Šta je novo?

Hocu glare monitor

milan999

Slavan
Učlanjen(a)
06.12.2008
Poruke
490
Poena
345
Ne znam zasto svi beze od njih ali meni treba bas DELL ili Samsung sa glare ekranom. Koji od ovih marki imaju glare ? Necu anti-glare! :)
 
Svaki mozes da "pretvoris" u glare! :smoke:
Ali time i da ga sahranis :angel:
 
Sve marke skoro imaju glare monitore.
Ja sam pre 2 godine cca uzeo jedan HP 25.5" glare, i dan danas mi se cini odlican (osim sto meni ne odgovaraju zbog vida toliko veliki monitori ;))

Koji konkretan model to je vec teze. Posto monitor nije lako (nije ni moguce...) kvantifikovati... moraces da prosetas bolje po radnjama i pogledas sam sta ti vise odgovara.
 
Ne razumem - kako to mislis ?

Pa lepo, ima metoda da se "oguli" filter sa monitora. No neki su uspevali zajedno sa njim da skinu i polarizator i sahrane monitor... Ali metoda postoji, pogledaj po netu. No to je za hrabre (novcano) pogotovo u Srbiji.
 
I ja sam istog misljenja, radio sam na apple cinema monitoru, i da boje prosto iskacu (mozda i previse?), tekst je ostar itd. ALI ogledalo mu nije ravno i samo je za rad u veoma mracnoj prostoriji, a i onda ako je svetla slika na monitoru on sam ima da bude izvor osvetljenja i eto refleksije na tamnijem delu!! Te pri nedavnoj kupovini nisam ni pomisljao na glossy monitor.
 
Novi Samsung 850D imaju vrlo blag AG i mnogo pohvala za citljivost teksta (o tome se ovde radi?)
 
Eto taj Samsung deluje obecavajuce, a i specifikacije su mu ok.
 
Nazad
Vrh Dno