Šta je novo?

highscreen notebook

Joshefin

Čuven
Učlanjen(a)
06.11.2003
Poruke
400
Poena
620
Zna li ko sta o Highscreen notebook-ovima ? Izgleda da ta firma vise ne postoji, predpostavljam da ih je neko kupio, ali ne mogu da nadjem ko i imaju li sajt ... Bilo kakva pomoc bi dobrodosla.
 
Firma Vobis je imala seriju "Highscreen" u proizvodnom programu (ne samo notebooks, već i monitora, računara itd.).

http://www.vobis.de/
 
ja sam imao davne 95-96 P I 133 i racunar i monitor i jos uvek su zivi ali ne kod mene vec kod rodjaka i da kucnem u drvo masala kako radi
 
@dkrickovic
Aj vidi ima li gde sta da pise o proizvodjacu, sajt ili sl.
 
highscreen sajt mislim da je bio davno,negde u nekoj dalekoj zemlji cuda... salim se bilo je ali nisam siguran da li ga ima btw: ja i kupio od VOBIS-a
 
A gde je tu podrska ??? ( download )

Programima za dijagnostiku ili rasklapanjem samog laptopa utvrdite koje su komponente unutra i onda se drajveri prilicno lako pronadju....
 
Ma meni treba nekakva specifikacija, da vidim sta ima u njemu (rasklapanje nije pomoglo), prvenstveno da li je color ekran ... Nece da se upali, a ispravljac je neki uzasno cudan a ne radi (dva napona na izlazu, i glup konektor) ... pa da vidim vredi li se cimati ...
 
Nazad
Vrh Dno