Šta je novo?

HL2 definitivno kasni i to na neodredjeno :boom:

Bogda

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
2,235
Poena
705
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5 5600 + Noctua NH-D15
Matična ploča
MSI B450 Gaming Plux Max
RAM
2 x Kingstom KHX3200C 8GB DDR4
GPU
GeForce RTX 3080 Founders Edition
Storage
Samsung SSD 980 Pro 1TB + Samsung SSD 860 EVO 1TB + Samsung HD103SJ
PSU
ROG-STRIX-850G
Kućište
Fractal Design Meshify C
Monitor
AOC Agon AG322QWS4R4
Miš & tastatura
Logitech G502 + Corsair Gaming K70 LUX Keyboard
Laptop
hp EliteBook 850 G6
Pristup internetu
  1. Optički internet
http://www.shacknews.com/onearticle.x/28497 :brow:
Mislim da ce ovo kasnjenje skupo kostati nVidiu. Ja sam poprilicno popi..eo a mogu da pretpostavim ove malo mladje i napaljenije. Pridruzijem se klubu pljuvaca po nVidiji.
:brow:
 
Pa dobro, to za praznike smo vec znali, samo da ostane tako...
 
bar jedna korist od svega je da bar nece biti bugova i nece izlaziti patch pre nego shto se igra uopshte pojavi :) tj da ce je izbalansirati u svakom pogledu najjbolje shto mogu
 
I za Tomb Raider AOD su odlagali mnogo puta i pricali da ispravljaju sve i svasta a na kraju :eye:


Zel.no cekajuci Half Life2 cheers
 
ajvonn je napisao(la):
I za Tomb Raider AOD su odlagali mnogo puta i pricali da ispravljaju sve i svasta a na kraju :eye:


Zel.no cekajuci Half Life2 cheers

A ti si nashao shta da uporedjujesh sa HLom :D
 
zbog chega je to tako chudno, zar su to vesti :)
 
uh... mora da je nV uplatila na racun na Kajmanskim ostrvima neku zescu sumu....
 
Nije tacno, bar po ljudima sa http://www.warp2search.net.Bila je fake vest, da je datum izlaska pomeren za 28.11.2003.
 
A vala ovolika frka oko HL2 je smorila. jos jedna smorna skriptovana igra, sa nabudzenom grafikom za srecnike sa najjacim masinama. Smor.
 
brate ako je tebi hl1 bio smor definitivo ti je ukus za igre u najmanju ruku kontraverzan :D
 
Filipenko mnogo brate smaras sa tim svojim"skriptovane igre me smaraju i kako to da i vas ne smaraju" fazonom... odmori malo, imas svoj tred o tome i igraj se u svom pesku decko!
 
OptiPlex je napisao(la):
A vala ovolika frka oko HL2 je smorila. jos jedna smorna skriptovana igra, sa nabudzenom grafikom za srecnike sa najjacim masinama. Smor.

HL2 ce rulati. I to nije skriptovana igra. Kao sto HL1 u svoje vreme nije bila skriptovana igra, a postojala je tona FPSova...
 
G!!! je napisao(la):
bar jedna korist od svega je da bar nece biti bugova i nece izlaziti patch pre nego shto se igra uopshte pojavi :) tj da ce je izbalansirati u svakom pogledu najjbolje shto mogu

Oce pazi da nece da je ociste od bagova i slicnih stvari. Verovatno i sam znas da igra bez "bubica" i nije igra.

Inace ni meni nije jasno sta ste se svi toliko uzbudili oko HL2, viedeo sam neki tech demo, i mogu reci da ima par dobrih fora, ali u sustini to je jos jedan FPS ma sta ko o tome mislio.

I jos nesto HL je u trenutku izlaska bio poprilicno nezahtevna igra, a izgleda da ce nastavak da "prekine" ovakvu "tradiciju"....
 
Oce pazi da nece da je ociste od bagova i slicnih stvari. Verovatno i sam znas da igra bez "bubica" i nije igra

pa dobro nada nikad ne umire :mrgreen: ;P
 
Marti Misterija je napisao(la):
mnogo brate smaras sa tim svojim"skriptovane igre me smaraju i kako to da i vas ne smaraju" fazonom... odmori malo, imas svoj tred o tome

Samo govorim o tome da se mnogo buke pravi a malo toga ima da se vidi. Price o Doomu 3 i Hl2, kako ce raditi na atiju, nv-u, kako im je dobra grafika su cak i mene, ljubitelja zanra, smorile...

Marti Misterija je napisao(la):
i igraj se u svom pesku decko!

:rolleyes:

Po ukusu se zaista vidi ko voli da se igra u pesku i da mase svetlecim macevima sa buvljaka :p
 
Samo govorim o tome
.. govoris o tome svuda i na svakom koraku sto je pomalo smarajuce zaista! SW serijal volim i to je kraj price na tu temu.
 
Aaaaaaaaaaaaaaggggggggrrrrrhhhhhhhh NE MOGU DA VERUJEM DA STE I VI TOLIKO GLUPI DA STE NASELI NA FORU. ALO bre ovo je cist marketinski potez Valva i ATi-ja da uniste Nvidiju i njihove smrdljive Fx kartice sto u potpuosti podrzavam.Vest nije FAKE jer nema direktnog odgovora Valva.Zato sto..................
IGRA izlazi 30.09.2003 u to budite uvereni.Ako neko ima DIREKTAN dokaz neka kaze.....ali tako nesto ne postoji.
 
Milane, smanji ton...
HL2 definitivno ne izlazi 30og...prvo zbog izjave koju je glavni chovek Valve-a dao, a drugo zbog toga shto bismo vec imali igru...
 
Milane vidim da ti je zanimacija da ides po raznim forumima i lupas isti post. Upravo sam procitao tvoj post na x3d-u i potpuno je isti kao i ovaj s tim sto si tamo i dodao MI SRBI MISLIMO SVOJOM GLAVOM PA ZNAMO NAJBOLJE. Uputicu te na www.halflife2.net/forum i procitaj prvi topic u annoucements i uveri se.
 
Vidim da se i ti malo motas po istim forumima pa vidi sta sam tamo napisao!
Vi verujte bolesnim amerima?
Ako ste ikad ustali sa kom. stolice i obisli svet pa i usa shvaticete me sta sam hteo da vam kazem.....uostalom cete se i sami uveriti,ali onda nece nikog biti da kaze "e onaj idijot je bio u pravu"!!!
Sine "SVE" ti je marketing,a Valve to najbolje prezentira.Da je hl2 zaista odlozen oni bi morali da preciziraju sledeci datum,jer bi prevelike gubitke Valve doziveo kad bi dopustio da mu se igraci koji je iscekuju okrenuli nekom drugom ultra hitu tipa Max Payne2...
 
SnakeEyes je napisao(la):
Milane vidim da ti je zanimacija da ides po raznim forumima i lupas isti post. Upravo sam procitao tvoj post na x3d-u i potpuno je isti kao i ovaj s tim sto si tamo i dodao MI SRBI MISLIMO SVOJOM GLAVOM PA ZNAMO NAJBOLJE. Uputicu te na www.halflife2.net/forum i procitaj prvi topic u annoucements i uveri se.
Ako je tako, Milane, zivota ti, nemoj vise nista da postujes po stranim forumima, i narocito da ne pises to "MI SRBI MISLIMO SVOJOM GLAVOM PA ZNAMO NAJBOLJE".

Imaju dovoljno lose misljenje o nama i bez tvojih pametovanja...
 
Milan82bh je napisao(la):
Vidim da se i ti malo motas po istim forumima pa vidi sta sam tamo napisao!
Vi verujte bolesnim amerima?
Ako ste ikad ustali sa kom. stolice i obisli svet pa i usa shvaticete me sta sam hteo da vam kazem.....uostalom cete se i sami uveriti,ali onda nece nikog biti da kaze "e onaj idijot je bio u pravu"!!!
Sine "SVE" ti je marketing,a Valve to najbolje prezentira.Da je hl2 zaista odlozen oni bi morali da preciziraju sledeci datum,jer bi prevelike gubitke Valve doziveo kad bi dopustio da mu se igraci koji je iscekuju okrenuli nekom drugom ultra hitu tipa Max Payne2...

Danas je 1. oktobar, jel ti nece biti teshko da napravish par kopija igre za nas sa foruma ? :D
 
driver je napisao(la):
...



A ti si nashao shta da uporedjujesh sa HLom :D

A ti ces morati da pazarish neku bolju graficku - ne ocekuj da ce taj MX440 terati HL2, kao sto tera Halo :) (a i halo na nv17 izgleda blago ocajno, video sam (mada, veoma brzo :)).

pozdrav ;)
 
Nazad
Vrh Dno