Šta je novo?

Honor 70

Hvala puno na odgovorima. Ima i kod nas da se kupi, da li je ono ok?
 
Ja ovakvo staklo imam na Honor 50, ćerka je uzela za Honor 70. Stoji kao saliveno. Samo se spusti na displej. Otisak prsta radi bez problema.

€ 1,08 45%OFF | Full Cover Curved Tempered Glass For Huawei Honor 50 60 30 Pro Plus Lite Screen Protector On Honor Nova 9 7 Pro Protective Glass
I ja sam uzeo sa alija, ok je
Probao ovako, lepo će da leži. Još malo da se izgrebe fabrička pa ću montiram
RSD 108.98 20%OFF | Full Glue Curved Glass for Honor 50 60 70 pro Tempered Glass Camera Lens Film Screen Protector for Huawei Honor 70 50 pro Glass
 
dobro vece
da li znate jel moze na honor 70 da se instaliraju dve whats ap aplikacija na dva razlicita broja
hvala
 
Izgleda da je moguće....
 

Prilozi

  • Screenshot_20230312_181327.jpg
    Screenshot_20230312_181327.jpg
    95.7 KB · Pregleda: 33
dvoumim se da li se realme gt neo 2 preci na honor 70
pre sam imao honor 10 i 20 pro i bio sam, zadovoljan i sa realme sam zadovoljan ali mi ovaj lepsi nekako
ako moze neko misljenje zasto da ili zasto ne hvala
 
Uzeta ova maskica sa Alija, stigla je brzo, kvalitet vrhunski i cucnula je na telefon kao salivena.
P.S. Upravo dobio neki sitan update... 6.1.0.187
Screenshot_20230314_232730.jpg
 
Kalva ke kavina zvuka na Honor 70? Na magic4 lite je bas slab pa me zanima da li je jaci od njega i honor-a 50?hvala....
 
Ovaj lepo bije. Ja licno nemam zamerki za mono zvuk.
 
jel ce biti nekog naslednika ove 70ke.... 80-90??
 
Verovatno, ali morali bi malo da se uozbilje po pitanju nadogradnji i da ubace stereo u naslednika.
 
Ima li negde online da se kupi ovaj Honor a da nije gigatron i ostale derikoze?
 
Ima li informacija,hoće li biti Magic 7 i Android 13 skoro?
 
jedno pitanje,sta je pametnije i bolje uzeti, honor 70 ili xiaomi poco X5 pro?🤔🤔
 
Po specifikacijama su skoro isti. Honor je mnogo lepši telefon.
 
Honor ipak. Magic softver njegov tojest Emui je stabilniji sistem a i kamere bolje ima. Nisam imao nikad Xiaomi al vidim iz komentara da se zale na bagoviti njegov miui sistem.
Jedino sto mi se svidja na Poco X5 je stereo zvucnik,ostalo manje vise isto.koristim ja sada Poco X3 NFC, malih bagova ima sa svakim update-om ali nista strasno.
 
Try this hack: 1. Go to settings, then search for "region." 2. In region settings, set to "United Kingdom." 3. Next, go to "My HONOR" app. Inside that app, go to me>settings>select country/region and then set to United Kingdom. 4. Next, install VPN. After done install VPN, restart the device. 5. Once done restart the device, turn on VPN and set to United Kingdom server. 6. Go to settings>system & updates>software update 7. You should get MagicOS 7.1 update. If not working, try press the 3 dot on top right and select "trial version" or "tryout version". You should automatically getting MagicOS 7.1 update.

Ja probao ovo uputstvo ali nema apdejta,ako neko ima volje neka proba...
 
Try this hack: 1. Go to settings, then search for "region." 2. In region settings, set to "United Kingdom." 3. Next, go to "My HONOR" app. Inside that app, go to me>settings>select country/region and then set to United Kingdom. 4. Next, install VPN. After done install VPN, restart the device. 5. Once done restart the device, turn on VPN and set to United Kingdom server. 6. Go to settings>system & updates>software update 7. You should get MagicOS 7.1 update. If not working, try press the 3 dot on top right and select "trial version" or "tryout version". You should automatically getting MagicOS 7.1 update.

Ja probao ovo uputstvo ali nema apdejta,ako neko ima volje neka proba...
Isto, probao i nista.
Probao i sa Malezijom, posto su i oni dobili update ali nista. Koristio VPN, cak i fake GPS, bez uspeha.
Nadam se da ce uskoro i kod nas update, nema smisla da previse kasni.
 
Ma, taj apdejt, izgleda, i ne donosi ništa radikalno novo. Akcenat je na pravljenju Honor ekosistema. Kome treba Honor ekosistem uz ovakvu softversku "podršku"?! Izgleda im je PRC jedino bitna, ili kao svi Kinezi imaju logiku: prodaj i beži... Telefon je dobar, ali posle 6 meseci postaje dosadan. Posle 3 godine korištenja Nove 5T sam dobio apdejt koji je pretvorio telefon u nov. Bilo mi žao da ga prodam. Doduše, Huawei je ista kuća. A i Kinezi su u pitanju 😂
 
Ma, taj apdejt, izgleda, i ne donosi ništa radikalno novo. Akcenat je na pravljenju Honor ekosistema. Kome treba Honor ekosistem uz ovakvu softversku "podršku"?! Izgleda im je PRC jedino bitna, ili kao svi Kinezi imaju logiku: prodaj i beži... Telefon je dobar, ali posle 6 meseci postaje dosadan. Posle 3 godine korištenja Nove 5T sam dobio apdejt koji je pretvorio telefon u nov. Bilo mi žao da ga prodam. Doduše, Huawei je ista kuća. A i Kinezi su u pitanju 😂
Ja se ne bih slozio sa tobom da nije nista radikalno novo. Kao sto i sam kazes akcenat je na pravljenju sopstvenog ekosistema, znaci udaljavanje od huawei EMUI. Menja se i ime iz Magic UI u Magic OS, sa ovim OS obecavaju bolju interkonekciju medju uredjajima, menja se izgled, font, fluidnost, cini mi se i brzina rada po obecanjima. Meni ovo ne izgleda lose i moze ici samo na bolje za Honor.
Telefon je ionako super, sa ovim ocekujem da ce biti jos bolji.
 
Vama koji ste uzeli ovaj tel, kako vam izgleda posle perioda korišćenja? Da li ste zadovoljni i da li biste ga uzeli ponovo, ili nešto drugo bolje se pojavilo za slične novce? Imam Mi 11 Lite 5G, ističe mi u A1 ugovor i čini mi se da bi se osetio upgrade. A ima ga i kod SBB na rate po dobroj ceni.
 
Vama koji ste uzeli ovaj tel, kako vam izgleda posle perioda korišćenja? Da li ste zadovoljni i da li biste ga uzeli ponovo, ili nešto drugo bolje se pojavilo za slične novce? Imam Mi 11 Lite 5G, ističe mi u A1 ugovor i čini mi se da bi se osetio upgrade. A ima ga i kod SBB na rate po dobroj ceni.
Sto se tice performansi, neces primetiti upgrade, 70 jedino u odnosu na mi11 lite ima bolji displej i novije kamere, ali je to toliko sitno da neces primetiti nikakav poseban boljitak. krastavac takva je situacija zbog cena da nema puno napretka u telefonima u zadnje 2 godine. Ja sam presao sa redmi note 10 pro na ovaj pa jos kao i primetim da je malo bolji, ali sa mi 11 lite tesko da ces primetiti. Jedino ces imati noviji telefon :)
 
Nazad
Vrh Dno