Šta je novo?

Heroes IV napokon!!!

blue je napisao(la):
Kings Bounty je izasao 1989. godine, tako da bi redosled verovatno bio kings bounty, pa lords of chaos... Inace nisam igrao Lords of chaos, da li podsecaju na heroes? Imao sam ih na Commodore 64, ali nisam nasao nikad za shodno da ih probam.

Nisao ubaciovao Lords na hronoloski redosled, nego igracki.
Inace je izasao 1990, i moras da ga probas, posto je unikatan.
Hronolosko poredjenje sam pravio samo sa Herores serijalom, dok specijalno mesto zauzima Lords.

Ako si igrao king's bounty, napisi koji ti je rekord za spasavanje kraljevstva na Intense nivou tezine?
Ja cu staviti u reply moj (nemoj da se slogiras :) )
 
Ha, ha - kad bih se samo toga secao. To je bilo 93/94. godine. Znaci jako davno, a ne sumnjam da imas stvarno dobar skor. Ne znam, ja sam mislio da su Lords Of Chaos samo klon Laser Squad (meni omiljene igre u to vreme) smesteni u magijski svet. Tako da sam ih zaobisao - ko zna, mozda sam pogresio.
 
Maric je napisao(la):
Pronasao, hvala :). Kolega ima bolju vezu, skinuce umesto mene. Ovo su linkovi:
http://www.fileplanet.com/dl/dl.asp?/strategyplanet/homm/wog/allinon1.zip

http://www.fileplanet.com/dl/dl.asp?/strategyplanet/homm/wog/f1.wog
http://www.fileplanet.com/dl/dl.asp?/strategyplanet/homm/wog/p3f.wog

Prvi je obavezan, to je finalna verzija. Druga dva su opciona.


Inace, sto se tice Heroja4... Pa, neznam. Ili sam ja omatorio ili to vise nije to. Presporo i presareno.


Da li moram da se prijavim da bi mogao da skinem ovaj prvi fajl posto mi drugacije ne dozvoljava
 
BokyPP je napisao(la):
Da li moram da se prijavim da bi mogao da skinem ovaj prvi fajl posto mi drugacije ne dozvoljava

Sajt sa kojeg sam skinuo informacije je:
http://www.strategyplanet.com/homm/wog/download.shtml

Inace, da bi skinuo fajlove, mozes direktno da kopiras link i da ga ubacis u npr GetRight. Download ce odmah poceti ali server NE podrzava resume :(. Nije naivno skinuti 30Mb u cugu, zato sam i prepustio kolegi posao, ali on to jos nije odradio.

Ako to ne uspe, morace da padne prijavljivanje.
 
Ljudi, udaljismo se od teme. Pitanje za sve koji su igrali cetvorku - kako vam se svideo ovaj nastavak. Meni licno jeste, ali sam ocekivao daleko vise. Ether Lords i Disciples 2 su ozbiljno pripretili Herojima. U grafici ih i razbili, dok je muzika i dalje nesto neverovatno sto krasi ceo Heroes serijal.
 
Tacno je da su Disciples 2 ozbiljno pripretili Herojima ali nekako su mi Heroji dost vedrija igra a opet sa druge strane Disciples je dosta tamnija i ozbiljnija igra za razliku od ovih koji su ipak presareni.
Sto se tice muzike u Herojima ona dosadi dok u Disciples 2 moze da se ubaci kompozicija po izboru pa tako neka irska muzika ili soundtrack iz Gospodara savrseno pasuju a opet moze da se ubaci i nesto zivlje tipa neko kolce onako po srpski :D
 
Maric je napisao(la):
Sajt sa kojeg sam skinuo informacije je:
http://www.strategyplanet.com/homm/wog/download.shtml

Inace, da bi skinuo fajlove, mozes direktno da kopiras link i da ga ubacis u npr GetRight. Download ce odmah poceti ali server NE podrzava resume :(. Nije naivno skinuti 30Mb u cugu, zato sam i prepustio kolegi posao, ali on to jos nije odradio.

Ako to ne uspe, morace da padne prijavljivanje.


Ja sam se registrovao i postoji fora da fajl skidas sa svog licnog servera na kome si samo ti ali moras za to da platis...Tako da od registaracije slaba vajda.
 
Skor iz King's Bounty

blue je napisao(la):
Ha, ha - kad bih se samo toga secao. To je bilo 93/94. godine. Znaci jako davno, a ne sumnjam da imas stvarno dobar skor. Ne znam, ja sam mislio da su Lords Of Chaos samo klon Laser Squad (meni omiljene igre u to vreme) smesteni u magijski svet. Tako da sam ih zaobisao - ko zna, mozda sam pogresio.

