Šta je novo?

GTA V

Imam ja original ali ne smara ponovo da instaliram od kada mi je blebnuo sistem pre nesec dana...
Sto te smara pustis ga da se skine i toliko. Jesi li dugo igrao online?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ma jok fazOn level 12... nadji me na social klubu igor88bg
 
ok nacicu te :)
 
Koji je to problem?Pitam zato sto sam presao igru par puta i nisam imao nikakvih problema.

Uvek na random posle 5-10 minuta igre izbaci da nema dovoljno slobodne memorije i windows ugasi aplikaciju.
 
Meni je malopre prvi put prijavio game memory eror i izbacio iz igre.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nema toga na narodnoj, Redux V3 radi satima bez problema.
 
Dok sam igrao zvekno mi komp (BSOD) i ja posle da upalim igru opet, molim lepo BAN, vidim dosta ljudi dobija ban bez razloga, ako se zalis neki bot ti odgovori da si pojeo g
 
Javi te se da mi pomognete da prevezem kokain upitanju je skupocena roba treba mi podrska[emoji3] [emoji3] [emoji3]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Sa 1070 Redux obavezno.
 
online je jos zabavni od sp ima bas svasta nesto da se radi.
 
Moze mala pomoc oko gta 5, igrao sam piracku verziju, kada sam ponovo instalirao posle dizanja sistema save mi ne ucitava sve lepo kopiram ali igra ne vidi taj save, da li neko zna sta je u pitanju?
 
Moze mala pomoc oko gta 5, igrao sam piracku verziju, kada sam ponovo instalirao posle dizanja sistema save mi ne ucitava sve lepo kopiram ali igra ne vidi taj save, da li neko zna sta je u pitanju?

To je zato sto nisi prekopirao sve fajlove.

C:\Users\%USERNAME%\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles

C:\Users\%USERNAME%\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles\SC_NUMBER

Pa proveri kada udjes u igru da ti igra nije napravila novi savegame pod drugim brojem ako jeste njega obrisi a stari broj ponovo tu iskopiraj pa bi trebal oda se pokrene stari savegame od igre.
 
Jel moze neko da mi kaze gde je najpovoljnije kupiti GTA 5? Mislim na online kupovinu kljuca.
 
Kupio sam ga na Steam-u za 35.99 eura. Hvala
 
Kupio sam ga na Steam-u za 35.99 eura. Hvala

Koliko god da si dao veruj mi neces se pokajati. Imam na steam-u preko 988h i naprosto sam uzivao u igri. Nazalost sad igram neke druge igre al Online u GTA V je odlican i pored citera na koje nekad naletis!! Kampanju nikad nisam igrao :)
 
Ja sa druge strane, online nikada nisam upalio, kampanju sa uživanjem prešao!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
A sta je sa onim nekim ljudima, sto su banovani bez razloga u Online ?
Citao sam na Steamu neke reviewe, ljudi kukaju, a Rockstar podrska ne haje..
 
Ja sada prelazim story, tj. skoro sam pri kraju, resio opet da obrnem. :D Online mod ti je super, samo uleti sa par ljudi iz Friend Liste, i cepaj.. Mozes da napravis i Private Server i na miru da cepate misije, trke i ostalo zezanje. Sto se banova tice, pa nece oni da ga banuju za dzabe, imaju oni evidenciju debelu sta i kako, pusti damn punk kids da placu na miru. :D
 
Napokon sam skinuo igru)) prvi utisci su odlicni)) jedino sam ocekivao malo bolju grafiku, mozda mi fale modovi.
 
Bolju grafiku ? Ovo je meni nesto najdojajanije sto sam video / igrao. Nabudzio sam maksimalno, koliko god moze da stane u ovih mojih 2GB i igra izgleda nerealno dobro. I ja sam je uzeo za 20ak $ i samo se vozam po gradu i ubijam. Nikakve misije ne prelazim :)
 
Kako duze igram grafika je sve bolja :) Kod mene je na Ultra podesavanjima. Igram na laptopu pa nije dozivljaj u full-u, sutra kacim laptop na televizor i tada zabava pocinje :D
 
Ultra ne postoji, samo Very High. :p Inace igra je vrh, sa modovima je nesto posebno, ali treba ti gorivo za tako nesto, plus 4K itd. :) Uzivaj..
 
Meni je i dalje što se tiče GTA V grafike najveće dostignuće šta su oni bili izvukli na X360 i PS3 i koliko je i na tim platformama igra bila utegnuta.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pogledaj na netu, ali mislim da je 2gb malo.
 
Nazad
Vrh Dno