Šta je novo?

HD filmovi - Tehnicka diskusija

Da, ali ne moraju ni da postoje ako nema potrebe bez obzira sto na njih otpada mozda 3-4% biltrejta.
 
Interstellar.2014.1080p.BluRay.DTS.x264-HDAccess - - - - - - - - - - - - - - - - - - 20.7 GB
Interstellar 2014 1080p Blu-ray AVC DTS-HD MA 5 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - 42.857 GB
Interstellar 2014 1080p EUR IMAX Blu-ray AVC DTS-HD MA 5.1 - - - - - - - - - - - 42.86 GB
Interstellar 2014 IMAX 1080p Blu-ray Remux AVC DTS-HD MA 5.1 - KRaLiMaRKo 33.29 GB
Interstellar 2014 IMAX 720p BluRay DTS x264-HiDt - - - - - - - - - - - - - - - - - - 11.35 GB
Interstellar.2014.BluRay.1080p.DTS-HD.MA.5.1.AVC.REMUX-FraMeSToR - - - - - - 33.26 GB

Koju verziju skinuti?
 
Ja sam skinuo Kralimarkov remux.

Mislim, hdacces i Hidt su ripovi, dok su ostali full BD-ovi i remuxi istih, tako da tu nema nikakvog transkodovanja.

Ako hoćeš rip, tu ne znam koji valja od ova dva, a ako hoćeš najbolji mogući kvalitet, onda bilo koji od ova ostala četiri.
 
Ja se ne zezam sa tim polu-kvalitetnim snimcima :)

Skida se Interstellar.2014.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.5.1-RARBG.mkv, 45GB. :)
 
Jel ovo trolujes temu ili... :)? Pa sta fali YIFY 1080p :) ?
 
Ništa mu ne fali, a ne trolujem :)

Taman da uporedim ovaj BR sa onim koji sam gledao (neki od 3GB, nije u tom trenutku još bilo YIFYa @ 1080p).
 
Skinuo... Potrajalo je malo :)

Gledaću tek za cca. mesec dana, kad mi dođu sestra i zet :)
 
Da li postoji razlika u video kvalitetu ako recimo uz pomoc HandBrake konvertujem Interstellar.2014.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.5.1-RARBG.mkv u video codec x.264 i setujem Placebo Quality u poredjenju sa Interstellar.2014.1080p.BluRay.DTS.x264-HDAccess? Jel ima neka kvaka?
 
Zavisi koji biltrejt budes stavio ili crf podesavanje. Ali to nemoj ni da pokusavas na nekom dual core procesoru jer ce to da potraje preterano dugo, a i ne isplati se jer vec mozes da ga nabavis kompresovan u h.264.
 
Izašao i Interstellar.2014.1080p.BluRay.x264.DTS-WiKi, 18 GB, poredio sam screenshotove sa izvorom i izgleda vrhunski.
 
@Chilac

Preset Placebo ti neće mnogo pomoći a rizikuješ da ti video ne radi na pojedinim hardverskim plejerima. Ali probaj sa preset slow ili slower i CRF negde između 12 i 16 pa vidi kako će da ispadne.

Ako koristiš CRF ne moraš da kompresuješ ceo film. Izaberi u Handbrake jedan deo filma, recimo 1 minut i kompresuj sa različitim CRF vrednostima da vidiš šta će ispasti.

Ali, kao što dexter reče, obično se ne isplati jer grupe koje kače filmove na netu obično bolje odrade posao pa za istu veličinu imaš bolji kvalitet ili isti kvalitet uz manji fajl.
 
Taman da uporedim ovaj BR sa onim koji sam gledao (neki od 3GB, nije u tom trenutku još bilo YIFYa @ 1080p).
Uporedili smo... Rezultat očekivan, ali ne bih da ga ovde kažem javno i explicitno :)
 
Ja mislim da je provalio da je ustvari potupno isto
Samo oni koji gledaju pixele vide razliku :D
 
naravno da je isto, HD je HD, i yify je najpopularniji, jer je najbolji, logicno
 
Ne znam gde da pitam na forumu pa ću ovde da postavim pitanje:

na sr.podnapisi.net su promenili interfejs i sada ne znam da li i kako mogu da od određenog autora nađem sve titlove koje je on postavljao pa ako neko može da pomogne?
 
Ne znam gde da pitam na forumu pa ću ovde da postavim pitanje:

na sr.podnapisi.net su promenili interfejs i sada ne znam da li i kako mogu da od određenog autora nađem sve titlove koje je on postavljao pa ako neko može da pomogne?

Sumnjam da tu iko može da ti pomogne, pošto ni sami autori sajta još uvek nisu svesni koliko su ga ukakili. Inače, mislim da moraš da se registruješ sad da bi video sve uploade od jednog "contributora".

Probaj na http://titlovi.com/, tu samo klikneš na uploadera titla i izađu ti svi njegovi uploadi.
 
Hvala!

:wave:
 
Da, bas su ga smuljali sa ovim novim izgledom. Retko ga posecujem, ali pre neki dan kada sam hteo da potrazim neki prevod, mislio sam da sam upao na pogresan sajt :D
 
Treba mi informacija ko je оd internal grupa (HDbits) radio Breaking Bad sezonu 5 (BluRay verziju)?

Unapred hvala.
 
Poslednja izmena:
Breaking Bad S05 Part 2 RePack 1080p BluRay DTS x264-NTb
Breaking Bad S05 Part 2 720p BluRay DD5.1 x264-NTb
Breaking Bad S05 Part 1 1080p BluRay DTS x264-NTb
Breaking Bad S05 Part 1 720p BluRay DD5.1 x264-DON
 
Da, bas su ga smuljali sa ovim novim izgledom. Retko ga posecujem, ali pre neki dan kada sam hteo da potrazim neki prevod, mislio sam da sam upao na pogresan sajt

Nisu smuljali nego je otisao jedan od autora i zabranio im koriscenje njegovog koda. Ovo je iznudjeno resenje, dok se ne skrpe da naprave bolje... valjda.
 
Pozdrav, jel ima 3d hobbit ili ako nema koji rip da skinem? Hvala.
 
Ima na HDAcc.
 
Meni sr.podnapisi.net izgleda sasvim korektno, moderno, pregledno...
 
Znacilo bi mi ako neko moze da me savetuje/ukaze kako da zapocnem proces skupljanja poena na Viettorent. Usleg cega bih mogao da povucem sadrzaj odatle. Pokusao sam da procitam uputstva na njihovom sajtu, ali iskreno ne razumem jer je na rumunskom. Valjda. Svez sam u ovome tako da se izvinjavam ukoliko je laicko pitanje. Hvala unapred.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno