Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Kod mene radi i preko Sony i Philips TV-a.
Dakle, Android TV i VPN Makedonija.
 
Kod mene radi i preko Sony i Philips TV-a.
Dakle, Android TV i VPN Makedonija.
taman pomislim da je u pitanju samo android tv i onda ovo, možda radi zato što je vpn makedonija, hr i sr su sjebali i sa prikazivanjem titlova pa je vjerojatno to
 
Prebacuju polako i sav sadrzaj u Hbo OD. Od juce do sad ubaceno 29 naslova.
 
Sada sam probao na više uređaja i zaključak je: automatski pušta titlove na mobilnim telefonima , PS5 i webu (pc). Ne pušta na eon box i mi tv stick.
 
На ЛГ телевизору још увек немогу да се изаберу српски или хрватски титлови,како је код осталих који имају ЛГ?
На Еон боксу такође.
 
Sada sam probao na više uređaja i zaključak je: automatski pušta titlove na mobilnim telefonima , PS5 i webu (pc). Ne pušta na eon box i mi tv stick.
mislim da ne ovisi o tipu uređaja nego o ip adresi odnosno od kuda se gleda, znači hr i sr, isto kao što je bilo i sa samim prikazivanjem titlova jučer,znači android i ip adresa je kombinacija

Rade titlovi na Android TV.
ti gledaš iz švedske ako se ne varam?
 
На ЛГ телевизору још увек немогу да се изаберу српски или хрватски титлови,како је код осталих који имају ЛГ?
На Еон боксу такође.

Radi normalno kod mene, učitan svaki titl u više serija/filmova, najnoviji WebOS, LG C1.
 
ti gledaš iz švedske ako se ne varam?
Iz Norveške. Nema veze Android sa problemima sa titlovima, nešto nisu uradili kako treba sa regionalnim podešavanjima, zato proradi onima koji koriste VPN.
 
Iz Norveške. Nema veze Android sa problemima sa titlovima, nešto nisu uradili kako treba sa regionalnim podešavanjima, zato proradi onima koji koriste VPN.
da norveške, sorry
čini mi se da ipak ima veze jer na windowsima preko browsera i kodi addona radi normalno bez obzira na vpn,kao i čini mi se preko xboxa i na nekim tv-ima koji nisu bazirani na androidu nego na tizenu, webosu itd.
 
Havarija,najavljuju nesto mesec dana i kada stigne jedna od osnovnih stvari ne radi. Ceo dan im treba da srede i opet kad srede nije kako treba. Ovo kao da jedan lik radi 3rd party aplikaciju a ne da ceo tim stoji iza.
Pricam o android tv-u.
Aplikacija je koliko-toliko fluidna, svakako bolje od hbo go, ali mi netflix nesto fluidnije radi.
Ono što mi je glupo da jako mali broj starijih naslova ima u 4k. Npr. Matrix ceo ima, sa druge strane stave naslove koji vriste za 4k u hd samo. Lord of the rings, hobit, betmen trilogija...ima tu jos dosta. Doduse ni Netflix se tu nije nesto proslavio.
Prvi utisak - kolko para, tolko muzike, za ovu promo cenu do kraja marta skroz ok servis. Dobio sam umesto hbo go koji je bio krs,svakako sam zadovoljan.
 
  • Like
Reagovanja: gec
Da li je neko aktivirao HBO MAX na xbox-u. kod mene stoji CODE koji treba da upisem ali kada se na laptopu ulogujem na hbo max ne vidim nigde gde mogu da upisem taj code. Na HBO GO je moglo.
 
Radi normalno kod mene, učitan svaki titl u više serija/filmova, najnoviji WebOS, LG C1.
Јеси ли радио ажурирање апликације или се само појавило? На ЛГ "паметном" тв-у мојих родитеља још увек није могуће одабрати наше титлове иако су у понуди.
 
Da li je neko aktivirao HBO MAX na xbox-u. kod mene stoji CODE koji treba da upisem ali kada se na laptopu ulogujem na hbo max ne vidim nigde gde mogu da upisem taj code. Na HBO GO je moglo.
ako imaš hbomax preko yettela (telenora) onda iz njihove mobilne aplikacije gde ti je aktivna usluga hbomax upišeš kod
 
Da li je neko aktivirao HBO MAX na xbox-u. kod mene stoji CODE koji treba da upisem ali kada se na laptopu ulogujem na hbo max ne vidim nigde gde mogu da upisem taj code. Na HBO GO je moglo.
Kada sam aktivirao na LG TV-u, pisala je adresa gde treba ukucati kod, a sledeći korak je mail adresa i pass.
Ovo je adresa https://activate.hbomax.com/
Možda nešto slično ima i za Xbox.
 
To je to :). Hvala puno!!!
 
Radi normalno kod mene, učitan svaki titl u više serija/filmova, najnoviji WebOS, LG C1.
Posto imas c1, da li ti se desava da kada prebacis na neku drugu app posle ne mozes da se vratis? Ja kad otvorim hbo max pojavi mi se izbor profila ali kada kliknem na neki na kratko izadje dole loading bar i nista se ne desi - i tako dok ne upalim ugasim tv. Ne desava se uvek, ali evo danas je 2x
 
EON (Kaon) box ima spdif izlaz, i kada se primarni jezik u eon aplikaciji stavi da je engleski na par kanala (HBO i Cinestar) ima 5.1 zvuk. Instalirao sam HBO Max na EON, radi ok, pošto je izlaz na projektor FullHD, ali zvuk na spdif je samo stereo!? AVR Yamaha tako ga prepoznaje...Da li je neko uspeo da namesti 5.1 na HBO Max-u (na EON box-u)?
 
Kako moze da se izabere 1 profila na uredjaju. Imam 5 profila i smara svaki put moram da biram. Jer neko provalio da li ima opcija za default profil po uredjaju da se namesti.
 
Nešto sam skontao u vezi PS5. U HBOmax aplikaciji ga vidi kao PS4. Na PS je instalirana kao PS4 aplikacija na externom hdd a ne na internoj memoriji kao PS5 aplikacija (Netflix). Dakle , koristi PS4 aplikaciju koja nema podršku za 4k.
Kod mene kad uđem u podešavanja piše da je uređaj Play Station 5. Baš bezveze da gledam u 1080p na 4k tvu...
 
Proradili titlovi na Sony XH9077 modelu.
 
Proradili srpski titlovi na na mom Xiaomi MI box S, juce nisu radili
 
Nazad
Vrh Dno