Skor iz KB je 22 dana :)
Sto se tice Laser Squad-a, nema isto izvodjenje kao i Lords, jeste slicno na prvi pogled, ali u generalu nema ni priblizno.
 
Heroes 4 Imptesije...

Sto se tice H4, za sada je dobar, imam spisak od oko 10 bagova koji moraju da se isprave, i oko 5-6 stvari koje su postojale pre, a nema ih u novom nastavku.
Inace za sve zaludjenike imam jedan save iz bitke, igra se prva kampanja drugi scenario, nivo tezine Champion.
Koga zanima da se zeza, moze da posalje mejl, poslacu mu status.

Inace odnosi su sledeci.

Moje snage:

- 4 Heroja
- 90 Leprechauns
- 15 Monks
- 12 Crusaders

Protivnik:

- 43 Nightmares
- 111 Minotaurs
- 60 Efreeti
- 126 Medusas

Posle bitke su falili samo crusaderi i leprekoni. :)
 
od igre osecam samo bol u ocima. prilicno sam razocaran. posle toliko cekanja mislio sam da ce da bude fenomen od igre, a ono jedva prosek. ali sta sad. moze da se igre.
 
luka je napisao(la):
od igre osecam samo bol u ocima. prilicno sam razocaran. posle toliko cekanja mislio sam da ce da bude fenomen od igre, a ono jedva prosek. ali sta sad. moze da se igre.

I ja kada sam je prvi put video, video sam u njoj sve najlosije.
Ali kako sam krenuo da igram, sve je bolje i bolje.
Mada sam napravio spisak od ~ 10 bagova i spremam se da ih posaljem..
Najvise od svega me bedaci bitka i nedostatak hexova :(
 
laxduke je napisao(la):
I ja kada sam je prvi put video, video sam u njoj sve najlosije.
Ali kako sam krenuo da igram, sve je bolje i bolje.
Mada sam napravio spisak od ~ 10 bagova i spremam se da ih posaljem..
Najvise od svega me bedaci bitka i nedostatak hexova :(

Isti slucaj i kod mene i jos par ljudi - posle prvih razocarenja i navikavanja na sve novine, igra postaje sve zanimljivija...

jedino je grafika na mapi mogla da bude nekako manje sarena, bas smeta ocima... a i vec par puta zbog sarenila nisam video artifakt

ma i ja sam je prvo posteno ispljuvao mada sada pocinjem sve vise da uzivam u njoj... pa valjda je dobar znak sto sam je nocas igrao do 6h, ipak nije toliko losa... sto ne znaci da nije moglo bolje, ali sta je tu je (D)
 
Heroji rulaju od price pa nadalje ni ne postojanje hexa vishe nije tako kobno
ono odokativnom metodom cuda se stvaraju :)))

Inace lax-e nisam te skontao jesi pobedio ili nisi da sredimo to posalji taj save...
zavrsavam 3 kampu i na nashem forumu se bas zahuhtala diskusija....pa ono pitajte ako nesto fali
 
Azda' je napisao(la):
Heroji rulaju od price pa nadalje ni ne postojanje hexa vishe nije tako kobno
ono odokativnom metodom cuda se stvaraju :)))

Inace lax-e nisam te skontao jesi pobedio ili nisi da sredimo to posalji taj save...
zavrsavam 3 kampu i na nashem forumu se bas zahuhtala diskusija....pa ono pitajte ako nesto fali

Naravno da sam pobedio, daj mejl da ti posaljem save....
 
Meni je muzika fantasticna i bas uzivam. Da mi je da mogu da je pustim na liniju pa da me budi svako jutro, ovako ce to i dalje morati da radi soundtrack iz Heroja2
 
Da li neko ima orginal igre Fantasy General. Cuo sam da je muzika u njoj fantasticna (kao i igra, koju sam igrao sa CD - Ripa) i da moze da se slusa na mini liniji.
 
blue je napisao(la):
Da li neko ima orginal igre Fantasy General. Cuo sam da je muzika u njoj fantasticna (kao i igra, koju sam igrao sa CD - Ripa) i da moze da se slusa na mini liniji.

Imam original na CD-u.
Najavi se na 064/1101-959 ponesi praznu mediju i nesto slatko i svrati :)

Uros
 
laxduke je napisao(la):
Imam original na CD-u.
Najavi se na 064/1101-959 ponesi praznu mediju i nesto slatko i svrati :)

Uros


Ovaj - nisam iz BGD:( Ali trebao bih doci sledece nedelje. Pa ako nije problem tada da se najavim i ponesem nesto slatko:)
 
Nazad
Vrh Dno