Šta je novo?

HTC One

zanenedy.jpg


SH - Shangaj
3 - 2013
5 - maj mesec

Nadam se da razumes
 
Ja sam HT36, sta je HT ? :D
 
A jel postoje modeli proizvedeni u kini?
 
Postoje.
 
Pa serijski broj koji počinje sa SH je proizveden u Kini...što je slučaj sa mojim telefonom...
 
Ja sam imao zalepljenu nalepnicu sa strane made in taiwan.
 
Jel probao neko da instalira neki MIUI Rom na One? Ako jeste, koji rom i kakvi su utisci?
 
Jedno pitanje za Dandy-a npr. Da li je moguce da nosim fon kod nekog zlatara ili slicno da mi nesto ugravira u ledja fona? Koliko je to izvodljivo i na sta bi licilo?
 
Jedno pitanje za Dandy-a npr. Da li je moguce da nosim fon kod nekog zlatara ili slicno da mi nesto ugravira u ledja fona? Koliko je to izvodljivo i na sta bi licilo?
Ja koliko znam to se moze odraditi bez problema, ali se iskljucivo treba raditi lasersko graviranje, jer je sam aluminium One-a dosta tanak za masinsku povrsinsku obradu. Bitno je da znas da laserskim graviranjem ce biti samo malo grublja povrsina aluminijuma, neces imati vidljivo udubljenje ako me razumes.

Primer kako je to ispalo laserskim graviranjem:

NelsonBostonGroup_DavidKomaHTC-engraving.jpg
 
Ja koliko znam to se moze odraditi bez problema, ali se iskljucivo treba raditi lasersko graviranje, jer je sam aluminium One-a dosta tanak za masinsku povrsinsku obradu. Bitno je da znas da laserskim graviranjem ce biti samo malo grublja povrsina aluminijuma, neces imati vidljivo udubljenje ako me razumes.

Primer kako je to ispalo laserskim graviranjem:

NelsonBostonGroup_DavidKomaHTC-engraving.jpg


Uf, uf. Super. Samo gde to imam da odradim u Srbiji? Konkretno ja sam hteo da ugraviram grb partizana dole ispod HTC slova. Onako da pokriva tu povrsinu dole do beats slova. A iznad HTC slova neki tekst(to mi sada palo na pamet, ako ne bude prenatrpano).
 
Uu ovo na slici bi bas full izgledalo. Ali naravno ne moze ovako u boji? Ili moze? :D
 
Onda bi ovo trebalo lepo da se isplanira kako bi ispalo itd...
Aa tako mi se svidja na sliciii
 
A šta misliš kad budeš prodavao fon? :) Treba naći nekog + što ga nećeš prodati za te pare nego ono baš niže pošto je gravirano, a i što ružiti telefon tim znakom ili bilo čim?

Mislim to sve u slučaju da ga prodaješ, a ako ne misliš, onda ćeš opet morati da pljusnes nekih 500e za telefon. Ovako ako prodaš ne moraš toliko da daješ za nov sledeći koji budeš uzimao...
 
Pitanje svih pitanja :d Da li ce taj isti HTC One vrijediti daleko vise sa tim grbom :-devil-:
 
Na to i ja ciljam, da ce vise vredeti. :D Tipa limited partizan edition i ta cuda :D
 
Da pogotovo ako prodaješ nekom Zvezdašu ili Firmašu :)
 
Pa za njih nije namenjen :D
Ja ovo bas jako zelim, i nalazicu izgovore zasto je ovo dobro i blabla. Tako da se dzabe "raspravljamo"..
 
na kraju nece biti nista do toga, tako da, ahem, mislim da je dosta off-topica...
 
Radim ovo sigurno, samo da vidim da li je moguce(zbog raznih faktora), i da imam vremena da odem u bg.
 
Ovaj odgovor sam dobio od lokalne firme:
"Poštovani Milovane,
gravirali smo na određenim modelima, ali se zadnja strana skidala te nije bilo mogućnosti da se nešto nepredviđeno desi telefonu.Može da se izvede. Pošto je u pitanju model koji je iz jednog dela i prilično skup, jedino možemo da prihvatimo da ga graviramo na Vašu odgovornost. Kolega na laseru radi od 12-20, Železnička 8. Srdačan pozdrav, Top-Tim"

Sta mi je raditi?
 
samo udriiiii :d
 
Pa to, mislim sta i da zeznu, kupis par komada tih ledja, pa nek vezbaju, jedan ce napraviti kako treba :p
 
Pa da mogu da se menjaju tako bih radio. Al malo je zeznuto :D
 
Nazad
Vrh Dno