Šta je novo?

Heroes of Might and Magic V

Moorhuhn

Slavan
Učlanjen(a)
04.09.2004
Poruke
985
Poena
320

Prilozi

  • HOMM5_15 za bench.jpg
    HOMM5_15 za bench.jpg
    53.3 KB · Pregleda: 127
  • HOMM5_16 za bench.jpg
    HOMM5_16 za bench.jpg
    51.5 KB · Pregleda: 123
  • HOMM5_20 za bench.jpg
    HOMM5_20 za bench.jpg
    43.3 KB · Pregleda: 118
  • HOMM5_21 za bench.jpg
    HOMM5_21 za bench.jpg
    43.7 KB · Pregleda: 134
  • HOMM5_28 za bench.jpg
    HOMM5_28 za bench.jpg
    38.8 KB · Pregleda: 129
Meni se svidja. Nadam se da ce liciti na II ili III
 
Koje dno :smash:
 
filipenko je napisao(la):
Koje dno :smash:
A zašto? Koliko sam provalio biće dosta sličnije starim Herojima, samo što su ubacili 3d svet. A da ne bi bila smanjena vidljivost glavne mape, ubaciće rotaciju kamere slično kao na Rome total war. Ono, kao možeš da se kriješ iza svako drveta, ali ja ću te naći (doduše dosta teže). Samim tim i magije kao, vidi heroje, vidi resurse i sl. dobiće na značaju i važnosti, jer šuma može da bude dosta gusta :D a i rudnik sa nepregledne strane planine ;) . Doduše, možda te je izneverila ova Settlersolika grafika, ali ovo su tek prvi Sccrenovi i igra još nije ušla u final stage.
Pozdrav. :wave:
 
Moorhuhn je napisao(la):
A zašto? Koliko sam provalio biće dosta sličnije starim Herojima, samo što su ubacili 3d svet. A da ne bi bila smanjena vidljivost glavne mape, ubaciće rotaciju kamere slično kao na Rome total war. Ono, kao možeš da se kriješ iza svako drveta, ali ja ću te naći (doduše dosta teže). Samim tim i magije kao, vidi heroje, vidi resurse i sl. dobiće na značaju i važnosti, jer šuma može da bude dosta gusta :D a i rudnik sa nepregledne strane planine ;) . Doduše, možda te je izneverila ova Settlersolika grafika, ali ovo su tek prvi Sccrenovi i igra još nije ušla u final stage.
Pozdrav. :wave:
Izgleda da ipak nece biti tako tesko
"Ubisoft also changed the interface so it's less hard to find your way around the game. With the Trailer Path (also a new addition), every player will leave his mark behind so it's easier for other players to find the enemy. You can tell the strength and size of the enemy's armies by the depth of this Path." (http://www.celestialheavens.com/index.php)
 
Pa šta smo mi INDIJANCI :D . Šalu na stranu, odlična fora. Po dubini tragova!!! ;)
Već vidim sebe kroz godinu dana: "hmmm, tragovi su još sveži, ali jedva vidljivi. Prošli su ovuda nedavno, ali izgleda da je ovo samo izvidnica...rekao bih to po DUBINI tragova. :D "
Pozdrav. :wave:
 
Nazad
Vrh Dno