Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam na koji fazon dva meseca, kad krenes sa registarcijom pise "jedan mesec besplatno".

edit "Svi vaučeri su u ovom trenutku preuzeti" , nisam provalio u prvom trenutku. Ovo ko u Lidl-u :)

Jel bese ako hocu da imam HBOGo preko aplikacije za smart tv ne mogu da kupim nalog sa HBO sajta nego mora preko nekog provajdra (Telenor, MTS)?

Da, mora preko nekog provajdera, inače ne radi na smartu
 
Instalirala sam HBO GO na smart tv, android verzija je 4.4, i kada ukljucim aplikaciju, ispise ''You are trying to use HBO GO application on unsupported device'' i nakon sto kliknem na Agree & continue ocita mi sadrzaj HBO GO,i nakon ukljucivanja filma i ocitavanja me ponovo izbaci i ispise to sto sam vam ispisala.A brzo ocitava sve. Instalirala sam i Netflix,radi bez problema,ali nema prevoda na srpski jezik, zato mi se bas svidja HBO GO,ali nikako ne mogu da ga pokrenem da radi na Tv-u. Moze neka pomoc? Hvala puno unapred
 
Jel moze neko da okači apk nove verzije?
Na US Google play-u sam pa ne mogu sam da skinem, a davno nisam koristio HBO GO. Jel uopšte radi još na Telenoru?
Izbacuje mi neku DRM grešku i traži da resetujem aplikaciju.
 
Probao sam da instaliram apk-ove koji su ovde na forumu, i ne vredi. Slika je razvucena, ne vidim gde mi je kursor i sta je selektovano. :( Ah da, pokusao sam da instaliram na EON box...
 
Azurirana HBO Go aplikacija za LG WebOS, mocno izgleda i brza je


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Jel moze link do app sa appstore-a? Nikako ne mogu da nadjem aplikaciju...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ni nemacki ni hrvatski store ne vide app...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Hrvatski vidi
090313f3652542efc4da00ebb92b5e65.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da li postoji HBO GO aplikacija za Apple tv na HR STORE-u tj za naše tržište?
 
Ja kad skinem ovu app i pokrenem kaze da nije podrzano izvan USA...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Pa verovatno jer ti je US app store. Prebaci na HR on pokriva i naše tržište. Ja znam da kad sam bio u DE, CZ nisam mogao da koristim HBO GO zbog ip adrese jer sam van Srbije, tako da oni baš vole da ga iskomplikuju


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
HR mi je store ali imam i Nemacki, ni na jednom nema hbo. A inace mi je radio hbo u Nemackoj kad sam imao app. Mozda jer ja koristim preko mts-a hbo.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pusten HBO GO za Android TV
 
Ја не могу да је нађем преко плеј стора на тв-у.
 
Radi lepo na kod mene (doduse UI malo secka) na Sony TV-u. Instalirao sam je preko Play Store.
 
Poslednja izmena:
Potvrdjujem za Mi Box.

Probao sinoc. Jedino ako ga zeza wifi, menja rezoluciju u sred streama.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno