Šta je novo?

HDMI switch

toogood

Slavan
Učlanjen(a)
09.11.2008
Poruke
4,209
Poena
440
Evo nemam TV kuci 3 nedelje pa mi vec nesto fali.

Naime, imam PS3 koji je spojen sa LCD Crypton 32" koji ima jedan hdmi ulaz, a posto imam i comp kao centar za sve ostale aktivnosti, a spojen je VGA zeleo bih da i njega nabacim na HDMI sa DVI2HDMI kablom.

E sada da li je ovo ( http://www.amazon.com/HM-501-5-PORT-HDMI-SWITCH-control/dp/B000FHQMFK ) ispravno resenje ili ima nesto bolje, kvalitetnije gde moja masta nije dogurala?

poz
toogood
 
Moj ti je savet da zakačiš PC preko VGA i da se ne opterećuješ jer ćeš biti veoma zadovoljan slikom.
 
jesam zakacio ali sam negde citao da je mnogo bolja slika putem dvi2hdmi?!?!

poz
toogood
 
Ma kakvi mnogo bolja. Ne kažem da nije. Mogu iz prve ruke da ti potvrdim kada pustim film preko vga sa PCa i preko hdmi sa PS3 (a pri tome računaj da playstation konzole uvek daju bolji audio video izlaz nego što daju kućni dvd plejeri ili grafičke kartice) stvarno treba da se napneš da provališ razliku. PS3 bolje pegla greške i uvećava divx, ali to nije do hdmia, nego do PS3, ali nikako da sad ima bolje boje ili dodatnu oštrinu... ta oštrina se primeti tek kada pustiš neku igru sa PS3.

Ti reci šta ćeš preko na PCu preko TVa da gledaš, a ja lično ne vidim da će na LCD TV iko raditi posao sa PCa (tipa neki CAD) da će mu tolko značiti što je hdmi malo oštriji.
 
generalno igha igrice, gledam filmove i surfam netom...za kuckanja imam laptop. U pincipu nemam problem sa vga2vga na pc jedino sto mi je komp malo daleko pa sam uzeo produzni vga i cini mi se da malo slika skace ali nekada pa reko da nije do vga.

i ima malo hedonizma, odnosno volim da je sve savrseno digitalno :)

poz
toogood
 
Nazad
Vrh Dno