Šta je novo?

Guild Wars - trenutna situacija sa igrom

Civil

Slavan
Učlanjen(a)
18.08.2005
Poruke
2,028
Poena
380
Jos pre godinu i po dana sam kao nenormalan igrao prvi deo ove igre. To je bila i ostala najbolja igra koju sam ikada igrao. Posle 3-4 meseca igranja sam odustao, jednostavno nisam mogao da postignem, to je igra koja zahteva puno vremena, toliko je raznovrsna i obimna da to nije normalno... mislim da sam zavrsio PvE deo igre, ali ne mogu da garantujem...

U svakom slucaju, kao ljubitelj on-line igara, razmisljam da opet pocnem da je igram. Ispostavilo se da od kako sam poceo da radim imam najvise vremena za igranje, svako vece po malo ali imam. Ne znam sta da radim, da li da kupim Factions i da pocnem odatle ili da uzmem Nightfall ili cak da preskocim obe i da krenem sa Eye of the North. Najvise bih voleo da krenem sa Factions, ne zelim da preskocim dva dela ali opet... igra je prilicno bajata... kakva je situacija sa igracima? Ima li ih koji igraju Factions? Ima li gildova? Ja sam bio u Gildu, bio sam u toku sa igrom ali sam sada sve pozaboravljao... ne secam se vise ni odakle pocinje Factions... da li bese mogu da se vracam na kontinent prvog dela? Da li se svaki sledeci deo nastavlja na onaj prethodni? Da li Factions mogu da pocnem kao totalni noob? Ili mozda da krenem da igram prvi deo ispocetka? Secam se, ranije kada ne igram 10 dana pa kada se nakacim desava se da skidam po pola sata... sada kada bih igru instalirao verovatno bih skidao update-ove 2 dana...

Kakva je situacija u prodavnicama kod nas? Ima li da se kupi Factions? A Nightfall? A ova nova?

Svaka informacija je dobrodosla.
 
Ne znam sta da radim, da li da kupim Factions i da pocnem odatle ili da uzmem Nightfall ili cak da preskocim obe i da krenem sa Eye of the North.
Uzmi NF i Factions, EoN ostavi za kraj.
da li bese mogu da se vracam na kontinent prvog dela?
Mozes, biras kampanju koju ces da igras, Prophecies, NF, Factions.
Da li se svaki sledeci deo nastavlja na onaj prethodni?
Da.
Da li Factions mogu da pocnem kao totalni noob? Ili mozda da krenem da igram prvi deo ispocetka?
Pa mozes odmah i na Factions.
Secam se, ranije kada ne igram 10 dana pa kada se nakacim desava se da skidam po pola sata... sada kada bih igru instalirao verovatno bih skidao update-ove 2 dana...
Zavisi koliko brz net koristis :)
Kakva je situacija u prodavnicama kod nas? Ima li da se kupi Factions? A Nightfall? A ova nova?
Situacija sa kraja prosle nedelje, EoN-a nema, Nightfalla ima, Factionsa samo u tragovima, ortak ga je trazio po celom gradu i uspeo da ga nadje samo u Merkuru.
 
Kako, zar nije Factions drugi deo pa onda NF ?
Naravno, samo sam ih nabrojao bez reda.
Ima li i dalje onako mnogo igraca? Postoje li aktivni domaci gildovi?
Igraca ima dosta, a sto se domacih gildova tice, nemam pojma.
 
Poslednja izmena:
I domacih guild-ova imas koliko oces :D
 
U Nishu imash factions na kilo... Mada ovde josh nema EotN...
 
Za nekoga ko prvi put ulazi u Guild Wars svet, svidja mi se GWEN. Prethodna 72 sata, ja sam 20 sati igrao ovo cudo :S:
 
Na koji foru si igrao GWEN ako si tek ušao u GW svet?

I ne, svaki sledeći deo se NE NASTAVLJA na onaj prethodni, kampanje su POTPUNO odvojene. Izuzetak je EOTN, koji je klasična ekspanzija na bilo koju od tri kampanje.
 
^ Mozda mu se svidja mala Gwen :D Salim se :)
 
@ Civil

Pa jos nisi naucio da igras BF2 kako treba a oces nesto drugo :p :d:d:d
 
Na koji foru si igrao GWEN ako si tek ušao u GW svet?

I ne, svaki sledeći deo se NE NASTAVLJA na onaj prethodni, kampanje su POTPUNO odvojene. Izuzetak je EOTN, koji je klasična ekspanzija na bilo koju od tri kampanje.

Hm...mozda ja nisam skapirao :S

Elem, nisam ranije igrao, sad sam kupio ovaj GWEN (Guild Wars: Eye of North) i sad to igram. Ok, skapirao sam da je to ekspanzija na orginal (kao takav sam kupio - platinum edition) i blah blah....ali za mene je to GW, jer drugo nisam igrao.
 
Mislim da si se malo zbunio verovatno ti jos nisi izasao iz prvog dela i presao u godnji deo mape koji je Eye of the North ;)
Kad dodjes do Lions Arch-a mozes da uzmes quest koji ce da te baci u Eye al nemoj to da radis dok nepredjes ceo prophecies (1 deo) jel ce te oprati ko malo dete :D
Pozz
Hm...mozda ja nisam skapirao :S

Elem, nisam ranije igrao, sad sam kupio ovaj GWEN (Guild Wars: Eye of North) i sad to igram. Ok, skapirao sam da je to ekspanzija na orginal (kao takav sam kupio - platinum edition) i blah blah....ali za mene je to GW, jer drugo nisam igrao.
 
Mislim da si se malo zbunio verovatno ti jos nisi izasao iz prvog dela i presao u godnji deo mape koji je Eye of the North ;)
Kad dodjes do Lions Arch-a mozes da uzmes quest koji ce da te baci u Eye al nemoj to da radis dok nepredjes ceo prophecies (1 deo) jel ce te oprati ko malo dete :D
Pozz

Ok, hvala. Jos uvek hvatam konce, ipak nisam ranije nista igrao ovog tipa. ;)
 
Nazad
Vrh Dno