Šta je novo?

Half Life MOD-ovi (osim CS-a)

][V][ATRIX™

Čuven
Učlanjen(a)
05.02.2001
Poruke
2,885
Poena
679
Interesuje me da li neko igra neke druge Half Life modification-e sem CS-a?
Ima ih toliko i meni se cini kada bi se malo poradilo na njima da bi bili mnogo popularniji od CS-a.

Ja sam probao: They Hunger, Team Fortress, Day of Defeat, Deathmatch Classic, Global Warfare , Frontline Force...
:)
 
DOD je odličan mod, naravno bolji od CS-a, ali nikada neće biti popularniji.
Team fortress je isto ok, a DM classic je u stvari Quake1.
Ali DOD stvarno rula
 
da, kao sto rekoh neki od ovih MOD-ova bi bili strava ako bi se malo poradilo na njima...

Nije valjda da niko vise nije igrao nesto sem CS-a?
ctp;
 
Odigrao sam manje-vishe sve dostupnije modove (znachi par desetina Mb-a u zip fajlu). Preporucuhujem definitivno SvenCoop - dugo vremena jedini cooperative mof za HL, uz to i odlichna za 2-4 igracha. Jako interesantno...
Obavezno probaj ACTION HALF-LIFE. Ako si ljubitelj HK akcione kinematografije (hardboiled, the killer, a better tomorrow...sve woovi filmovi) odusheviches se...imash skakanje, bacanje u stranu sve sa dve gije u ruci (berete ili koltovi)...Jaaaaakoooo dobro...

Usvakom sluchaju, preporucuhejm sledecli link..

http://www.planethalflife.com/espacemod/us_index.html

tu su spiskovi SVIH modova koji su ikad napravljeni za HL, sa sve informacijama o statusu (beta i ostalo), downloadovima, ocenama i sl.

Happy killin'

Ux
 
CS ruls !

Ma pali brate CS je zakon !
Ma najigranija igra svih vremena u Srba !
200.000 ljudi pici CS u BGu !
Nove igraonice se otvaraju svaki dan i ljudi profitiraju i sticu bogatstvo samo na CSu instaliranom !
FX
 
Ma ima stvarno dobrih modova ali to skoro niko ne igra...
Team Fortress je jos najgori...

FX
 
ne slazem se.
Kada bi se na TF-u malo poradilo bio bi sasvim ql.....
jos kada bi bilo botova......

Koliko je bolji izbor ljudi (da ne kazem rasa) u drugim HL modovima nego u CS-u.....
;)
 
Ne kontam shto se ljudi toliko lozhe na CS. Ima neki svoj trip, to se slazhem ali ponekad chinjeinca da igru igra 200000 kljudi mozhe da govori i nehsot negativno o istoj...kao komercijala i ostalo :):):)

I znam da ima 10x boljih modova (barem meni lichno) od CS ali poludim kad aodem u igraonicu i ne mogu da nateram raju da igra neki drugi mod...ne daj bozhe drugu igru :):):)

Nije problem shto nece da igraju, nego shto nece ni da probaju...

BTW skinite SvenCoop 2.o Beta, ima u dodacima za njega level Moria, skiuti z Lord of th eirngs...luuuuddooo


Ux
 
Potpuno se slazem sa tobom. Ali 101%.
"Sta, kakvi drugi MOD-ovi? Pikamo bre CS i to mapu Italy jer je svaka budala zna na pamet.."
Da se barem CS igra na svim mapama.... nego samo Italy, Inferno, Militia, Dust (moram priznati moja omiljenja inace) ...
niko nece ni da cuje da se igra neka druga mapa... ko sto ti rece a kamoli neka druga igra...
:wave;
 
Idem za koji dan u igraonicu sa otacima, a ima nepisani dogovor da se konachno proba "neshto drugo" sem CS-a URAAAAA!!!!! Zhivela revolucija u znojavim dupetima i praznim glavama :):):)
Ne znam kako vas tripuje AVP2, ja sam ga igrao u inernom okruzhenju (2 na 2) i bilo je SAVRSHENO. Valjda mortazh da se ubacish u trip, shta znam...
Inache, Pojavio se krsh i lom MOD-ova za HL u cooperative modu (za svaku pohvalu) i neshto shto se zove Contra-Force - meshavina orginalnog HL i CSa...nedostatak ideja, shta li ?!

Ux
 
botovi

gde mogu da se nadju botovi za MOD-ove sem CS-a? Tipa Team Fortress-a i sl.?
(D)
 
Nazad
Vrh Dno