Šta je novo?

htc touch hd

phantomq

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2005
Poruke
112
Poena
320
imam problem sa ubacivanjem novog roma
na xda-developers.com upucuju da se najnoviji romovi skinu sa dutty sajta ali tamo ne mogu da se registruju novi korisnici samim tim nema downloada :(
jelima neko ideju sta da radim?
usput ako je to vec neko radio... nek preporuka koji rom da stavim....
Hvala
 
imam problem sa ubacivanjem novog roma
na xda-developers.com upucuju da se najnoviji romovi skinu sa dutty sajta ali tamo ne mogu da se registruju novi korisnici samim tim nema downloada :(
jelima neko ideju sta da radim?
usput ako je to vec neko radio... nek preporuka koji rom da stavim....
Hvala

Za Dutty ROM-ove registruj se na htcpedia.com, Dutty tamo postavlja nove romove. Sto se tice preporuke, neki WM 6.5, Dutty ili Energy (ubedljivo najlepsi), gledaj da budu sa TouchFLO 2.1, posto i jedan i drugi imaju romove sa TouchFLO 2.5 koji je jos beta i prilicno baguje. Tu je i Miri, evo bas jutros sam flashovao njegov najnoviji rom sa TouchFLO 2.6 (takodje beta kao i 2.5), izgleda sjajno, videcemo da li su bagovi i dalje tu.
 
Poslednja izmena:
A koliko su bagoviti romovi sa Win6.5? Ja sada koristim Duttyev rom sa win6.1 i radi savrseno, pa me interesuje da li se isplati prelaziti. Jos uvek mislim da je bolje sacekati da se Manila 2.5 ili 2.6 malo stabilizuju pa tek onda instalirati nesto novo, jer tek sa njima ima veceg napretka u samom shell-u.
 
A koliko su bagoviti romovi sa Win6.5? Ja sada koristim Duttyev rom sa win6.1 i radi savrseno, pa me interesuje da li se isplati prelaziti. Jos uvek mislim da je bolje sacekati da se Manila 2.5 ili 2.6 malo stabilizuju pa tek onda instalirati nesto novo, jer tek sa njima ima veceg napretka u samom shell-u.

Win 6.5 sam po sebi nije bagovit, bar meni ne pada na pamet nijedan bag, a iskljucivo wm 6.5 romove instaliram vec mesecima. Sa druge strane, nije ni nista bolji od wm 6.1 po pitanju performansi, jedino je vise finger friendly. Ovaj rom sto sam juce instalirao (Miri Manila 2.5, ver 7.1) je prvi Manila 2.5 rom gde nemam problema sa sms aplikacijom, tj. za ovih dan i po sve radi ok. Ipak, slazem se da tu jos treba stvari da se ispeglaju, zato je i beta :)
 
Ja sam potpuni laik sto se tice tih romova,pa bih nesto pitao.Posto na mom fonu nista nije dirano instaliran je org.Win 6.1,sta bih dobio time da instaliram neku od tih verzija romova,i da li negde ima detaljno uputstvo za pocetnike.
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno