Šta je novo?

Hitno. Zvucnici za lap top, telefon i tablet

Ivan1995

Cenjen
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruke
120
Poena
169
Znaci kupio bih 2 vrste zvucnika, jedne na baterije, nesto ovako
1. Canyon
2. X-mini
3. Logitech (ili da idem na skuplju varijantu od X-mini)

A druga vrsta bi bila neki na struju, koje bih isto koristio za lap top, telefon i tablet ali da budu malo jaci, sto se tice cene ne bi nesto puno bas puno pucao, sta bi mi vi preporucili?
 
@Ivan1995

Tesko da ces naci neke koji su primetno bolji od onih integrisanih u laptop,ali ako si bas odlucio da uzmes nesto,trazi neke najjeftinije malih dimenzija koji se napajaju preko USB-a ( 5 - max 10€ ).

Sto se drugih ( "za po kuci" ) tice,obrati paznju na prikljucke - da li za telefon i tablet postoje adapteri za 3,5mm "bananicu" ili cinceve ?
 
I telefon i tablet i lap top imaju taj prikljucaj koji odgovara svim zvucnicima, a jel znas mozda koji lap top ima najjace zvucnike ili su kod svih isti?

A ovi x-mini su bolji od 6 lap topova sa kojim smo ih kacili, tako da stvarno mnogo dobro sviraju. Peja radi se o tome da bi ja neka 2 samo zvucnika, neka onako ok velicine kako bi isto mogao da ih ponesem, imam ja ove klasicne, kao sto si mi ti Eacan preporucio. I reci mi samo sta znaci ovo USB powered?

Hvala puno na odgovorima
 
Nemaju svi laptopovi iste zvucnike - razlikuju se i po kvalitetu reprodukcije i po glasnoci.

Pretpostavljam da su ti mini eksterni glasniji i da imaju nesto bolji zvuk,ali opet pitanje je koliko je to kvalitetno.

Poslusaj i one najjeftinije,jer npr. kod Logitecha moras da platis i ime....

http://www.itsvet.com/proizvod/ms-industrial-blur-usb/comp_tehn_speakers/163/1075
http://www.itsvet.com/proizvod/blueberry-nightingale-sn-u10-usb/comp_tehn_speakers/256/1122


USB powered znaci da se napajaju preko USB porta.
 
A jel znas mozda koji lap top u nekoj srednjoj novcanoj klasi ima najjaci zvucnik?
Sto se tice X-mini kvaliteta ja sam odusevljen kako su uradjeni, i kvalitet plastike i zvuk znaci sve, a i koliko kostaju i treba tako. A evo sad gledam ove MS INDUSTRIAL i BLUEBERRY po specifikacijama su jaci od X-mini ali ja ipak ne bi rekao da su bolji. A i sta mislis kako bi bilo da moje S-200 razdvojim od pojacala i onda mi budu ovi klasicni za struju?
 
Nije mi poznato koji model ima najjace zvucnike.

Sateliti od S-200 moraju biti zakaceni na neko ( dovoljno jako ) pojacalo da bi nesto mogao da cujes - direktni audio izlaz na laptopu / telefonu je preslab.

Mozda da razmislis o nekim slusalicama ?????
 
Nazad
Vrh Dno