Šta je novo?

He he he Sacred...

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
...stigao ! :)

U pitanju je jedna varijanta Diabla (da ne kazem klasican klon) ali uz neke bitne razlike. Naime, izvodjenje je potpuno isto, ali grafika je perfektna, usavrsena i sa glatkim pokretima a ne kao u diablu koji je uvek imao neki cudni osecaj delay-a i lebdenja u vazduhu.
Ponudjeni likovi su neuporedivo interesantniji (preporucujem igranje sa vampire klasom ;) )
Neprijatelji (makar ovi prvi) su pored velike raznovrsnosti (cim izadjete iz prvog zamka/kuce napasce vas bar 4-5 razlicitih vrsta) i prilicno inteligentni, makar ovo malo na pocetku koliko sam imao prilike da probam. Nekako su pametni, povlace se, tuku se u masi i slicno.

Krivo mi je sto nisam presao malo vise (nisam stigao) pa da vam detaljno opisem magije i sistem napredovanja karaktera, ali Boze moj, bice prilike.

U svakom slucaju igra zasluzuje apsolutne preporuke. Ovo je ono sto je Diablo 2 trebao da bude, ali nije bio (oj, ljubitelji D2, nemojte me sada flejmovati :d)
 
OptiPlex je napisao(la):
(oj, ljubitelji D2, nemojte me sada flejmovati :d)

Cek samo da se setim gde sam stavio flamethrower :).

Ako ti kazes da je za preporuku, probacem. (inace jos uvek tresem D2, pa obustavi ostre reci da te ja ne bi :smash: , ali samo malcice :D )
 
opti bre ti se fenomen.. kako bre stizesh sve da igrash?!?od chega zivish? radish li? jedesh li?spavash li? :D
 
Preporuka i od mene, igram od kad je stigla (ima vec 3-4 dana sigurno) u lan-u najvishe i cooperative mod je chudo :) sama igra je (meni bar) bolja od D2.Bilo bi glupo da sad opisujem celu igru ali oni comboi i budzenje oruzija/armora koja imaju slot je samo tako dobro uradjeno, jos i sam kovach moze da doda neke svoje bonuse ako vec necete da ubudzite prstenje,amulete i slicno... Ima poneki bug ali nije strasno i ne smeta previshe.Mapa (bar ovo dokle sam ja stigao) je iz jednog dela ali je zato OGROMNA i preporucljivo je i bez questova da se istrazuje zbog zlata i exp-a.Jos samo da napomenem da nije preterano zahtevna a izgleda veoma lepo.
 
G!!! je napisao(la):
opti bre ti se fenomen.. kako bre stizesh sve da igrash?!?od chega zivish? radish li? jedesh li?spavash li? :D

Pa ko kaze da je igram ? :) Samo sam je pokrenuo, pikao jedno pola sata i gotovo. Ali to sto sam video mi je smesta ubacilo jednu misao u glavu - e da je D2 bio ovakav...;)
Doduse i danas sam je pikao jos jedno 45min :d

Zaista je dobar, za ljubitelje D2 a must have, za ostale topla preporuka makar za isprobavanje
 
Nemojte pocinjati na silveru osim ako niste gladiator...
 
koliko cd-ova i zahtevnost ako je moguce
 
KONAN je napisao(la):
Dali je iko uspeo da predje deo kad mu glupi bolid u pustinji trazi vodu od mula....

To sa vodom je poznati bag koji se prevazilazi tako sto otvoris konzolu i kucas "wasser" (bez navodnika, naravno) i stvorice ti se bocica vode tamo gde je trebalo da bude.



edit by driver: ljudi, prichajte o tome na PM...
 
Poslednja izmena od urednika:
Opti, ako budemo pravili gaming casopis, bices u timu definitivno!
 
byMaX je napisao(la):
Opti, ako budemo pravili gaming casopis, bices u timu definitivno!

Vec vidim "Zahvaljujemo se distributerskoj kuci Driver zbog ustupljenih originalnih medija..." :d
 
Eh, da, taj Drajver, mora da mi vrne grafichku...
 
shagrath je napisao(la):
To sa vodom je poznati bag koji se prevazilazi tako sto otvoris konzolu i kucas "wasser" (bez navodnika, naravno) i stvorice ti se bocica vode tamo gde je trebalo da bude.



edit by driver: ljudi, prichajte o tome na PM...
Gde si to nasao molim te? Daj neki link ili nesto? ok? Smem da napisem daj link a? :angel:
 
KONAN je napisao(la):
Gde si to nasao molim te? Daj neki link ili nesto? ok? Smem da napisem daj link a? :angel:

Veruj mi da nemam pojma koji je link, jednostavno, nervirao me taj quest pa sam otisao na google, trazio sacred forum i na nekom od dobijenih linkova nasao to.
 
Ja imam problem!
posle izbora lika i startovanja mape, samo mi "padne mrak" na ekran i moram da sa ALT+F4 izadjem iz igre! WTF is Going On?
 
pa to nije nikakav bug sa wasser-om.. to je zashtita protiv piraterije... a koja je odradjena u obliku da igra proverava da li imate na rachunaru neki softver za pravljenje image-a (deamon tools pogotovo) i ako to nadje onda se pojavljuje dotichni problem sa pokvarenim questom za koga se kasnije ispostavilo da se lako reshava... ali ipak podiglo se dosta prashine na entu oko toga... plus mislim da patch za americhku verziju igre iskljuchuje blood&gore... nisam igrao igru al sam chuo da je sasvim ok...
 
e jel ima neko iz Kragujevca da ima to ili XIII posto u TNT-u nemaju ajde pomozite ide raspust moram nesto da igram
 
Nazad
Vrh Dno