Šta je novo?

hitno Utp kabl i konektori

bad

Slavan
Učlanjen(a)
30.10.2005
Poruke
24
Poena
304
Kupio sam kabl da povezem komsinicin komp sa adsl ruterom koj je kod mene. provukli smo kabl od mog do njenog kompa i kupio sam konektore za krajeve kabla. Sad treba nekako da namontiram konektore na kabl. Znate li nekog ko ima klesta za to da moze da doje (ja sam kod depoa, na bulevaru Revolucije) ili jel ima neko od vas ko bi mi pozajmio ta klesta pa da to uradim sam. Platicu ako treba .
Hvala
 
Pa idi tamo gde si kupio kablove i konektore da ti upucaju, ili u bilo koju radnju koja se bavi prodajom kompjuterske opreme. Klesta su negde oko 10e. Upucavanje konektora bi trebali da bude oko 100 din.
Znam da ti nisam mnogo pomogao, ali krastavac.

pozdrav
 
Problem je u tome sto sam morao ovaj kabl da 'usnjiram' kroz rupice u prozoru itd, pa nisam smeo odmah da nabacim konektore. sad mi treba neko ko bi ovde dosao ili mi pozajmio klesta. kapirash. Hvala na savetu u svakom slucaju
 
Juri nekoga da pozajmish kleshta, ili da dodje da ti za sitnu kintu to odradi. Nemoj da ih kupujesh jer ta od 10€ ne valjaju nishta. Vec od 2000+ dinara mozesh naci upotrebljiva. Mada, tebi to treba jednokratno pa najbolje da pozajmish.
 
Nazad
Vrh Dno