Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedna je skoro izašla i mnogo je bolje odrađena, pogotovo kontrola kod puštanja u samom plejeru.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Mislio sam na android boxu da instaliram HBO GO ali tu SMART TV varijantu. Sad vidim da je skoro izasla ta Europe verzija ali samo za android 6 ili više. Meni je na boxu lolipop i ne radi aplikacija. Uspeo sam jednu da instaliram ali kad unesem kod aplikacija se sruši.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Uspeo da instaliram, ulogovao, ali nista mi ne pusta, neki error 5.1 prijavljuje.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ljudi bre ne može ako nije AndroidTV Os.
Može na par određenih “običnih” Android Box uređaja koji imaju custom rom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene na boxu rade te atv aplikacije, može link da probam tu eu verziju? Imam telenor hbogo, uspeo sam da nađem samo onu koja nije za naše tržište, radi normalno osim što ne radi ono šta treba.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Uspeo da instaliram, ulogovao, ali nista mi ne pusta, neki error 5.1 prijavljuje.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Kod mene je isto - imam smart box MeCool M8S Pro sa AndroidTV, aktivirao 1 mjesec promo na HBOgo.rs, instalirao app na box - mogu da pretražujem sadržaj na HBO Go, ispisuje karakteristike filmova, ali pri puštanju filma javlja onu grešku (error 5.1.). Aplikacija radi korektno na računaru (Chrome...) i na mobilnim telefonima. Ukupno prijavljena 4 uređaja.

Net imam preko Radijus Vektora, box je na ruter povezan LAN-kablom.
(televizor je jedan vremešni Samsung, koji nema smart mogućnosti)
 
Poslednja izmena:
Jel moze link na HBOGO ATV apk? Da daunlodujem pa instaliram?
 
Prijavih se na probni period, cisto da vidim kako izgleda i zadovoljan sam za sada, ima solidna ponuda, titlovi i ok je slika (gledam na 4k 43" samsung tv-u). App za TV je ok kao i za PC, na telefonu samo probah.

E sada imam problem. Kada gledam na TVu, slika se sama downscale-uje pa se nakon par min vrati u normalu. Ne znam da li je do konekcije koja ume da bude problematicna (Radius Vektor brzina dl 60mbps i u zadnje vreme je uzas) ili inace sama app ima taj problem? Uglavnom gledam na TVu preko HBO GO aplikacije sa Samsungovog app stora (mislim da je bila preinstalirana), ostale uredjaje ne koristim u te svrihe.

Jos jedno pitanje, moze li se rezolucija forsirati na maksimalnu 720/1080p? Ako uopste i ima na HBOu 1080p...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ja mislim da ti je to do neta,ako naglo padne app smanjuje kvalitet.
 
Iz mog iskustva nekad i aplikacija tako zeza. Pušta sam sa telefona na TV.

I ja bih zamolio za apk aplikacije za Android TV. Ne mogu da instaliram sa Google Play-a jer je podešen na USA, pa je aplikacija nedostupna.
 
Дешава ли се коме да андроид апликација ради нормално, а да на рачунару кроз браузер пријављује грешку и не репродукује?

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Desilo mi se par puta,kao premasen broj uredjaja,a gledalo se samo na boxu i laptopu.
 
Desilo mi se par puta,kao premasen broj uredjaja,a gledalo se samo na boxu i laptopu.
Није премашен број уређаја. Пријављује да има грешку при репродукцији.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Koliko je max broj uredjaja? Trenutno sam povezan na telefonu, laptopu i 2tva a nigde ne pronadjoh limit.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
^to onaj mi box sa zvaničnim AndroidTV OS?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da,zvanicni hbo go i netflix na njemu
 
Jel ima neka fora za netflix za prevode?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pogledaj video koji sam postavio u prethodnom postu
 
Uspeo sam da editujem minimalni sdk za AndroidTV aplikaciju pa da je instaliram na box sa 5.1 verzijom androida (mibox3pro), registrovao sam uređaj i sve radi dok ne pustim video, izbaci grešku 5.1

Jel zna neko šta bih mogao još da promenim (ili u miboxu ili u aplikaciji) pa da može da radi.

P.S.
Kako vam se zove Mi AndroidTV u registrovanim uređajima na hbogo?
Možda samo treba da promenim ime uređaja sa kojim se prijavljuje na mrežu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni pise: androidtv MIBOX3
 
Imam jedan prilično glup i dodadan problem sa HBO GO aplikacijom na LG tv , kada udjem vidim sav sadržaj ali kad hoću da pustim bilo šta neće da krene ništa , i onda posle toga ne mogu da gledam ni kablovske kanale na svim piše skremblovano .
Isključim tv iz struje i kad uključim ponovo , sve radi normalno , i tako na svakih par dana , ali uvek prvo se desi da neće hbo aplikacija pa onda ni kanale ne mogu da gledam .???
Da li je neko možda imao sličan problem sa hbo aplikacijom ?
Hvala svima.
 
Isključi fast boot ili kako se već zove u podešavanjima TV-a. Meni je to rešilo problem.
 
Jel znaš možda gde se tačno nalazi , ja ne uspevam da nadjem u podešavanjima fast boot.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno