Šta je novo?

Heroes IV takmicenje ?

raindog

Čuven
Učlanjen(a)
08.10.2002
Poruke
1,417
Poena
649
ima li negde u jugi Heroes IV multiplayer takmicenje....
 
raindog je napisao(la):
ima li negde u jugi Heroes IV multiplayer takmicenje....

Malo ljudi je preslo na Heroes IV, vecina frikova je ostala na Heroes III.
Ja igram sve od King's Bounty-ija do Heroes IV, tako da ako oces da opikas neku partiju organizovacemo nesto.
 
Kad vec pomenu King's Bounty-ija, nisam ga igrao jos od Amige - gde ima da se nadje za PC i kako je preradjena?

POZDRAV cheers
 
zarazan je i king's iako je odavno omatorio mislim da ga ima misha pa sacekaj da vidi ovu poruku , a ako bude dobre volje mozda i uploada ;)


inace i ja sam za heroje uvek ;)
 
Re: Re: Heroes IV takmicenje ?

laxduke je napisao(la):
Malo ljudi je preslo na Heroes IV, vecina frikova je ostala na Heroes III.
Ja igram sve od King's Bounty-ija do Heroes IV, tako da ako oces da opikas neku partiju organizovacemo nesto.

meni sve jedno koja vrerzija igram heroes-e vec 5-6 godina ... imam ja ortake sa kojima mogu da igram nego me interesuje ima li neki turnir kao sto ima counter strike-u
 
Boss je napisao(la):
Kad vec pomenu King's Bounty-ija, nisam ga igrao jos od Amige - gde ima da se nadje za PC i kako je preradjena?

POZDRAV cheers

Imam je ja, ~734Kb.
Inace konverzija je ocajna, pokrenuo sam je samo jednom da vidim da li radi.
 
hehe zmaju :) :)

evo ga kingsbounty ali kao shto reche lax nije neshto posebno - http://users.yubc.net/~denta/kingsbounty.zip

inache i ja sam za heroje uvek, ali bolje trojka... cetvorku sam bash malo igrao...

P.S. Zmaju mozemo kad se vratish iz BL, da opichimo jednu noc ti, marko, darko, shone i ja... ili vishe noci ;)

poz
 
Evo i ja se prijavljujem za koju partiju, mislim da avatar dovoljno govori... naravno, mislim na trojku, a kad smo vec kod heroja - jel ima neko neku dobru mapu, na netu sve sami krsevi... i nije mi jasno gde mi se izgubila opcija za generisanje custom mapa, ponovo sam instalirao igricu ali ta opcija vise ne postoji... pozdrav!!!
 
Ko hoce da cepamo heroje III SOD imam javnu IP adresu ? :):):)
 
Hocu ja cim dobijem aDSL a to ce biti nadam se ovih dana... a znam da i Azdaja hoce tako da mozemo 2vs2 (poshto sam sa bratom u lan-u)...
 
nije frka imam ja jos jednog za 2v2
 
Nazad
Vrh Dno