Šta je novo?

Hospital Tycoon

Ko je pravio igru, tipovi iz ex bullfrog-a ? U poslednje vreme se pojavilo dosta tycoon-a, a ne kupuje mi se igra :), ako je jos jedan u nizu trash tycoon-a...
 
cuo sam da ima neke mane, da je prica ****** i da su misije suvise kratke... da si barem na prve nekoliko misija u istoj bolnici samo ti se podesavanja resetuju.
i da, da ne mozes da udaljis kameru ili kako vec...

ja je "kupujem" od danas ali mi nesto sporo ide plus me zeza dobavljac... tek sutra uvece a mozda prekosutra posto necu biti tu

a i ako ne valja, tu je theme hospital da se igra :p
 
Evo, konacno sam dosao do svog primerka. Sad cu da probam pa javljam utiske. ;)
 
Ovako...
Istina je da su "pocetne" misije izuzetno kratke ali to je zbog toga sto su to ustvari tutorijali. Znaci misije koje te uvode u igru i pricu. Postoje raznorazne kombinacije zato je ovaj tut. bas i pozeljan jer ukoliko ga preskocite doci cete u situaciju da ne znate sta da radite sa pacijentom. Igra je kao sto sam i ocekivao skoro ista kao Theme Hospital i veoooooma je zarazna. :D
Odo da igram....ne mogu da kucam vise... :p

EDIT

Grafika je sarena, muzikica u pozadini je ambijentalna ali zvukovi u igri znaju da budu iritirajuci. :) Igra nije uopste zahtevna.

Isproba li vise? Ja vec sat vremena cekam da javis.

:d
 
Poslednja izmena:
Totalni rimejk, sjajna igra i prelepo podsecanje, preporucujem svima da je probaju koji su igrali original da probaju, a novim igracima koji ne ocekuju ozbiljan tycoon i neobaveznu zabavu sa dosta klinacko-decijih fora :)
 
Ali Sims like glasovi, taataa lata tata, uninstall...
 
Evo "kupio" sam igru sinoc... odlicna je... vratila mi se nostalgija na theme hospital... igra me podseca na spanske sapunice...hahahaha... doktorske ujdurme... kradja reprotmaterijala... hahaha grafika kao da je iz 2002 godine... al dobro ajde... u ovakvim igrama nije bitna grafika nego sama radnja igre zar ne?
 
A jel se otljucava tako sto se igra storymode ili sandbox?
 
Poslednja izmena:
Probao, slatko je :)
S obzirom da sam relativno skoro ponovo igruckao Theme Hospital, baš mi je leglo :D
Grafika je minimalistička, ali meni odgovara, pogotovo što je ovo jedna od retkih igara koju mogu da poteram u native 1680x1050 rezoluciji mog monitora.
Jesu malo iritantni oni sims-like glasovi, mislim da ću da im smanjim volume.
 
Dobih je i ja, i izgleda da cu ovo igrati preko leta :)

Mozda bi bilo jos bolje da se moze jos odzumirati, i da one zene ne kreshte onako iritirajuce, ali kao i ostali igraci Theme Hospitala, mogu biti samo srecan :)
 
Tja... igra je pomalo razočaravajuća.
Nekako je sterilna, one bolesti su jako bizarne, a recimo postoji potpuno zasebna klasa hirurga koji leče samo jednu bolest?!
Ona pozadniska priča u story modu je užasno banalna, a nema ni miševa koje možeš da napucavaš po bolnici :D
Nažalost, nije u pitanju dostojan naslednik Theme Hospita-a :(
 
Jel izvalio neko onaj dummy fajl u DX folderu? Velik je 400 MB i izgleda služi samo da smeta, taman da igra ne može glatko da stane na 1 CD. Kad se odstrani, onda zauzima ispod 350 MB a radi normalno.
 
Moze mi neko pomoci?U trecoj bolnici druga epizoda sta treba uraditi u vezi ovog: SAKUPIM 3 ZVEZDICE ZA BOLNICU (ALI ONO U VEZI SA 5.000$ NEMOGU DA URADIM TO).
 
Nazad
Vrh Dno