Šta je novo?

HD3850, HD3870 - gde kupiti/naruciti?

vdr1981

Slavan
Učlanjen(a)
24.07.2007
Poruke
1,294
Poena
350
Ima li ih vec?Vidim , pojedinci nabavili neke 3850 modele pa mozda nebi bilo loshe da se pokrene ovakva tema.
Postujte...
 
Ja nisam nasao nigde iako, dok trazim 8800GT po cenovnicima, bacim oko onako informativno trazeci i 38xx.
 
Pojavile se karte u Sarajevu samo su im cijene malo velike (prva tura). Kakvo je stanje u Srbiji sa cijenama?
3850 256mb 180e
3870 512mb 219e
 
Poslednja izmena:
Mnogo je to za 3870. Pa za isto kesha moze se uzet GT.
 
Pojavile se karte u Sarajevu samo su im cijene malo velike (prva tura). Kakvo je stanje u Srbiji sa cijenama?
3850 256mb 180e
3870 512mb 219e

kod severnih suseda je "malo" bolja situacija ;)
p.s.svaka cast atiju za cene,odlicne su ovo kupovine :type:
 

Prilozi

  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    50.9 KB · Pregleda: 126
  • Untitled-3.jpg
    Untitled-3.jpg
    54.1 KB · Pregleda: 126
Mislis u Madjarskoj? Ako ti nije tesko daj neki link da vidimo koliko kosta. ;)
 
Poslednja izmena:
kod severnih suseda je "malo" bolja situacija ;)
p.s.svaka cast atiju za cene,odlicne su ovo kupovine :type:

pa gdje ce bit dobre cijene (mislim na nase cijene, a ne u Sloveniji) za atija kad 3870 i 8800GT isto kostaju a GT ga pojede za dorucak?!
 
Poslednja izmena:
Opet vi o cenama, a karata još nema :)

Polako bre, kad bude dovoljno svih kartica na lagerima, stabilizovaće se i cene, pa će 8800GT biti skuplja od 3870 taman toliko koliko je bolja, kao i 3870 od 3850...
 
Da li ce ove kartice,po vasem misljenju, moci da se kupe tamo u februaru,jer ima nekih komentara kao bice ih na lagerima neki kratak vremenski period a posle ce proizvodnja(i isporuka) biti obustavljena?Mozda se to odnosilo samo na 8800GT ,nisam siguran...
Da li je ce se stvoriti pomama za ovim karticama kao sto je slucaj kod nvidie?Mozda se te informacije ,o ogranicenom broju karti ,plasiraju samo zarad bolje prodaje dok se josh cene nisu dovoljno pozicionirale na trzistu.
 
Zar niko da napiše gde je kupio kartu? Video sam bar 3 usera na forumu da imaju...
 
Opet vi o cenama, a karata još nema :)

Polako bre, kad bude dovoljno svih kartica na lagerima, stabilizovaće se i cene, pa će 8800GT biti skuplja od 3870 taman toliko koliko je bolja, kao i 3870 od 3850...

pa karata ima u Sarajevu, sto je meni ne toliko daleko. Ali cijene su visoke! Nadam se da ce u BG-u biti jeftinije.
 
Poslednja izmena:
Pod onim "nema" sam mislio da ih nema u dovoljnim količinama... Kad budem u svakoj radnji mogao da biram između dva-tri modela, onda će i cene sigurno biti na mestu :)
 
U cenovniku imaju i 8800GT :)

Heh, ništa od toga, sve i da imaju Radeone, ne znam ko bi bio toliko lud (da ne upotrebim gori izraz) da kupi 3850 za 180€ a 3870 za 240€...
 
Oni piju drogu :d

Zaista, kad malo bolje pogledam sve cene, juju... :wall:
 
Po ovim cenama nema korpe u koju bih dodao.Al dobro pojavice se jos firmi pa ce samim tim cena biti niza.
 
Ako je 8800GT oko 220-240 €, da bi bila OK kupovina, 3870 bi trebao biti 15-20% jeftiniji, posto je proseku isto toliko sporiji. Znaci oko 180-190 €.
Ostacu na 7900GT jos koji mesec, pa kad se stabilizuju cene, kupujem.
 
@vdr1981
Ne mogu da editujem, ali sve jedno pitanje je bilo gde ima, a ne gde ima po razumnoj ceni. ;)
 
Na IT-Svet u review HD3870 pise da je preporucena cena sa PDV 8% oko 180e.
 
Iako je možda off, na IT Svetu sam čitao test, naime, nisam pazio na času dovoljno pa me je začudilo do što su oni napisali da su testirali dve HD3850 kartice u Crossfire-u, a dole piše da su koristili ASUS SLI ploču...?
 
Bash me zanima kolika li ce im biti cena kada se pojave u pakomu?:trust:
 
Ako se poredi sa 8800GT u Pakomu ne bi me zacudilo da budu oko 230e.
 
063/233719

ja sam kupio svoju od ovog tipa. Znači asus 3 god garancije+ COH opposing fronts. Ja sam dobio za manje od 160e. Da u pitanju je EAH3850
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno