Šta je novo?

HP 255

stale96

Poštovan
Učlanjen(a)
15.07.2014
Poruke
170
Poena
69
Pozdrav, drug je skoro uzeo u WinWinu gorenavedeni Laptop, imao je instaliran neki Win8 koji je lose radio. Sinoc sam mu instalirao Win7 x64 ultimate, sada imamo malih poteskoca:
1. Zvucnik koji je u laptopu se ranije cuo a sada dosta slabije.
2. Ne moze PES 2013 da se igra.
3. Malo sporije radi.
Najhitnija pomoc je da resimo zvuk da se cuje kao ranije, zatim da ne radi bas mnogo sporo, i onda pes. Help help.
 
HP 255 G2?
Prvo, promašio si verziju OS-a ako si hteo manje opterećenje. Drugo, nisi stavio adekvatne drajvere. Da li si uopšte pogledao specifikaciju komponenti? Ne bih rekao, jer onda bi većina tvojih pitanja bila suvišna.
Treće, uz dužno poštovanje HP-a, to je đubre od laptopa. Ako je tvoj drugar hteo imalo da se igra, morao je da potroši mnogo više para. Ako mu je primaran bio PES, onda je prvo trebao da progugla PES 2013 system requirements. Taj model ne radi malo sporije, nego očajno sporo.
Mada, ako nije ni pokrenuo PES, opet ste propustili da instalirate SVE potrebne drajvere.
Ako ti još nešto nije jasno, obrati mi se na PM.

P.S. Nemoj da Vam je palo na pamet da apdejtujete BIOS.
 
Poslednja izmena:
Ako je to onaj sa AMD E1-1500 taj procesor je veoma slab , laptopovi za mobilni telefon ga siju a kamoli atomi!
 
Poslednja izmena:
Hvala, znam da je ****** ovaj HP laptop, ali sta da radim takvog mu je izabrao neiskusni otac, pokrene pes ali uzasno koci. Drajvere sam instalirao sve kako treba, u to sam siguran jer sam mnogo puta to radio i nije mi cudno to. Samo mi je cudno kako moze slabije da se cuje. Bas me to zanima, sta to moze na Win8 da pojaca zvuk a na Win7 ne moze. I jel je procesor uopste dual- core ? I da li postoji neko resenje za pes? Iskljucio sam vsync. Unapred hvala.
 
Najbolje resenje za pes je da kupi drugi laptop,
Na tom zaboravite
 
Hvala, znam da je ****** ovaj HP laptop, ali sta da radim takvog mu je izabrao neiskusni otac, pokrene pes ali uzasno koci. Drajvere sam instalirao sve kako treba, u to sam siguran jer sam mnogo puta to radio i nije mi cudno to. Samo mi je cudno kako moze slabije da se cuje. Bas me to zanima, sta to moze na Win8 da pojaca zvuk a na Win7 ne moze. I jel je procesor uopste dual- core ? I da li postoji neko resenje za pes? Iskljucio sam vsync. Unapred hvala.

Jeste dual core ali kao da je singe core koliko je slab , trebao si neki sa odvojenom grafickom da uzmes taj je sigurno 100% procesor zauzece povremeno dok pusta youtube , za jaci zvuk skini ovaj drajver: http://www.station-drivers.com/inde...k,b1092bbba50b1206222709fb1129fc29/no_html,1/ probaj da pokrenes PES na 800x600 ultra low :D
 
Fajl moras da extactujes u neki folder pa onda da pokrenes setup.exe
 
HP 255 G2 i G3 su niskobudžetni laptopovi tipično sa AMD Dual-Core slabašnim procesorom i AMD Radeon R2 grafikom.
Dobro rade kancelarijski posao, ali naravno da nema šanse da kvalitetno poteraju PES 2013 i sl.
Problem sa zvukom jedino može da bude do odgovarajućeg drajvera, koji ako postoji za Win7 x64 ultimate OS, traba da skineš sa HP sajta.
 
Vrh Dno