Šta je novo?

Honor Magic6/Pro

I ja sam instalirao i odradio ažuriranje. Posle sam onemogućio i izbrisao karticu. Mislim da može još 20 h da se aktivira na drugom uredjaju. Pa ako nekom treba nek proba da skenira kod i aktivira.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240427_163324.jpg
    Screenshot_20240427_163324.jpg
    75.1 KB · Pregleda: 14
Moram priznati da sam očekivao više od telefoto kamere. 5x zoom veoma dobar, 10x po danu dobar ali pri slabijem svetlu... Mislim da se sa tom kamerom moraju izvući bolji rezultati.
Koristio sam pre Honora dva meseca Vivo X100 Pro (Kina). Subjektivni osećaj mi je da su kamere na Vivu, ukupno gledano, bolje. Glavna kamera,,, tu su negde. Premalo vremena koristim Honora da bih izneo konačan sud. Telefoto - bolja na Vivu definitivno! I sa 20x zooma dobijao sam upotrebljive slike. Čak i 10x zoom na yVivu je bolji.
Širokougane su prosek obe kamere.
Video je na Vivu odličan. U početku je fluidnost prilikom zumiranja bila nešto slabija ali su poslednjim updateom to doveli skoro do perfekcije.
U odnosu na Magic5 Pro Magic6 Pro je popravio video snimanje podosta. Još kad bi taj zoom bio malo fluidniji bilo bi odlično!
Čini mi se da je na Magic5 Pro moglo da se prebaci s prednje na zadnju kameru zokom video snimanja. Na ovom novom Honoru to nije moguće. Zašto ne znam. Nije da mi nešto treba - samo primećujem.
Ne mogu megapixeli da zamene optički zoom. Kod nižih vrednosti zooma to je OK, kod viših baš i ne.
Ekran na Honoru je čista perverzija! Bolji ekran video nisam. Koristio sam prošle godine sijaset flegšip modela - boljleg ekrana nema!
Zvuk - isto važi kao i za ekran. Što se mene tiče čista desetka!
Bateriju nisam dovoljno testirao. Čini mi se da je odlična. Videćemo
Softver me je prijatno iznenadio. Mislio sam da je Vivo sa OriginOS prešao igricu u Android svetu što se fluidnosti tiče ali sam se prevario. Umeo je Vivo bekad malo da zapne prilikom surfovanja u Chromeu ili prilikom skrolovanja Google Feedom - Honor ne trzne nikad! Animacije na Honoru su vrlo prijatne za oko. Ispravljeni su sitni nedostaci koje sam prometio na Honor5 Pro.
Samo još nalo kamere da utegnu i biće super. Vivo je svakim updateom dodatno unapređivao kamere. Nadam se da će i Honor ići njegovim stopama.
 
Nazad
Vrh Dno