Šta je novo?

How to: PS2 Emulacija

ma,to samo znaci da je testirano na matorim,ali na 0.9.6 ne...Inace,trebale bi sve igre da rade,cak i dosta vise/bolje..:)
 
Ok, hvala.

Jel se polako povecava broj igrica koje emulator podrzava? Koja je fora za starije igre koje ne mogu da se igraju, tj hoce li moci s vremenom ili nema vajde od toga?
 
Poslednja izmena:
Na emulatoru se veoma sporo radi, ili se ne radi uopste. I ovo sto radi je pravo cudo.
 
A koja je fora sa onim treperenjem slike? Zanima me kako da ispravim to, a da ne izaberem onu opciju koja zaustavlja to, ali ujedno mi skroz zamuti sliku. I zanima me zasto mi igra koju sam probao da igram (Bully) deluje nekako usporeno(lik kad trci deluje usporeno), iako imam preko 30 fps-a.
 
Treba ti 60 fps-a za ntsc igre i 50 za pal. Ovde 30 fps-a znace upola sporiju igru. Tek je 60 fps-a 1:1 odnos.
 
Pa kakav komp treba za to cudo? Komp na kome sam probao ima 4850, 2 gb rama i e8400
 
西地と歩で塩過去tれば、。。。尾mgびぢらぢ、、、母は過去zぉ尾d目ね打おヴぉらぢm。。。:)

u prevodu - nisi ti to podesio kako treba..:)

vrati se na prvu stranu i pazljivo pogledaj...

koju verziju pcsx2 koristis?
pluginove?
 
Pa kakav komp treba za to cudo? Komp na kome sam probao ima 4850, 2 gb rama i e8400

Nemo se ljutis, ali ovo je jedini komp koji ti je potreban:

ps2.jpg


Mnogo je jeftiniji od kompa koji je potreban da ga emulira. A sve radi. Sa sadasnjom cenom od nekih 12000 ,postaje vredan razmatranja.

Mada ima igara koje bolje rade na emulatoru. :) Neverovatno ali istinito. Licno sam probao. Ko voli JRPG-ove, ima igara koje rade savrseno.

Izvinjavam se, ovo je tema za emulator, a ne za konzolu. Nije mi namera bila nikoga da nerviram. :)
 
Poslednja izmena:
Pa onda ni na ovom sto sam ja igrao ne bi trebalo da bude problema

Izmiksovao sam malo one opcije (smarao sam se 100 godina) i sada mi radi dobro. Mozda po malo secne zvuk i to je to(probacu i to nekako da sredim), ali probao sam samo ovu jednu igru, mozda je u drugim igrama i bolje

Provalio sam da mi je islo dosta sporije jer mi je bio ukljucen EPU-6 engine (smanjeno sve)
 
Poslednja izmena:
Da li bas mora 60fps? Kontam da je to potrebno da bi igra radila full speed, ali zar nema neka frame skipping opcija, pa da bude igrivo i sa 30 fps? I sa 30 fps bi trebalo glatko da se igra
 
Da li bas mora 60fps? Kontam da je to potrebno da bi igra radila full speed, ali zar nema neka frame skipping opcija, pa da bude igrivo i sa 30 fps? I sa 30 fps bi trebalo glatko da se igra
Ja sam sa proslim procesorom imao 40 fps i npr. u MK Armagedon vidi se da radi nekako usporeno, likovi se mnogo tromo krecu...sto manji fps usporenije ide igra.
 
Ja bih probao ovo samo zbog MK Armageddon, jel bi moglo da se igra na mom kompu iz potpisa?
 
Ok instalirao sam MK Armageddon, i radi, tj. pokrene se, ima zvuk, ali borba je mnogo usporena? sta da radim? Nije da secka, nego je sve sporo :p
 
Idi tamo u speed hacks i namesti cycle rate na x2 pa vidi kako ide...koristi gsdx9 plugin i kod rezolucije gde su podesavanja za taj plugin cekiraj nativ...probaj pa javi sta je bilo
 
Poslednja izmena:
Nece, probao sam i sa DX 11, kad stavim na 1280x1024, taskbar se jos uvek vidi :(
 
Pogledaj u podesavanja za plugin da ti nije cekirano "windowed", mozda zato nece.
 
Da, jedino kad sam stavio DX 9 je moglo da se odcekira "Windowed". Hvala :)
 
Uskoro izlazi PCSX2 0.9.7!!!
http://pcsx2.net/

Uskoro izlazi It has been a long time since the last news concerning PCSX2, so I thought I'd bring you up to date
Development of the new 0.9.7 version of the emulator with the all new GUI is going strong and soon all the old GUI functionality will be implemented. After that it's bug hunting time and then a beta release!

In this news post I'll present some of the exciting new features of the new GUI builds, for those of you who haven't checked it out yet!
Click the images to view them in normal size
All new menus, for improved usability and faster configuration
On the fly suspend and resume, perfectly stable, safe and fast
On the fly setting switching or even plugin switching
Compatible with Aero Glass and Windows eye goodies

Threaded GUI, for better responsiveness, usability and error handling
Simplified plugin configuration dialog, with more options
Console output will no longer slow down the emulator when flooded thanks to threading
Saving states done in the new thread, so gameplay doesn't even flinch when you save



New CPU configuration, more user friendly and noob proof with a restore defaults button
New GS configuration, with more options like Turbo and Slow motion FPS adjustments


New Speed hacks configuration, with more warnings ( like anyone reads them!) and a restore defaults button
All options have tooltips (text that appears after you leave the cursor on a control for some secs) explaining what each of them do
Screen shot button in every dialog (lower left corner) to easily take shots of your configurations



That's it! Hope you like the new look and functionality, we are doing our best to make PCSX2 as user friendly as possible. Of course there are still some features not shown here, we have to keep something to surprise you!

There is no set date for the beta release, since there are still a bunch of bugs lying around but it's safe to say we are getting close
 

Prilozi

  • 0.9.7_7.jpg
    0.9.7_7.jpg
    38.5 KB · Pregleda: 65
  • 0.9.7_8.jpg
    0.9.7_8.jpg
    322.3 KB · Pregleda: 78
Pa bilo je i vreme da izadje nova verzija, nacekasmo se...
 
Radi li konacno GOW2 bez one magle?
 
Nazad
Vrh Dno