Šta je novo?

HTC Desire 320

nickpop

Poštovan
Učlanjen(a)
16.07.2014
Poruke
239
Poena
70
Posedujem HTC Desire 320 od marta ove godine koji sam naručio preko MTS.
Taj "telefon" je najveće đubre i bezvredno parče plastike koje ću ja morati da otplaćujem u naredne 2 godine:
Nadam se da nikada neće prodati više nijedan primerak ovog nazovi telefona.

Od momenta kada sam dobio ovaj usr*ni telefon, počeo je povremeno da se isključuje sam od sebe. Nije pomagalo ono dugme sa strane na koje se telefon uključuje, već sam svaki put morao da skidam onaj krhki i nekvalitetni plastični poklopac, koji kao da su pravila i dizajnirala deca na opštetehičkom u osnovnoj školi. Čudim se kako do sada nisam nešto polomio koliko puta sam ga otvarao, sve da bih izvadio bateriju, pa je ponovo vratio na svoje meste, jer jedino tako je telefon mogao da počne da radi ponovo.
Pre neki dan mi se 3 puta isključio u roku od nekoliko sati.

Druga stvar koja je krajnje iritirajuća kod ovog najgoreg telefona u istoriji, je ta, da iz čista mira posle nekih 10-15 minuta gledanja sadržaja preko aplikacije youtube ili D3GO, znači aplikacija koje služe za strimovanje sadržaja, sam isključuje Wi-Fi na telefonu, i video ili program koji gledam prestaje sa radom.
Nekad se to desi posle 10 minuta, a nekad posle dvadesetak minuta.
Pomislio sam možda moj ruter, koji sam dobio od MTS nije ispravan, međutim i pre neki dan kada sam bio u Crnoj Gori isti slučaj se dešavao.
Strimovanje sadržaja preko youtube android aplikacije isključuje WiFi na mobilnom telefonu posle nekog vremena?!?!?!
Pa, čekajte je l' to neko zezanje?
Do sada sam imao dva HTC telefona .
Wildfire, Desire X, koji su bili onako, srednja žalost, al' su šljakali, ali ovo gov*o je nešto najgore što sam do sada imao.

Naravno, čovek u ovoj državi ne vredi da reklamira ništa.
Šta god da odneseš u ovlašćeni servis ili da ga pošaljem nazad ovima u MTS, biće:"A, zašto ste sami otvarali poklopac, možda ste nešto oštetili.... i sl"
Ja živim 35 km od najbliže MTS poslovnice zato sam telefon i naručivao putem web shopa u MTS.
Ja nemam novca da se vozikam svaki čas u Zrenjanin da bi mi tamo neko "objašnjavao" šta se smatra garancijom, a šta ne.
Onda one klasične priče, ostavite nam telefon, a mi ćemo ga poslati u servis, pa to onda traje u nedogled narednih 20-30 dana.
A, ja naravno ne dobijem neki drugi telefon da koristim, a ugovorna obaveza nije na stand by-u, nego naprotiv, iako nemam aparat i ne koristim ga moram da plaćam pretplatu.
Proklinjem dan kada sam i uzeo ovaj je*eni telefon.

Evo ovo sam podelio ovde sa vama da se i vi ne zeznete kao ja.
U svakom slučaju ja sam za sva vremena završio sa ovim brendom.
 
Izvini zbog kritike,zaista ne želim da ti stajem na žulj ali moram da te priupitam ,zašto se nisi informisao o telefonu koji kupuješ?
Opšte je poznato da su htc telefoni iz serije 3 krš,to je poznato još od htc desire 300.
Nosi taj krš na reklamaciju kad budeš mogao,pa koliko traje nek traje.I vidi da li možeš da dobiješ nešto drugo ako ga ne srede.
 
Nazad
Vrh Dno