Šta je novo?

HTC One M8

Udji u bootloader, pozicioniraj se na RECOVERY i klikni power dugme. RECOVERY je ispod HBOOT.
 
Poslednja izmena:
Nije ti to TWRP, vrati se tamo na uputstvo pa odradi flash recovery TWRP
 
Mozes da probas wipe data pa yes, i wipe cache partition pa yes. Onda reboot system, tj. to prvo sa slike.

Ili ako imas twrp, wipe pa advanced wipe, stikliras data, cache, dalvik cache, pa prevuces dole. Onda se vratis nazad i ides reboot, pa reboot system.

Sacekaj da se podigne sistem. Ako nece da dodje do onog dela gde optimizuje android, prijavi. Moracemo nandroid backup onda da nadjemo.
 
Uradio sam i to, ali se nakon toga telefon isključio, te sam ponovo ušao u bootloader pomoću adb reboot komande. :/
 
Samo upali telefon :) Otkaci usb kabl i drzi power + vol+ dok se ne ugasi i upali ga power dugmetom.
 
Mozes da probas wipe data pa yes, i wipe cache partition pa yes. Onda reboot system, tj. to prvo sa slike.

Ili ako imas twrp, wipe pa advanced wipe, stikliras data, cache, dalvik cache, pa prevuces dole. Onda se vratis nazad i ides reboot, pa reboot system.

Sacekaj da se podigne sistem. Ako nece da dodje do onog dela gde optimizuje android, prijavi. Moracemo nandroid backup onda da nadjemo.

Uradio sam sve ovo, ali ništa, odnosno telefon se isključi i to je to, ne mogu ga uključiti. Jedino što ponovo mogu je da opet uđem u bootloader nakon što ga spojim kablom s kompom.
 
Poslednja izmena:
Je l' si bese zakljucao opet bootloader? Sa TWRP-om bi lako vratili 1540 backup
 
Ajde proveri nesto... Prebaci se na PC i idi na start pa run i kucaj %temp%

Trebalo bi da nadjes fajl rom.zip...
 
Poslednja izmena:
A dva New foldera je l' vidis u temp-u?
 
Nema ni njih. Što je najgore, sad ni kad povežem telefon s PCjem, ne reaguje na adb komande, no je nereaktivan skroz.
 
Ne moze da reaguje na adb kada nije podignut sistem. Samo fastboot komanda radi.

Nista, power + vol- i udji u bootloader.

Kucaj fastboot flash recovery twrp.img

Mogli smo da probamo i 401 RUU, al krastavac sad. Idemo sa nandroid-om.
 
Hm cudno. Stavi ga na punjac malo, i drzi sva 3 dugmeta istovremeno, mozda reaguje.
 
Ja sam razumeo da ne moze da udje u bootloader. Mislio sam da zna da treba da klikne na fastboot da bi ga video cmd.
 
Ja sam razumeo da ne moze da udje u bootloader. Mislio sam da zna da treba da klikne na fastboot da bi ga video cmd.

Da, o tome se radilo. Evo kad držim power i volume + i volume - istovremeno, na tren se uključi, ali odmah potom isključi.

Držaću ga na punjaču, možda pomogne.
 
Poslednja izmena:
Da, gasi se i kod mene, normalno je. Ostavi ga malo, pa posle probaj power i volume -.

Je l' pokazuje napunjenost baterije, ili animaciju punjenja?
 
Ne prikazuje ništa, kad spojim na usb kabal, LED lampica ne reaguje. Ima li mu spasa?
 
Stavi da se puni i drzi sva 3 dugmica 2 minuta. Do malo pre je radio, nista nije opasno flesovano i sada ne reaguje. Kad bi moglo, zaista cudno :)
 
Stavi da se puni i drzi sva 3 dugmica 2 minuta. Do malo pre je radio, nista nije opasno flesovano i sada ne reaguje. Kad bi moglo, zaista cudno :)
Desavalo mi se, stavi usb u komp i sve tri kombinacije, iz desetog puta mi se upalio. @gregori

Sent from my One M8 using Tapatalk
 
Da, to je resenje izgleda. Ali moze biti problem i do usb kabla, pa ne puni.
 
Evo ne znam, stavio sam ga bio na punjač, pa sam potom promijenio usb kabal, ali opet isto, jedino što uspijem je da na sekundu-dvije dobijem bijeli ekran s htc logom, potom opet postane nereaktivan.
 
Evo ne znam, stavio sam ga bio na punjač, pa sam potom promijenio usb kabal, ali opet isto, jedino što uspijem je da na sekundu-dvije dobijem bijeli ekran s htc logom, potom opet postane nereaktivan.
Isto je i meni bilo kad sam slucajno obrisao build.prop, budi uporan samo. Usb u komp i sve kombinacije, vol up+ power, vol down+power i sva tri.

Sent from my One M8 using Tapatalk
 
Uspio sam, uspio. :D Ne znam tačno ni kako, tek sam jutros određenom kombinacijom tastera uspio da uđem u bootloader, pa preko twrp vratio.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Sta si preko twrp-a vratio? Jos uvek nece da podigne sistem?

Znaci ne postoji rom.zip u %temp%... Proverio si sve foldere?
 
Podigao sam sistem. Preko twrpa u restore, odabrao cash i ostalo, i uspio.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Probaj sad onaj exe fajl. Sa onog youtube snimka od 11. minuta ga instalira.
 
Nazad
Vrh Dno