Šta je novo?

HTC One

Ma baš me briga,ako prodje ok,ako ne nije ni bitno.radi mi sve super sem kamere,a kameru koristim jednom godišnje.99 posto slikam digitalnim aparatom.
 
Ja vratio sve na stock,locked,s on.za par dana ide u servis pa cu videti da li proveravaju da li je otkljucavan.

Meni su priznali garanciju, istu stvar sam uradio..niko nije postavio bilo kakvo pitanje..;)

Ovom novom nisam nista radio, zakljucio sam da bas nema potrebe za root-om i svim ostalim stvarima...(za sada :D )
 
Ja sam zakljucio da bas ima potrebe za root-om. :D
 
aleee... Majk izbacio ARHD 70.0, sa zvanicnim Sense 6 za M7
 
Zvanicnim? Hmm kako je to moguce? Jel ima i novi fw?
 
Desava mi se da me posle minut razgovora sagovornik ne cuje. Da li neko od vas ima slicnih problema? Koristim Telenor i prijem je OK.
 
Kod mene ga nema... :/
 
Stigao je i meni update ali mi je sinoc Mediaserver pojeo 80% baterije preko noci pa ne znam da li da updejtujem softver pre nego sto resim problem sa curenjem baterije?
 
Kod mene ga ima, ali samo skine 2 megabajta i zakuca.
 
Da li je neko instalirao ARHD 70.0? Jel radi kao stock ili ima nekih bagova?
 
Juce mi javili iz servisa da je odobrena zamena,koliko se ceka da stigne novi?
 
Desava mi se da me posle minut razgovora sagovornik ne cuje. Da li neko od vas ima slicnih problema? Koristim Telenor i prijem je OK.
Cao druze,a jel ti se desava da ti se pali speaker u toku razgovora? I dali ti se to pojavilo posle od nekih update-a?
 
Desilo mi se par puta da se upali speaker ali mislim da to ima veze sa telefoniranjem levom rukom. Proximity senzor nije u sredini, već je sa leve strane uređaja pa telefon misli da nije blizu uha i uključi ekran... A na ekranu ima dugme...
 
Cao druze,a jel ti se desava da ti se pali speaker u toku razgovora? I dali ti se to pojavilo posle od nekih update-a?

To mi se desavalo na jednom od proslih fw-ova. Uraradio sam update na novi i toga vise nije bilo(root-ovan fon sa ARHD rom-om).
 
Meni se pocelo desavati da me ljudi ne cuju usred razgovora kao ni ja njih. Bukvalno pocne da secka signal i da se gubi stream. Nemam ideje zasto se to desava...
 
ganjam da kupim htc one i nalecem na mobove koji imaju garanciju u comtrejdu. i ranije mi se to desavala kada sam ganjao n4. zna li nesto sta je fora sa tim garancijama ? cenim da je to neka zestoka prevara
 
I dalje nema apdejta za HTC One :\
 
Ja sad proverih, nista.
 
Ni meni nista. Juce kao bilo pa zakuca na 2 mb. Sad nista.
 
Jesi probao ono force stop i clear data na Google services framework?
 
Jesam i nista.
 
Nazad
Vrh Dno