjednacena kada se sve sabere i oduzme.
P10 je ok ali ipak malo losiji od htc/sony.
 
Kp, naleteo na oglas, otisao odmah i pokupio. Jos mi je lepsi ovaj crni, onaj plavi mi se zgadio posle 15 dana nosenja.
To je tačno. Videla sam i ja na Kp-u, U11 sve sa garancijom, za neke male pare. Toliko mi se sviđa taj mob, da sam htela još jedan da uzmem kad je tako povoljan... ali onda se razmišljam "pa šta će mi 2 ista"? Naročito zbog toga što ja bazično nisam zadovoljna dimenzijama (jer volim manje telefone, ustvari uže, smeta mi što je širok, ne mogu lako da hendlujem širok fon); ja sam prvenstveno prezadovoljna samim telefonom zbog čega sam "progutala dimenzije" i uzela ga. Šteta što nije uži... i manji... onda bih uzela i drugi sa KP-a, ali npr neki red flame, mislim da ima ta boja :)
 
Za iste pare preko operaterea:
HTC U11, Huawei P10 i Sony XZ premium. Šta izabrati?
U11 ili XZP, to treba da bude tvoj izbor na osnovu prioriteta jer su oba uredjaja odlicna i prilicno izjednacena kada se sve sabere i oduzme.
P10 je ok ali ipak malo losiji od htc/sony.
@Dragan, ako se još nisi odlučio, hsv.stoned ti je dobro rekao, ja sam sigurna da je XZ2 odličan; ja lično čekam da se pojavi isti ali manji (xz2 compact), ali kao vlasnik jednog sjajnog U11 mogu ti reći da U11 razbija. Eto toliko. :)
Usput, ako ti išta znači, juče sam videla XZ2 u Gigatronu "navodno" na nekoj super akciji; i jeste super u odnosu na prethodnu cenu, ali... i dalje skupo... no možda je jeftinije nego kod operatera, uporedi sam.
 
.
89eefc631df66b0690ba5475c0f6bc94.jpg
 
Opa!

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
To je tačno. Videla sam i ja na Kp-u, U11 sve sa garancijom, za neke male pare. Toliko mi se sviđa taj mob, da sam htela još jedan da uzmem kad je tako povoljan... ali onda se razmišljam "pa šta će mi 2 ista"? Naročito zbog toga što ja bazično nisam zadovoljna dimenzijama (jer volim manje telefone, ustvari uže, smeta mi što je širok, ne mogu lako da hendlujem širok fon); ja sam prvenstveno prezadovoljna samim telefonom zbog čega sam "progutala dimenzije" i uzela ga. Šteta što nije uži... i manji... onda bih uzela i drugi sa KP-a, ali npr neki red flame, mislim da ima ta boja :)

Nadam se da se neces ljutiti, ali morao sam :)

funny-gif-office-that-what-she-said-8.gif
 
@coop, jesi li instalirao? Šta je update novo doneo (vidim šta piše, ali me zanima lično iskustvo)? da čujem prvo, pre... :)

Amazing silver je boja. Mogu ti slikati kad se vratim s mora za par dana. HTC logo se vidi.
Može... želim da vidim kako izgleda...

Nadam se da se neces ljutiti, ali morao sam :)
Ah, naravno ne... kad te stigne "moranje", velika je to nevolja... ;)
 
@coop, jesi li instalirao? Šta je update novo doneo (vidim šta piše, ali me zanima lično iskustvo)? da čujem prvo, pre... :)


Može... želim da vidim kako izgleda...


Ah, naravno ne... kad te stigne "moranje", velika je to nevolja... ;)
Ja koliko na zeninom u11 vidim nema nikakve promjene,sve je isto sad je instalirala.

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
I ja instalirah maločas. Radi odlično, isto kao i pre. :)
 
Hard reset je nepotreban, sem ako se telefon ne ponaša loše ili troši bateriju više nego obično. Posle par dana se vidi realno stanje.
 
Ja nisam, što bih.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni je drug izbio fon iz ruke loptom za fudbal, fon je leteo jedno 3m i pao na beton. Bio je u spigen rugged armour case-u kao i uvek i folija na ekranu. Apsolutno nema ni ogrebotinicu nigde [emoji41]
Spigen rugged armour stvarno čuva fon nema mu ravnog, a čak ne udebljava fon ne znam ni ja koliko, ono normala.. Baš sam se navikao na case i nisam ga skinuo od kada je došao..
Imam 3 folije odlične iz nemačke došle pa kad još malo potrošim samo zamenim [emoji3]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
:D Podrška za fudbal, za napucavanje od strane drugara kad koristiš telefon dok je lopta i mogućnost za igru u blizini, kao i za ovaj sjajan model telefona! :happy:
 
Ma ja uzeo telefon sa klupice pored da zovem ostale koji su trebali da dođu i paf [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
@Dushanna
Nemam ti šta pametno raportirati.
Providni case kao i svaki drugi, po pitanju vidljivosti. Požuteo je od vremenskih uslova nakon recimo 8-10 meseci, što mi je bilo razočaravajuće za Spigen, ali Predpostavljam da od toga nema spasa. Levo je Spigen, telefon je desno u IMAK case-u
Boja je prelepa da bi se držala u nekom neprovidnom case-u [emoji3]
035ce28f98f255707ff2959c17c03d11.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja sam morao crni zbog posla.. Zato je u spigen rugged armour i teraj dalje.. Samo sam ja malo preuredio isti, odštampao na pozadini maske šta sam hteo i to je to [emoji3]
77a7076d7d32c0a30d911dd2d75e0507.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Koliko je ljepsi od crnoga modela

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
Žao mi je što Telenor nije imao plavi. Ali kada su mi stavili "sivi" i crni jedan pored drugog, dileme nije bilo...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja imam plavi i nije mi lep. Meni ružna boja...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Imao sam prvo plavi, zgadio mi se posle 3 dana. Ovaj sad crni je podnosljivo ruzan.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Crna boja je uvek igranje na sigurno.. E sad što je realno "obična" boja šta sad, barem znaš da ne možeš pogrešiti.. Pričam za sve telefone uopšteno..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Crna je dobra, presijava na nijansu zelene pa meni fino deluju ledja, mada i ovaj plavi na slici deluje bas dobro.
Posle ovog azuriranja softvera, ili se tripujem, ali telefon je brz kao munja, kao da je jos upeglaniji.
Ja brzi telefon nisam koristio, a imao sam iP6s Plus, S8+ i S9+ pre ovoga.

U11 via TT
 
Nazad
Vrh Dno