Šta je novo?

Homefront 2

Gdin_M

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
17.01.2009
Poruke
8,209
Poena
605
“Selecting Crytek to take Homefront forward underscores our strategy of working with the industry’s best talent,” said Danny Bilson, EVP Core Games, THQ.


“Homefront’s unique setting and storyline captivated gamers the world over. With Crytek’s industry leading technology and legendary experience in the FPS genre, we’re supremely confident that the next Homefront will deliver that AAA-quality experience that players demand.”

Crytek CEO Cevat Yerli is equally bouyant. “We see Homefront as a really strong universe that has a lot of potential and that has been expertly created and marketed by THQ,” he said. “We believe that bringing our level of quality, creativity and production values to the next Homefront title, creates an opportunity for both THQ and Crytek to deliver a truly blockbuster game.”

“It’s really important to us that THQ has the faith in giving us a lot of creative freedom over one of its most important properties to allow us to bring the Homefront world to life in a new and innovative way.”

The next Homefront will be released in THQ’s 2014 fiscal year. Presumably on the next generation of consoles

http://www.thesixthaxis.com/2011/09/20/crytek-making-homefront-2/

Ko bi ocekivao... mada osecam veoma, veoma kvalitetne i napredne tehnikalije.
 
2014 lolz. Nije ni vredno pricati o toj igri sada.
Za te tri godine rada i mogucnosti tehnologije ocekujem u najmanju ruku fotorealisticnu grafiku
 
Naah, kladim se da ce fokusirati igru na ps3/360. Ipak ce te konzole tada imati blizu 100mil install base, a nexten ce biti in low 10s.
 
De nadjose budjavi Homefront, omg...
 
Pa dobro se igra prodala :)
 
Anomalija. Nova igra, puno reklame, trtmrt patriotizam
Da izlazi nastavak sledece godine ne bi se prodao uopste, sreca u nesreci je da je ovo tek za 2014 kad ce masa zaboraviti o kakvom se mediokritetu radi...valjda ce Crytek (verovatno UK) promeniti i sve drugo osim endzina keca.
 
Mislim da je na prodaju igre najvise uticalo reklamiranje i to sto je igra "modern shooter". Meni igra generalno nije bila nista posebno, ali je imala neki potencijal da nije bila onako skaradno napravljena u onom sada meni omrazenom Unreal Engine-u. Naravno da zanemarimo glavni plot sa strane, koji je opet doduse solidno izreziran i u njega dodata brutalnija HL2 atmosfera.
 
Juuu prvi deo nesto najgore u zivotu sto sam odigrao, klasican Unreal hodnik shooter. Ali najava je preterano rana, msm do 2014 ima ajoj dugo
 
Mislim da je na prodaju igre najvise uticalo reklamiranje i to sto je igra "modern shooter". Meni igra generalno nije bila nista posebno, ali je imala neki potencijal da nije bila onako skaradno napravljena u onom sada meni omrazenom Unreal Engine-u. Naravno da zanemarimo glavni plot sa strane, koji je opet doduse solidno izreziran i u njega dodata brutalnija HL2 atmosfera.

Kakav bre Half Life 2... pa u Half Life su ljudi protiv alijena a ne ameri protiv severnih korejaca. Mada verujem da dobar broj amera na severne korejce gleda kao na elijene :D
 
A ti kao ne znas o cemu pricam? Atmosfera okupacije i rezistons...
 
Crytek kanda hoće da se sahrani, ako, neka ih samo:p

Opet ću početi da cenim id, kao nekad.
 
Kako god, ali ovo ce biti barem 3x bolja igra od prve. :)
 
Komtam da to i nije puno teško, obzirom na sve...
 
nema sta da se crytek sahrani, thq je narucio igru i to nastavak jer su umpumapli stotine miliona u prvi deo i nemogu tek tako fransizu da puste niz vodu


sto se mene tice bolje da su dali da se radi nastavak coh-a
 
Nazad
Vrh Dno