Šta je novo?

HTC ONE S

Definitivno je problem u lokaciji i jeziku - kad probam da dodam widget kaže Google Now is not available in your country
 
U zavisnosti od CID-a dolazi i Google Now. Isto je i na HOX-u. Tako da je to tako kod svih ja mislim.
 
Pojavio mi se problem. Restartovao sam telefon i nakon sto se iskljucio pojavila se bela pozadina sa htc logom i tako radi non stop. Kako da to resim
 
Pokušavam da updejtujem na 4.04. Probao sam više puta, izbacujemi error 120 low battery. Imate neku ideju kako da se ovo ispravi?
P.s instaliram sa win8 kompjutera, instaliran najnovi sync menager.
HTC One S (S3).
 
Poslednja izmena:
Ni hard reset ni nishta....
cim stavim na jb 4.1.1 bilo luxdroid bilo trickdroid 5 bilo OTA, krene to sa zvucnicima da iscimava.
Sad sam na ICS 4.0.4 trickdroid 4 i cekam neki fix ili novi rom.
Deshava se cim krenem da snimim video u 720p, pustim on zvuk prebaci sa speakerphona na in ear i tako ostane.Resetujem, radi normalno do 30min i onda o5 isto (bez snimanja i cackanja sam od sebe krene)
CID_032
htc one s s3

Poz, izgleda da i ja imam taj problem sa zvucnikom. Doduse ne desava se zbog videa ( jer ga ni ne koristim), vec ko zna zbog cega. Je l' znas mozda u cemu je fora?
 
ok...a koje su sanse da nam zvanicno izbace neki update da pokrpe to sve, a da to ne bude 4.2 ( jer to verovatno necemo ni dobiti) ? Msm, je l' oni u principu sad kuliraju te bug-ove ili sta ...?
 
Aj' da probam i ovde... :)

Da li neko mozda zna gde moze u NSu po iole normalnoj ceni da se pazari HTC One S S4 (Z520)?

Izgleda da je nestasica istih... :wall:
 
s4 duplo vishe trosi baterju, a svi testovi su do sad pokazali da su iste performanse kao kod s3.s4 je iskljucivo brend procesora.npr.AMD i INTEL..
tako da..
 
Jel dobio neko JB update za model sa S3 procesorom preko MTS-a? CID_032...
 
Ha! Dobio sam ja. Sad sam video. Mnogo mi se svidja što je živa tema...
 
S4 nema nigde. Nisam pametan da li da pazarim S3 ili da cekam One.. :trust:
 
Meni je S3 vrhunski telefon. Nemam ni jednu jedinu zamerku osim baterije za koju bih voleo da je jača ali to je standardno, jedan dan... Odnos cene i kvaliteta najbolji po meni... Evo sad sam dobio danas i JB, šta ćeš više...
 
Ma jeste, al' sama pomisao da je S4 dobrano brzi i da tako u stvari treba da radi One S i kao takav je na svim mogucim testovima i poredjenjima na netu me udaljava od S3... :(
 
Ako ti se ne žuri, čekaj One.:p
 
Isto 032 kao i kod tebe :(
 
Samo da javim da sam sada ponovo probao da potražim update, i našao sam ga :) Dobio sam 4.1.1 verziju i uspešno sklonio tri tačke sa Go Launchera :)

Ali kod mog drugara, isto One S, isto CID 032, ali VIP mreža, ponudio mu je update, međutim kada ga je skinuo, kaže nešto tipa "sistemska verzija je oštećena, pokušajte ponovo". Kada klikne ponovnu proveru, izbacuje mu da nema update-a?! Tako već par puta... Da li neko zna šta je u pitanju?!
 
Samo da javim da sam sada ponovo probao da potražim update, i našao sam ga :) Dobio sam 4.1.1 verziju i uspešno sklonio tri tačke sa Go Launchera :)

Ali kod mog drugara, isto One S, isto CID 032, ali VIP mreža, ponudio mu je update, međutim kada ga je skinuo, kaže nešto tipa "sistemska verzija je oštećena, pokušajte ponovo". Kada klikne ponovnu proveru, izbacuje mu da nema update-a?! Tako već par puta... Da li neko zna šta je u pitanju?!

Mora da sačeka neko vreme, izbaciće mu ponovo. Sad koliko, to nisam siguran možda 24h
 
Može da pokuša da forsira update:
Settings - applications - Google framework service - force stop - clear data. Pa posle ide na check for updates.
 
Eh Htc...

Moje one S (s3) ne daje znake zivota od 30.03 uvece :|

Nisam siguran da li se ugasio zbog prazne baterije ili zbog neceg drugog (nisam stavio 4.1.1.), ali u glavnom stoji na punjacu i svetli mu narandzasti led i to je to. Van punjaca ne svetli nista i ne reaguje na paljenje, ne reaguje ni na power+volume

Na usb kablu isto pokazuje da se puni, ali nikad se ne napuni niti moze da se upali, komp naravno nista ne registruje

Uzet je u Telenoru, u junu prosle godine cini mi se. Ne znam sta da radim u njemu se nalazi previse telefona i adresa i poslavnih kontakata i porodicnih fotografija da bih bio opusten

Neke sugestije? :|

edit:
svasta, telefon se sam od sebe van punjaca, na momenat ili na jednu sekundu upalio kao da ce da digne sistem, i onda ponovo mrtav
 
Poslednja izmena:
Može da pokuša da forsira update:
Settings - applications - Google framework service - force stop - clear data. Pa posle ide na check for updates.

Već par puta je uspeo da skine update, ali mu svaki put prijavljuje da je taj update corrupted :(
 
Uzet je u Telenoru, u junu prosle godine cini mi se. Ne znam sta da radim u njemu se nalazi previse telefona i adresa i poslavnih kontakata i porodicnih fotografija da bih bio opusten

Neke sugestije? :|

Za ubuduće: Dropbox auto sync pictures & videos - ako nemas veliki data paket namesti na wifi only i sync nece opterecivati telefon ako je baterija ispod 25%.

Za kontakte koristi google...
 
+1 za ovo što je Pablo rekao gore. DropBox u saradnji sa Gmailom savršeno odrađuje posao što se tiče backupa nerootovanih telefona.
 
Ja sam ipak isključio DropBox, pošto često napravim i po 10 GB snimaka dnevno, što mi totalno ubije net kada dođem kući i on počne to da gura na server.
 
ma extra, za ubuduce se necu oslanjati na telefon kao ozbiljnu spravu... kakav crni dropbox, slike deteta necu nigde na netu da drzim

Inace bekapujem redovno sve spravice, osim pisljivog telefona za kojeg nisam ni sumnjao da moze da crkne sam od sebe posle 8 meseci... sam sam kriv sto sam se prepustio i opustio, a dropbox je mozda za neke stvari super za moje porodicne fotke svakako nije :)


poslao sam telefon na servis pa da ne duzim dalje, javnem sta je bilo kada dobijem neki info
 
Nazad
Vrh Dno