Šta je novo?

HDD se vidi u sistemu, ali ne u Disk management-u

mirzallica

Slavan
Učlanjen(a)
17.11.2004
Poruke
410
Poena
330
Pozdrav...
"Odem" ti ja do disk management-a i imam sta da vidim. Nema diskova, niti HDD niti CD-ova... Pojavljuje se samo jedan CD/DVD, ali mislim da je to virtuelni (na poslu sam pa ne mogu da proverim).
Defragmenter vidi sve particije, my computer, odnosno Total Commander sve vide i sve radi kako treba, ali nema particija niti diskova u my computer -> manage -> disk management...

P.S.
Uradih search pre postavljanja teme i nista ne nadjoh... :)


Any help...?


Thnx
 
Pozdrav...
"Odem" ti ja do disk management-a i imam sta da vidim. Nema diskova, niti HDD niti CD-ova... Pojavljuje se samo jedan CD/DVD, ali mislim da je to virtuelni (na poslu sam pa ne mogu da proverim).
Defragmenter vidi sve particije, my computer, odnosno Total Commander sve vide i sve radi kako treba, ali nema particija niti diskova u my computer -> manage -> disk management...

P.S.
Uradih search pre postavljanja teme i nista ne nadjoh... :)


Any help...?


Thnx


Komsinica malo surfovala i skinula i instalirala Office 2007 i desilo joj se isto sto i tebi
na netu sam nasao samo jednog lika koji ima problem kao ti i niko nije znao da mu pomogne

- vratio ghostovanu particiju pustio malo apdejta, popio kafu i pivo, pojeo gibanicu i otiso kuci

ko da se smara kad ionako nema nista al za svaki slucaj posto je Office 2007 "malo razgovarao" sa Microsoftom nisam hteo da rizikujem i ostavio sam joj samo obicnog usera da nemoze da ponovi slicnu gresku

Windows se ponasao normalno stim sto nisam uspeo da nadjem nijedan servis koji fali ili neki virus koji je ostetio servis
probao sam da go "refresujem" ponovnom instalacijom SP3 al nije pomoglo

pristup diskovima je takodje bio nemoguc i iz Ghosta32 za win a ni Partition magic nije video disk
Dok je DVD ostao u Disk Menagementu...

krastavac uvek nesto novo...

nisam ti bas pomogao al' reko cisto da ti napisam da nisam uspeo za vreme dok se spremala gibanica da resim problem

gl
 
Komsinica malo surfovala i skinula i instalirala Office 2007 i desilo joj se isto sto i tebi
na netu sam nasao samo jednog lika koji ima problem kao ti i niko nije znao da mu pomogne

- vratio ghostovanu particiju pustio malo apdejta, popio kafu i pivo, pojeo gibanicu i otiso kuci

ko da se smara kad ionako nema nista al za svaki slucaj posto je Office 2007 "malo razgovarao" sa Microsoftom nisam hteo da rizikujem i ostavio sam joj samo obicnog usera da nemoze da ponovi slicnu gresku

Windows se ponasao normalno stim sto nisam uspeo da nadjem nijedan servis koji fali ili neki virus koji je ostetio servis
probao sam da go "refresujem" ponovnom instalacijom SP3 al nije pomoglo

pristup diskovima je takodje bio nemoguc i iz Ghosta32 za win a ni Partition magic nije video disk
Dok je DVD ostao u Disk Menagementu...

krastavac uvek nesto novo...

nisam ti bas pomogao al' reko cisto da ti napisam da nisam uspeo za vreme dok se spremala gibanica da resim problem

gl

Hehehe... Izgleda da je stvarno do Office-a 2007.
Posto sam nedavno instalirao Win odlucim da instaliram i Office 2007 shit (ne znam sta mi bi, realno se nikad nisam navikao na one nove menije) i vrlo vrlo moguce da je to u pitanju. A posto si mi ti sad potvrdio da se i tvojoj drugarici isto desilo, onda nema sumnje...

Posto na komp-u jos nisam imao nista specijalno instalirano, ja sinoc oko 1:30AM :) odlucim da instaliram win opet... :)
I eto, ja tako resio problem. :)
Inace, preskenirao sam ga svim zivim sto sam imao u arsenalu i nista specijalno niko nije nasao... Par gluposti i to je to.

U svakom slucaju, hvala na odgovoru i, jesi pomogao si mi, bar smo saznali sta je u pitanju. A tacno je da o tome niko na netu nema pojma...
Vidis bre, tvoja komsinica, ti i ja smo pioniri bre u ovoj oblasti problema,a to nikad nije lako... :D :D :D

Pozz
 
Hehehe... Izgleda da je stvarno do Office-a 2007.
Posto sam nedavno instalirao Win odlucim da instaliram i Office 2007 shit (ne znam sta mi bi, realno se nikad nisam navikao na one nove menije) i vrlo vrlo moguce da je to u pitanju. A posto si mi ti sad potvrdio da se i tvojoj drugarici isto desilo, onda nema sumnje...

U svakom slucaju, hvala na odgovoru i, jesi pomogao si mi, bar smo saznali sta je u pitanju. A tacno je da o tome niko na netu nema pojma...

Uzeo sam taj office pa cu ovih dana da na praznoj masini probam

mislim za onu Gibanicu od 12 cm visine sam se obruko pa cu cisto da vidim sha se tu desava :d
 
Uzeo sam taj office pa cu ovih dana da na praznoj masini probam

mislim za onu Gibanicu od 12 cm visine sam se obruko pa cu cisto da vidim sha se tu desava :d

Vredi se pomuciti za gibanicu... :)
Hajde ako budes testirao ovo na praznoj masini, javi se ovde, cisto da znamo sta je i kako je... :)


Pozz
 
Ludi pomagajte ! Imam HDD WD 320 GB AAJB malo vise od pola godine,posle jednog restarta jednostavno mi je samo prijavio Primary slave error,uopste se ne vidi u device menageru,probao sam da ga raskopcam i ponovo skopcam al nece,jednostavno ga nema u my computeru ! Sluzi mi samo kao arhiva,filmovi,muzika...,Win je na starom Maxtoru od 80 GB i dobro sljaka... Pomagajte molim vas !
 
Nazad
Vrh Dno