Šta je novo?

H.A.F. REBORN - project [sponsored]

Hvala. :) Kako ih tražiti? Koji sajt vrši isporuku za Srbiju?
 
Hvala! I izvini zbog offtopica. :)
Samo napred!
 
Da vam predstavim jos jedan "features", nekako sam uvek imao potrebu za hladjenjem CPU soketa pa sam resio da to pojednostavim u ovom projektu, sam otvor na MB try, sam prilagodio kako dimenzijama zarad lakseg skidanja i stavljanja hladnjaka i wb, da moze da se postavi 120mm ventilator koji ce duvati u sam CPU soket, zbog uzdusnih kanala moguce je ovaj ventilator pomerati par santimetara levo i desno u zavisnosti od pozicije soketa na MB...

HAF reborn  228.jpg HAF reborn  229.jpg HAF reborn  230.jpg
 
Ponovicu svoj komentar sa FB, svaka ti cast za ovaj fan koji duva u socket. Ja samo to video samo kod Cooler Master 690 II Advanced kucista, ali ono je imalo otvor za 80mm fan. Bravo :) Prednja strana deluje odlicno :) Srecno u daljem radu ^_^
 
Da vam predstavim jos jedan "features", nekako sam uvek imao potrebu za hladjenjem CPU soketa pa sam resio da to pojednostavim u ovom projektu, sam otvor na MB try, sam prilagodio kako dimenzijama zarad lakseg skidanja i stavljanja hladnjaka i wb, da moze da se postavi 120mm ventilator koji ce duvati u sam CPU soket, zbog uzdusnih kanala moguce je ovaj ventilator pomerati par santimetara levo i desno u zavisnosti od pozicije soketa na MB...

Ovo je dobra dosetka :) Okaci neku sliku sa sirim kadrom da se lepo i jasno vidi sta vent hladi.
 
Neso, preterujes kao i uvek :D
 
Nazad
Vrh Dno