Šta je novo?

Hbo Max Disney+ Hulu Amazon prime video Netflix

Ја сам "зврндао" мало по овом Just Watch-u. Не знам колико је ажуран и прецизан, али ако је тачан онда овај Амазон стварно није коректан колико слаб каталог филмова код нас држи. Ал ајде и то некако, него што већину тих филмова који вреди погледати исто има и на ова три остала сервиса (која по мени највише вреди имати) Нетфликс, ХБО Макс и Скајшоутајм. Једино можда због серија. Ето ја сам баш и почео да гледам њихову једну скорије, Хану, па шта знам, можда су ту добри па је понуда боља него што се тиче филмова. Дизни+ је исто коректан са садржајем, али га из принципа не бих узео због локализације.
 
Pa nema ni Prime Video lokalizaciju, osim na možda 50ak naslova.
 
Знам, плус још и то. И за њих исто важи као за Дизни+.
 
Ne dozvoljava mi da otvorim Amazone prime, uzeo bih ga na probni period samo da bih odgledao Fallout mada verovatno ce biti na torentima ali sam mislio da uzivam legalno :)
 
Gde ti ne dozvoljava da otvoriš? Sad uđoh na amazon.pl i još uvek je dostupna ponuda za 49 zlota (10 €) godišnje. Samo se prijaviš sa postojećim amazon nalogom i uredno platiš našom karticom, ja tako već drugu godinu koristim (ne sećam se samo da li sam dodao neku poljsku adresu na nalog).
 
Gde ti ne dozvoljava da otvoriš? Sad uđoh na amazon.pl i još uvek je dostupna ponuda za 49 zlota (10 €) godišnje. Samo se prijaviš sa postojećim amazon nalogom i uredno platiš našom karticom, ja tako već drugu godinu koristim (ne sećam se samo da li sam dodao neku poljsku adresu na nalog).
4.6e godisnje preko egipta!
 
možda glupo pitanje ali kako stoje sa našim prevodima na amazon prime ?
sve skidam preko torenta i tražim sam prevod sa sajtova kad gledam nešto, kako je sa amazonom? recimo fallout koji se aktuelan, ne verujem da će tako brzo prevod ako ga i bude bilo kao što će na netu da se nađe prevod za svaku epizodu već danas ili sutra.
 
možda glupo pitanje ali kako stoje sa našim prevodima na amazon prime ?
sve skidam preko torenta i tražim sam prevod sa sajtova kad gledam nešto, kako je sa amazonom? recimo fallout koji se aktuelan, ne verujem da će tako brzo prevod ako ga i bude bilo kao što će na netu da se nađe prevod za svaku epizodu već danas ili sutra.

Očajna je ponuda naših titlova na Prime-u, imaš search pa u filter stavi naš titl i vidi a koliko vidim za Fallout nema ni srpskog ni hrvatskog
 
Kako pretražuješ naše titlove? Ja ne videh filtere nigde (na LG TV aplikaciji).

Na Prime-u konkretno nikako, jedino preko Amazona.
U spojleru je link za srpski/hrvatski prevod s tim što ima i sadržaja koji se dodatno plaća, bar kod mene.
Ne znam da li je do toga što imam aktivirano preko Poljske. :D

 
Nazad
Vrh Dno